Danışan Görüşleri - İzmit Psikoloji

Danışan Görüşleri

Default Avatar75
J.G

4 ay oldu Banu hocayla tanışalı... Cocugumun okuma yazması yonunde cok etkili oldu.. Iyıki kendısını tanımısız.. Cok ama cok tesekkur ederım.

Default Avatar75
R.H

Ben Zeynep Hanımda çok memnun kaldım. Etrafıma önerebileceğim bir danışman kendisi. Danışanlarına yaklaşımı güler yüzü çok iyiydi. Sadece psikolog olarak değil aile danışmanı olarakda çok iyi. İnsanı rahatlatan deşarj eden motive edip mutlu yaşamanızı sağlıyor.

Default Avatar75
Y.K

Oğlum lise öğrencisi .Önceden de öfke kontrolü problemi vardı ancak ergenlikle birlikte bu durum artık okulda arkadaşları, öğretmenleriyle sorunlar yaşamamıza ve bizimle iletişim kuramamasına yol açtı. Eşimle birlikte oğlumuzu danışmana götürme kararı aldık. Özel Kocaeli Aile Danışma randevu aldıktan sonra eşimle gidip önceden bir görüştük Gökçen hanımla. Daha sonra oğlum için randevu aldık.Bu süreçte randevularımıza düzenli gidip-geldik. Şuan çok şükür oğlum bu sorunu aştı.

Default Avatar75
F.P

Evliliğimizdeki problemleri çözmek için son bir umut olarak terapi almaya karar verdiğimiz de eşimin internetten yaptığı araştırma sonucunda Tanem Hanım ile görüştük ve bir sebeple ikinci görüşmeden itibaren Tanem hanımla terapiye devam ettik. İyi ki de öyle olmuş diyorum. Bunu ilk terapist ile kıyaslamak için söylemiyorum ancak Tanım hanım ile güzel, çözüm odaklı bir diyalog kurduk. Varmak istediğim, varmam gereken ve varabileceğim noktaların kafamda canlanmasına sebep oldu ve bu konuda da izlemem gereken yolları bana çok güzel çizdi. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
U.G

Geçmiş travmalarım için destek aldım Dile hanımdan. Emdr denilen bir terapi uyguladı dilek hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum hiç geçmeyecek diye düşünmüştüm. Minettarım. Çünkü artık geçmiş yakamı bıraktı. Yıllardır sırtımda bir yük taşıyordum. Geçmek bilmeyen anılar artık canımı yakmıyor. Hem Dilek hanıma hem de merkezde çalışanlara teşekkür ederim.

Default Avatar75
Z.T

Eşimle boşanma sürecine girmiştik. Açıkçası pek umudumuz yoktu. Son bir çare olarak internetten çift terapisi için araştırma yaptık. Özel Kocaeli Aile Danışma merkezinden randevu aldık ve gittik. İlk seansta ayrı ayrı dinledi bizi terapist. Sonraki seanslar bir şeyler değişmeye başladı. O gün attığımız adım ve psikoloğumuzun alanında uzman olması yuvamızı kurtardı diyebilirim. Allaha şükür şuan durum normale döndü. Seanslara devam ediyoruz ve her geçen gün evde daha fazla sevgi ve huzur var. Çok çok teşekkür ediyorum..

Default Avatar75
R.H

Merhabalar benim terk edilmeyle ilgili büyük korkularım vardı. Sevgilimle aramız iyiyken dahi sanki bir anda beni bırakıp gidecek, bende yalnız kalacağım diye bir sürü senaryolar geçiyordu aklımdan. Sevgilim telefonlarıma cevap vermediğinde aşırı kaygılanıyordum. Bu terk edilme korkumdan ben de erkek arkadaşım da çok sıkılmıştı. Elif hanıma terapiye giden bir arkadaşım tavsiye etti kendisini. Terapiye başlayalı 6-7 ay olmuştur. Korkularım geçti, sevgilimle aramız daha güzel artık. Kendimi yeni tanımaya başlıyorum sanki. Geçmişte yaşadıklarımı anlamaya başladım. Ama daha gidecek çok yolumuz var biliyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Bence herkes psikolojik destek almalı.

Default Avatar75
U.L

Mutluyum, huzurluyum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim ve ailemin hayatını olumlu yönde değiştiren Elif hanımla tanışmamız internet sayesinde oldu. Kızıma oyun terapisiyle başlayan yolculuğumuz, çift terapisi ve ardından benim terapimle devam ediyor. Aile içindeki iliskimiz, hayata bakış acimiz çok değişti. 6 aydır danisaniyim ve kattetigimiz yol inanılmaz. Bana kendimi sevmeyi, kendimle barismayi öğretti. İç huzuru buldum. Artık çözümsüz degilim. Her karşılaştığım zorlukta kendime bir yol cizebiliyorum. Neredeyse bir ay süren depresyon halim, bayilmalarim, yemek ataklarim sona erdi. İlaç kullanmadan, birçok teknikle hala devam eden terapi surecimizde hayatimin daha ne kadar iyi olabileceği heyecanı ile her seansı iple çekiyorum. Elif hanıma; güleryüzü, profesyonelliği ve yardımseverliği ile ,başarılı bir terapi süreci geçirmek istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.O

Merhaba Elif Hanım’a bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim ve cok memnun kaldım. Karşındaki insanı dinliyor,düşüncelerine önem veriyor sonrasında kendi fikirlerini anlatıyor, açıklıyor. Bi kaç psikoloğa daha gitmiştim bu kadar memnun kalmadım herkese tavsiye ederim.Bi kaç arkadaşım da gitti ve hepsi çok memnun kaldı.Herkese tavsiye edebilirim.Çok iyi bi insan. İnsanları dinlemesi ,Karşındakine saygı duyması ,değer vermesi bunların hepsi çok önemli bence o yüzden Elif hanıma devam etmeyi düşünüyorum.

Default Avatar75
C.O

Psikiyatrinin dikkat eksikliği teşhisi koyması üzerine ilaç kullanmak istemedik bundan dolayı ilk önce farklı arayışlara girdik, birçok program mevcuttu ancak yorumlara bakarak Elif hanımdan destek almamız gerektiğine karar verdik ve çokta doğru bir karar oldu. Oğlumuz ile kurmuş olduğu iletişim mükemmel bizleri bilgilendirmesi harikaydı, kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ü.A

Çift terapisine karşı bir tereddütümüz vardı, eşimle aramızda çok büyük problemler yoktu ancak daha sağlıklı bir evlilik yürütebilmek için Aile Danışma Merkezine geldik ve Elif hocayla karşılaştık. Yollarımızın kesişmesine çok sevindik, iyiki varsınız Elif hocam.

Default Avatar75
S.L

Yaşadığım sorunlar kendini ifade etme konusunda yetersizlik, bir şeyleri başaramama korkusu ve güvensizlik duygusuydu. Elif hocayla buluştuktan sonra kendimi daha rahat ve daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Elif hanımla yaptığımız seanslar hayata karşı daha güvenli durmamı sağladı. Kendisinin her seansta olumlu yaklaşımını, desteğini, yöntemini ve profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.D

Sürekli gerçekleşen panik atak şikayetim vardı. Birden fazla psikolog değiştirdim, hiçbiri tam olarak şikayetimi çözemedi. Buraya gelen arkadaşımın tavsiyesiyle Elif hanımdan randevu aldım. Seanslara başladım ve ilerledikçe kendimdeki faydayı görmeye başladım. Hem Elif hanıma hem de kuruma güler yüzlü olmalarından dolayı teşekkür ediyorum

Default Avatar75
C.N

Elif Hanıma 2.5 yaşındaki kızımın arkadaşları ile iletişimini sağlayamadığı için danıştık ve kendisinin çok güzel iletişimi ve yönlendirmesi ile çok güzel sonuç aldık oyun terapisi uyguladı kızıma. Şu an arkadaşları ile çok güzel iletişimi. Bunun yanında özgüveni de arttı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.N

3 yaşındaki kızım için Elif Hanım'dan oyun terapisi desteği aldık. Eşimle ayrılık sürecinde olmamız sebebiyle kızımın babasına karşı öfkeli tavırları vardı, Elif Hanım'la yaptığımız seanslar sayesinde kızım babasına olan öfkesini aştı. Aynı zamanda detaylı açıklamaları, anlayışlı hali ve asla yargılamayan tavrı insanı çok rahatlatıyor. Çocuklarla iletişimi de çok iyi, kolayca ilgilerini çekiyor. Ayrıca tedaviye ihtiyaç kalmadığında da söylüyor, gereksiz seans yapmıyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Güvenle tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

Default Avatar75
D.B

Eşimle boşanmayı düşünüyordum çok severek başlayan evliliğim 4 yılın sonunda dayanamaz hale gelmişti avukata gitmek yerine son olarak Elif hanımdan destek almak istedim farklı bir açıdan bakmayı düşünmeyi öğrendim ve seansların sonunda evliliğimi kurtardım kendisi çok tecrübeli gerçekten bilimsellik içinde yaklaşan biri seanslarımız süresince akılımı kurcalayan ya burda da aslında doğru söylemedi dediği tek yer olmadı o yüzden eğer aile terapisti ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz anda tercih edebilirsiniz.

Default Avatar75
G.K

İnternet üzerinden araştırıp gitmiştim kendisine. Psikolog ve danışan arasında önemli olan şey aynı dili konuşabilmek, ne demek istediğinizi anlamaktır ve bana iyi gelmesi o bağı kurabildik. Şu an için devam ediyoruz. Olumlu sonuçlar alıyorum. Yönlendirmeleri ve takibinden memnunum. Başkalarına tavsiye ederim kendisini. Güzel bir tercihti benim için. 

Default Avatar75
E.G

Araştırırken tesadüf üzerine karşılaştık kendisiyle. Gayet memnunuz Elif hanımdan. Hayatımın her alanında özgüven eksikliği ve kendimi sevmemem büyük sıkıntılar yaşatıyordum aşmak için bir adım attım. Başarılı ve çok disiplinli bir danışman. Gayet iyi biri ve sürecimi düzenli olarak takip edendi. İnsanlara karşı çok mütevazı, samimi bir yaklaşımı var. Pozitif sonuçlar elde ettim. Sürecimiz hala devam ediyor ve çok memnunum kendisinden. Kendine iyi gelmek ve kendini tanıman için herkese tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
M.C

Eşimle birkaç ay önce boşandık ve 11 yaşında bir kızımız var. Kızımızın içine kapanık olması, kendi yaşıtlarıyla bile oynayamaması, ders başarısının düşmesi, okulda sosyalleşememesi gibi problemleri vardı. Son zamanlarda tırnak yeme, tek başına uyuyamama, geceleri ağlayarak uyanma gibi sorunlar da başlamıştı. İnternetten bir uzman arayışına girdim. ilk seanstan beri Elif hocam çocuğuma ve bize çok olumlu ve samimi yaklaştı. Yaptığı testler, uyguladığı oyun terapisi seansları sonrasında bizim küçük dünyamızda harika değişimler olmaya başladı. Kendisine çok şey borçluyum. Desteğinden ve emeğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.V

Eşim ile artık hiçbir şekilde iletişim kuramıyorduk ve ne yapcağımızı bilemiyorduk. Bundan dolayı araştırmaya başlamıştık ve Elif hanımı göründe kendisinden çift terapisi almaya karar verdik. Aslında inancımız artık bitmişti son bir kez deneyelim istedik ve iyiki böyle bir karar almışız. Elif hanımla gerçekleştirdiğimiz seanslardan sonra ne kadar çok kendimizi yıprattığımızı fark ettik.

Default Avatar75
G.R

Tanem hanım ile ilk görüştüğüm da, çok çaresizdim. Eşimle iletişim kuramıyor kendimi yanlız ve değersiz hissediyordum. Bu süreçteki ılımlı yaklaşımı, yol gösteren tavrı ile kendimi ifade edebilmemi sağladı. Evlilik hayatımızda ki eksiklerimi görmemi sağladı. Ayrıca çalışanların güler yüzlü ve ortamın sakinliği de ayrı bir huzur veriyor. Tanem hanıma tekrar teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
T.P

Tanem hanıma kızım için gitmiştik sınav stresiyle alakalı arkasından ergenlik derken aildemizin danışmanı oluverdi özverili oluşu yaklaşımı yönlendirmeleriyle mükemmel sonuçlar elde ettik ve artık ailemizden biri gibi ablamız arkadaşımız gibi evlatlarımızın daha iyi olmaları için ailecek sorunlarımızı beraberce çözümlemede bize çok yardımları oldu kendisine çok teşekkürler tanem hanımla iyiki karşılaşmışız iyiki varsınız.

Default Avatar75
F.Ş

2.sınıf öğrencisi olan oğlumun okulda yaşadığı problemlerinden dolayı başvurduğumuz ve bir tanıdığımız aracılığı ile ulaştık Zeynep Burcu hocamıza. Özgüveni, tecrübesi, iletişimdeki empatik yaklaşımı ve profesyonelliği ile bize destek oldu. Süreç içerisinde öğretmenle birçok kez görüşüp bize destek olmasını istedi. Oğlumun okul sürecinde takibini sürdürerek bize ilgisi ve hassasiyeti ile yardımcı oldu. Çocuğumuzun sosyal hayatına küçük dokunuşlar yaparak çocuğumun hayatına büyük ve güzel etkilerini bıraktı. O günden sonra hayatımız değişti. Oğlum Zeynep ablasını çok seviyor ve her seferinde sabırsızlıkla gitmek istemesi beni en çok çeken kısımların başında gelendi. Oğlum için destek alırken biz ebeveynlerin de halihazırda göremediği ama bir uzman tarafından ufak dokunuşlarla çok kolay çözülebilecek konular için yardıma ihtiyacımız olabileceğini hissettim ve bu süreçte de yanımızda oldu, her şey için çok teşekkür ederiz Zeynep Hocamıza.

Default Avatar75
C.S

Kızım 2 yaşındayken ikinci çocuğuma hamile kaldım. Hamilelik süreci boyunca kızıma hep kardeş fikrini alıştırmaya çalıştık. Kardeşi olacağı için mutlu olmuştu. İkinci kızım dünyaya geldikten sonra kızım ilgi çekmek için sürekli zarar verecek davranışlar sergilemeye başladı, gözümüzü üstünden ayırır ayırmaz bebeğe yönelmeye başladı. Bu durum beni hem üzüyor hem de çok çaresiz hissettiriyordu. Kardeş kıskançlığını tabi ki duymuştuk ama bu denli başa çıkamayacağımızı düşünmemiştik. Zeynep Burcu Hanım ile oyun terapisi o kadar faydalı oldu ki kızım artık kardeşini çok seviyor ve durumu kabullendi, duygularını daha kontrollü ve güzel bir şekilde ifade etmeye başladı.

Default Avatar75
A.D

Kızım 2,5 yaşından beri tuvalet eğitimiyle birlikte düzenli olarak kakasını yapmıyordu kabızlık sorunu da vardı. 2 sene boyunca doktor kontrolleri oldu ilaçlar kullandık fakat kabızlık sorunu çözülmüştğ bu kez de acıyacak korkusu ile yapmaktan kaçınıyordu. Artık sorunun psikolojik olduğunu anladığımızda alanında uzman biri için arayışa geçtik ve en sonunda Zeynep hanımla tanıştık ve kızımla yaptığı ikinci seans sonrasında eve geldik akşam kızım tek başına ve kendi kendine gidip kakasını yaptı.İlk seansta uyguladığı yöntemle sorunumuzu çözdü. Çok mutluyuz sanki dünyalar bizim oldu:) Tabi ebeveyn olarak dikkat etmemiz gereken şeyler var devam edip bu durumları da öğrenerek uygulamamız gerekiyor. Ama İnanılmaz ilgili, bilgili ,içten ve sorunu çok iyi analiz eden biri Zeynep hanım iyi ki yollarımız kesişmiş çok teşekkürler.

Default Avatar75
T.S

Kızım sadece benimle ve babası ile göz kontağı kuruyordu. Önce doktor kontrolünden geçtik. Doktor direk otizm teşhisi koydu. Denver testi ile otizm tanısını koymak için bu teste girmemiz gerektiğini söyledi. İnternet üzerinden araştırma yaptık otizm hakkında. Bize en yakın Zeynep Hanım'dı. Denver testimizi de yine Zeynep Hocamızla yaptık. Zeynep Hanım'a çok çok teşekkür ediyorum. Zeynep Hanım'ı tavsiye ediyorum. Ailelere en ufak bir şey görüyorlarsa bir uzmana danışıp tedavi olmalarını öneririm. Annelerin de bu konuda daha fazla dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum

Default Avatar75
A.P

Gökçen hanıma tavsiye üzerine ulaştık. Kızımın sürekli dışarı çıkma isteği ve sürekli huzursuzluk şikayetleri nedeni ile destek aldık . Kızımın sürekli yeni oyuncak isteği ve aldığımız oyuncakları sürekli parçalama gibi sorunları tamamen geride kaldı . Agresifligi huzursuzluğu ve yetinmeme gibi davranışlar bitti . Artık kızımız çok daha huzurlu, sakin iletişim kuruyor ve elindeki eşyalara değer verip özenli kullanıyor ve evden sürekli çıkma isteği de azaldı . Evde de keyifli vakit geçirmeyi öğrendik. Aşırı mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
S.Y

2.5 yaşında ki kızım için destek almaya başladık.Hem bizimle hem de kızımla birebir vakit geçirdiği ve konuştuğumuz seanslar oluyor. Uyku düzeni için büyük bir ilerleme kaydettik. Daha ilk haftadan bile Gökçen Hanım'ın enejisi ve herşeye umutla yaklaşımı bizi etkilemişti. Çalışan bir anne-baba olarak bu konuda da destek alıyoruz. Ne yapmamız gerektiği ile ilgili tavsiyelerde almaktayız. Kızım konusunda bizi yol gösteriyor ve göstermeye de devam ediyor. ÇokkTeşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.L

Çocuğumun yaklaşan sınavları nedeniyle gerek aile içinde gerek okulda oluşan kaygı endişe stres kaynaklı problemlerinden dolayı Gökçen hoca ile yol almaya başladık. Kendisi sayesinde çocuğun stres yönetme sistemi ile ilgili daha bilinçli davranışa yönelip derslerinde daha sistemli düzenli ve kendinden emin bir şekilde ilerlemeye başladı. Kendisi bizlerinde ebeveyn olarak bu süreçte çocuğumuza profesyonel anlamda daha nasıl iyi bir ebeveyn olarak eşlik edebiliriz konusunda da ayrıca ışık tuttu sürecimiz bitmedi fakat şu anda ilerlediğimiz yol ve kendisinin profesyonelce muhteşem yaklaşım ve desteğine sonsuz teşekkürlerimiz ve saygılarımızla siz hep var olun.

Default Avatar75
P.Ü

Hayata dair hedeflerimi sorguladığım ve sıkışmış hissettiğim bir dönemde, tavsiye üzerine Gökçen Hanım ile seanslarımıza başladık. Yaratmış olduğu güven ortamı sayesinde, gerçekleştirdiğimiz tüm seanslarda kendimi oldukça rahat hissettim ve açıkça iletişim kurabildim. Birlikte geçirdiğimiz vakit her geçen gün kendimde, duygusal farkındalığı yükselmiş, çevresindeki insanları anlamak için çaba gösteren ve hayata dair istekleri netleşmiş biri olarak tanımlayabiliyorum. Yaşadığım dönüşüm sürecine eşlik eden Gökçen Hanım’ı büyük bir mutlulukla herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.O

Sınıf öğretmeninin DEHB ile ilgili şüphesi nedeniyle oğlum için Gökçen hanım' a geldik. Konusuna çok hakim ve oldukça güzel ve pozitif ilerleme kaydettik. Gökçen hanım' a teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.P

Çocuğumun odaklanma problemiyle ilgili danışmanlık alıyorum kısa surede çok olumlu gelişmeler oldu. Kesinlikle her şeyleriyle çok doğru adres… Gökçen hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürler, iyi ki varlar. Herkese tavsiye ederim

Default Avatar75
Ö.İ

Eşimle birlikte çift terapisti aldık, bize çok büyük katkısı oldu. Dilek Hanım'ın yaklaşımı oldukça çözüm odaklıydı. Yaptığımız görüşmelerdeki samimiyeti bizim çok daha rahat olmamızı sağladı. Çift olarak iletişimsel problem yaşayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
Z.O

Dilek Hanım'dan çok çok memnunum. Hem ilişki terapisi hem de normal bireysel terapi için kendisiyle görüşme sağladım. Her ikisinden de çok memnun kaldım. Dilek Hanım sağ olsun çok yardımcı oldu. Kendisi çok anlayışlı bir uzman. Beni çok iyi anladığını hissettiriyor. Kendimin var olduğunu hissettim. Dünyada benden sadece 1 tane olduğunu ve beni kaybedenlerin üzülmesi gerektiğini anladım. Teşekkür ederiz herşey için.

Default Avatar75
C.P

İlk başta nereden başlayacağımı ne yapacağım bilmeden Dilek hocamla kesişti yollarımız. Yaşamış olduğum travmayla baş etmekte güçlük çekmeye başlamıştım. Ne yapsam kendimi toparlayamıyordum. Sonrasında araştırmaya başladım ve EMDR terapisi almaya başladım. Kocaeli için araştırma yaparken Dilek hanım çıktı karşıma, iyiki tanımışım kendisini. Hayatıma çok büyük katkıları oldu, güler yüzlü, samimi ve içten bir psikolog. Her şey için çok teşekkürler Dilek hanım.

Default Avatar75
B.F

Yaşadığım kaygılar sosyal hayatımda, özel hayatımda ve iş hayatımda benim için dayanılmaz bir hal almıştı. Dilek Hanım'ın uyguladığı EMDR terapisi sayesinde kısa zamanda çok yol aldık. Her zaman güler yüzlü, sabırlı ve anlayışlı bir şekilde yaklaştığı için kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Kendimde çok güzel değişiklikler gördüm ve görmeye devam ediyorum. Çevremdeki herkes bendeki bu değişimi fark ediyor. Geçmişte bana endişe veren her konuda artık kendime inanıyorum ve mantıklı kararlar alıp uygulaya biliyorum. Dilek hocama teşekkür ederim herşey için

Default Avatar75
L.Ş

Kocaeli aile danışma merkezinde ilk EMDR tedavisine geldim. İnsanın yüzüne baktığında sıkıntısını anlayıp tedaviyi iyi bir şekilde yönlendiren uzmanlar ile tanıştım. Kurum ve çalışanlarından da çok memnun kaldım. Hepsine bizlere verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
M.K

Çok sıkıntılı olduğum süreçlerde Zeynep hanımla karşılaştık, kendisi bana çok iyi geldi. Eleştirmeden, yargılamadan anlattığım her şeyi dinledi ve bana yol gösterdi. Sizi çok seviyorum Zeynep hocam.

Default Avatar75
B.L

Uzun süredir içime attığım ve hayatta başa çıkabildiğimi sandığım birçok sorunumun beni yorduğunu hissettiğim anda gidenlerin tavsiyesi üzerine tanıştım Zeynep hanımla. İşini bu kadar bilerek ve severek yapan, beni anlayan samimi birisini beklemiyordum açıkçası. Gün geçtikçe daha da yenilenmiş bir şekilde devam ediyorum hayatıma. Zeynep hanımın bana kattıklarını düşündükçe iyi ki gitmişim diyorum. Hayata dair endişeleriniz varsa mutlaka tanışmalısınız. Hayata bakış açımı değiştirerek her türlü endişemin üstesinden gelmemde yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum kendisine.

Default Avatar75
R.L

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan EMDR terapisi aldım. Yaklaşık 3 senedir panik atakla mücadele ediyordum. Zeynep hanımla ilk görüşmemizden itibaren farkı hissettim sıcak kanlı ve güler yüzlü. EMDR terapisi ile panik atak tan kurtuldum. Zeynep hanım gerçekten alanında uzman tecrübeli bana çok yardımcı oldu. İyi ki varsınız hocam.

Default Avatar75
D.H

Biz 8 yıllık evliyiz, bir çocuğumuz var, eşimle bazı problemler yaşıyoruz. Açıkçası ayrılmak konusunda da ciddi düşüncelerimiz vardı. Çünkü birbirimizi ve çocuğumuzu çok üzüyorduk. Çift danışmanlığı almadan ilişki bitirmemeye karar verdik, Zeynep hanımla tanıştık ve problemlerimizi ilk defa gerçekten masaya yatırdık. Birbirimizi daha iyi anlamaya, birbirimizin gözünden olaylara bakmaya başladık. Biz ayrılık düşünürken vazgeçip evliliğimizi daha iyi hale getirdik. Zeynep hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Y.L

Gittikçe kötüleşen evliliğimde artık iyice çıkmaza girdiğimi doğru şekilde düşünemediğimi anlayınca psikolog arayışına girdim ve araştırmalarımdan sonra Zeynep hanıma başvurdum. Zeynep hanımla seanslara başladıktan sonra keşke daha önce gelseydim keşke bu kadar kendimi yıpratmasaydım dedim. Büyük değişim ve dönüşümler yaşadım hocamın da sayesinde.

Default Avatar75
R.Ç

10 yaşında çocuğumuzdan Wisc-4 zeka testi istendi. Birçok yer araştırdık ancak en uygun burası geldi. Testi Banu hanım uyguladı ancak sürecin başından sonuna kadar hep bizimle iletişim halindeydi. Test uygulanmadan önce bizimle görüş, test uygulandıktan sonrasında da raporu bizim anlayacağımız şekilde bize aktardı. Çok memnun kaldık.

Default Avatar75
L.P

Sosyal medya üzerinden kurumu bulduk, çocuğum 8 yaşında iletişimle ilgili problemimiz vardı. Banu hanım ile görüşmelerimizden sonra olumlu sonuçla aldık. Kendisi hem öğretmenleriyle de iletişime geçti. Öğretmeni tarafında da olumlu geri dönüşler aldık. Çocuğumuz daha sosyal, daha göz göze iletişim kurabiliyor. Banu Hanıma katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.A

Banu hanımla Prep çalışmalarına başladık. Bu süreçte enerjisi ve bizi rahatlatması en önemli noktaydı. Çocuğumuzda büyük bir problem var diye çok korkmuştuk, düşündüklerini anlatmakta güçlük çekiyordu, okumakta zorlanıyordu ve çabuk sıkılıyordu. Banu hanımın vermiş olduğu ev ödevleriyle birlikte çocuğumuz çok güzel ilerledi.

Default Avatar75
Z.O

Kızımız 3.sınıf öğrencisi, harfleri tersten yazıyordu ve okudukları atlayarak veya eksik okuyordu. Ebeveyn olarak tedirgin olmaya başlamıştık. Ta ki Banu hanımla karşılaşana denk, kendisinin bize süreci aktarması ve Prep Uygulamasına başlamasıyla birlikte çocuğumuzda gelişmeler görmeye başladık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, iyi ki varsınız Banu Hocam

Default Avatar75
S.G

8 yaşındaki oğlumuzda okuma ve okuduğunu anlama sorunuyla randevu oluşturduk. Banu hanımla gerçekleştirmiş seans sonrasında çocuğumuz ile Prep Uygulamasına başladılar. 1 aylık bir süreçte çok güzel verim aldık. Kendisinin çocuğumuz ile iletişimi ve enerjisi harika.

Default Avatar75
M.D

Güler yüzlü ekibiyle ve hizmetiyle oldukça memnun kaldığımız Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezinde teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.K

Kendimi mutsuz ve tükenmiş hissettiğim bir dönemde psikolog arayışına girdim. Araştırmalarım üzerine Tanem hanımı kendimi yakın hissettim. Kendisi hayatımda gördüğüm en güler yüzlü ve anlayışlı insan. Konuşurken insanı rahatlatıyor herkesin tereddütsüz görüşmesi gereken bir kişi, bana çok yardımı dokundu, kaygılarım için gittim ve kısa sürede iyileşme sürecine girdim. Terapi sürecim çok pozitif, rahatlatıcı ve iyileşme odaklı.

Default Avatar75
C.S

Tanem hanımla 2,5 aydır görüşüyoruz. Büyük bir ilerleme kaydettiğimizi ve gerçek sorunları görmeye ve birbirimizi anlamaya başladık. Özellikle olaylardan ziyade duygular ve hislerle ilgilenerek, taraf olmadan çiftlerin birbirlerini anlamalarına yardımcı oluyor. Bizim için köprüden önce son çıkıştı ve iyi ki bu süreçte Tanem hanımla karşılaştık.

Default Avatar75
N.D

Arkadaşımızın bir tavsiyesi üzerine eşimle birlikte Tanem hanıma gittik. Çift danışmanlığı hizmeti aldık, almaya da devam ediyoruz. Seanlarda eşimle girdiğimiz diyaloglarda sadece dinlemekle kalmayıp aktif bir dinleyici olduğunu söyleyebilirim. Oldukça başarılı ve hoşgörülü bir danışman. Bizi kendimize çok iyi hissettirdi ve birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Teşekkürler Tanem hanım.

Default Avatar75
H.R

Tanem hanımı eşim internetten buldu ve çift terapisi için yaklaşık 5-6 seans gittik. Hiç kimseye anlatamadığımız konular vardı kendimize bile anlatmaya çekiniyorduk. Kendimizin dışında farklı birine anlatmak bile bizim için zordu. Ancak Tanem hanım bizi çok güzel dinledi, yönlendirdi ve şuan konuşamadığımız konuları bile konuşmaya başladık. Kendisi tecrübeli ve samimi, çözüm odaklı bir danışman. Çalıştığı ofis güvenilir ve çalışanları da çok samimi.

Default Avatar75
P.D

Oğlumun okulda göstermiş olduğu bazı davranışlarından dolayı merkezinize başvurduk. Elif hanımla görüşmelere başladık. Oğlumun özgüvenli olmasını, güç kontrolü, arkadaşları ve öğretmeniyle başarılı diyalog kurmasını istiyordum ve bu durumun en kısa sürede aşılmasını istiyordum. Eşimin bana tavsiyeleri ve internetten araştırma yaparak karar verdik. İlk başlangıç sürecinde başarı yavaş ilerledi ama 1 ay geçtikten sonra artan oranda pozitif sonuç almaya başladık. Tavsiye ediyoruz, memnun kaldık.

Default Avatar75
A.B

Oğlumun arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde bazı sıkıntılar yaşıyordu. Bu sıkıntılar onun gebel davranışlarına da yansımaktaydı. Banu hocanın gösterdiği ilgi, alaka ve yönlendirme sayesinde bu sıkıntılı süreci atlatmamızı sağladı. Yapmış olduğunuz tüm katkılar için çok teşekürler.

Default Avatar75
Z.S

Kızımın öfke patlamaları lise 2’de başladı. Normalde sorun olmayan ufak tefek konularda bile aşırı tepkiler vermeye başlamıştı. İlk başta bunun ergenlikle alakalı olduğunu düşündük ancak bizimle ve arkadaşlarıyla iletişmini de kesince bir destek almak istedik. Elif hanım anne baba olarak yanlışlarımızı düzeltmemize neden oldu, iyiki gelmişiz.

Default Avatar75
Y.S

15 yaşındaki kızımızın aşırı derecede içine kapanıktı. Birkaç arkadaşı dışında kimseyle bir şey paylaşmıyordu. Elif hanımdan danışmanlık hizmeti aldıktan sonra bu problemi aştık, kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
O.T

Kızım derslerine çok çalışsa da sınavda hiç bir şey yapamıyordu. Ağlamaktan ve çalışmaktan yorulmuştu. Eşimle zamanla geçeceğini düşündük ama daha kötü hale geldi. Gökçen hocamla tanışmamız bu dönemde oldu. Sınav kaygısı, duyguları ve daha pek çok konuda kızımıza yol gösterici oldu. Netliği ve kararlılığı ile alanında uzman bir hanımefendi. Ailemize kattığınız her şey için minnettarız.

Default Avatar75
I.F

15 yaşındaki kızımla artık iletişim bile kuramaz hale gelmiştik. Ne yapsak sonu kötü oluyordu. Eşimle nasıl davranacağımızı şaşırmıştık. Gökçen hocam bu yolda bizlerin büyük destekçisi oldu. Her konuda bilgilendirme yaparak profesyonel bir şekilde yürüttü sürecimizi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
N.Y

Eşimle yaşadığımız bazı olayları aşamamıştık. En güzel anlarımızda sürekli aklıma geliyordu ve hep kavga ediyorduk. Tavsiye üzerine Zeynep hanımla başladığımız seanslar eşimle bana çok iyi geldi. O anlar çok önemsiz gelmeye başladı. Her şeye en baştan başladık diyebiliriz. Değerli hocamıza sonsuz kere teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.K

Temizlik isteğim sürekli artıyordu evime kimse gelmemeye başlamıştı. Kontrol edemiyordum ki bu davranışlarımı ama kimse anlamıyordu. Dilek hocayla tanışana kadar. O anladı, aşmam için bilgisi ile uzmanlığı ile bana yol gösterdi. Güleryüzü ve desteği için minnettarım.

Default Avatar75
C.L

Gökçen hanımdan yaşadığımız dikkat eksikliği ile ilgili destek aldık. Çok memnun kaldık. Bu konuda çocuklarınıza güvenin ve değerli hocam gibi alanında uzman olan bir kişi ile ilerleyin. Hocamıza ve Kocaeli aile danışma merkezi ekinine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Ailemle yaşadığım sorunlar 25 yaşına gelsem de aşamadığım bir noktadaydı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocamla tanıştım. Güleryüz’üyle, bilgisi ve enerjisi ile sizlere çok iyi gelen alanında uzman biri. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.O

9 yaşında başarılı bir çocuk olan kızımız okuduğunu anlamakta ve dikkatini vermekte çok zorlanıyordu. Öğretmenleri sınıfta yerinde durmakta zorluk yaşadığını söylediler ve uzmana gitmemizi önerdiler. Kardeşimin tavsiyesi ile gökçen hanımla seanslara başladık. Bizleri o kadar güzel bilgilendirdi ki tüm endişelerimizi giderdi. Dikkat programını kızımızın ihtiyaçlarına göre hazırlayarak çok profesyonelce sürecimizi yönetti. Minnettarız size. Kızımın biricik gökçen ablası iyiki varsınız.

Default Avatar75
Y.P

Oyun bağımlılığı ile ilgili başvurmuştuk kurumunuza. Biz tek sorunun oyun olduğunu sanıyorduk ancak gökçen hoca sayesinde oğlumuzu anlamadığımızı kendimizden uzaklaştırdığımızı anladık. Şuan çok daha iyiyiz.emeklerinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.D

Ülkemizde yaşanan deprem çocuğumda büyük bir korkuya ve uyku sorunlarına yol açmıştı. Nasıl anlatacağımı da bilmiyordum sorduğu sorulara cevap veremedim hiç. Zeynep hocam sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Kızımıza yaşına uygun olarak aktarımların hepsini yaptı bizlere süreci nasıl yöneteceğimizi anlattı. Bizleri o kadar rahatlattı ki ne desek hocamız için tam duygularımızı ifade etmeyecek. Minnettarız size Zeynep hocam.

Default Avatar75
V.K

Eşimle birlikte ailelerimizi kendi ailemize katmış ayrımı yapamamıştık. Sorunlar çıkmaya başladığında farkettik ama çok geç kalmıştık. Onların yaşadığı sorunlar bizim sürekli kavga etmemize sebep oldu. Dilek hanımla başladığımız seanslar sadece eşimle bana değil ailelerimize de fayda sağladı. Sorunlar tek tek çözüldükçe biz tekrar biz olduk. Dilek hanıma her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.D

Oğlum okula başladığında derslere uyumda çok zorlandı öğretmenleri dikkat konusunda problem yaşadığını söylediler. Gökçen hanım uyguladığı testler ile bizlere bir yol haritası çizdi. Dikkat çalışmaları yaptı bizlere ebeveyn olarak bilgilendirme yaptı. Şuan çok daha iyiyiz. Dersteki başarısı gün geçtikçe artıyor. Değerli gökçen hanıma emekleri için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.D

Öfkem kontrolümden çıkmıştı. Sorun yokken bile kendimi saldırgan hissediyordum. Hayatım berbat bir hal almaya başladığında destek almam gerektiğini anlamıştım. Gökçen hocam o kadar güzel bir yol arkadaşı ki bilgisi ile desteği ile sizlere o gücü veriyor. Tüm sorunlarımı çözmemde hep destekçim oldu. Emekleriniz için minnettarım. Hakkınızı ödeyemem hocam.

Default Avatar75
I.D

Aldığımız çift danışmanlığı hizmetinden çok memnun kaldık. Eşime ve bana kendimizi tanıma biz olma şansı verdi seanslarımız. Sürecimizde bizlere destek olan her konuda bizleri sabırla dinleyerek yol gösteren Zeynep usanmaz hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.D

Arkadaşımızın tavsiyesiyle Zeynep hanımdan çift danışmanlığı almaya başladık. Eşim çok isteksizdi ancak ilk görüşmeden sonra kendisine bize inandığını ve devam etmek istediğini söyledi. Her sorunumuzu adım adım aştık yeni bir yol çizdik kendimize. Bunların hepsi çok sevgili Zeynep hanım sayesinde oldu. Güleryüzü, bilgisi ve süreç yönetimiyle alanında uzman biri. İyi ki tanıştık kendisiyle.

Default Avatar75
Z.R

4 yaşındaki oğlumun gelişimi ile ilgili problem olabileceğini söylediklerinde çok üzülmüştüm. Herkes farklı farklı şeyler söylüyordu. Aklımız çok karışmıştı. En doğrusunun uzman görüşü olduğuna karar verdiğimizde Zeynep hocamızla tanıştık. Yaptığı bilgilendirme, bizlere ve oğlumuza olan yaklaşımı, yönlendirmeleri tüm üzüntümüzü ve soru işaretlerimizi götürdü. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
V.C

14 yaşındaki oğlum hedefleri olsa da kendisini derslere veremiyordu. Dikkatim dağılıyor dediğinde bahane üretiyor sanmıştık ancak gökçen hocam sayesinde gerçekten yaşadıklarını ona ne kadar haksızlık ettiğimizi anladık. Dikkat programları ile hedeflerine ulaşmaya başladı. Hepsi de gökçen hoca sayesinde oldu. İyi ki tanıştık sizinle hocam.

Default Avatar75
K.E

Kızım için kurumunuza başvurmuştuk. 17 yaşında çok içine kapanık bir gençti. Odasında ağlama seslerini duymak beni çok üzüyordu ama konuşmayı reddediyordu ta ki gökçen hocayla tanışana kadar. Onunla konuştu, kendini anlattı ve geleceği için yol çizdi. Değerli hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Kızımızın hayatına yaptığınız dokunuş bizim için çok değerli. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
O.R

Eşimle 2 aya yakındır dilek hocayla çift danışmanlığı ilerletiyoruz. Gerçek sorunlarımızı farketmeye başladık, çok güzel adımlar attık ve en önemlisi birbirimizi anlamaya başladık. Bu süreçte bize destek olan uzmanımız sevgili dilek hanıma teşekkür ederiz. Emekleri ve desteği bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
D.U

Yaşadığım korkular evliliğime fazlasıyla yansımaya başlamıştı. Eşimin desteği ile çift danışmanlığına başladık. Çok olumlu ve beklediğimizden daha güzel sonuçlanan bir süreç geçirdik. Tanem hanıma tüm destekleri, kararlılığı, objektif yaklaşımı ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz. Herkes tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.E

Deprem korkum son olaydan sonra daha da kötü hale gelmiştim. Dilek hocamla görüşmelerimiz sonucunda emdr yöntemine başladık. Hocama her şey için minnettarım. Tüm süreçte bıkmadan usanmadan bana yol gösterdi. Korkum azaldıkça güvenim arttı. Duygularımı sevmeye kontrol etmeye başladım. Çok seviyorum sizi dilek hocam.

Default Avatar75
D.Ç

Değerli gökçen hanımla yürüttüğümüz ergen danışmanlığı sürecinden çok memnun kaldık. Kararlı, bilgili, tecrübeli ve sabırlı bir hanımefendi. Her konuda kafanızda soru işareti kalmasına izin vermeden ilerliyor. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz. Tüm emekleri için hocamıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.P

Tanem hanım hayatımıza evliliğime ışık gibi geldi. 5. Yılımızda sorunlar yaşamaya başlamıştık ve sürekli artarak ilerliyordu. Bir umut destek almak istedik. O umut bizi ve evliliğimizi yeni baştan oluşturdu. Biz olabildik, aile olabildik. En önemlisi oğlumuz ile iletişimimiz güçlendi. Hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.K

Dikkat eksikliği tanısından sonra ilaçlar kızımızı daha kötü yapmıştı farklı yolları denemek istedik bu sayede gökçen hanımla yollarımız kesişti. Kendisi o kadar güleryüzle ve bilgili bir hanımefendi ki bizlere çok yardımcı oldu. Hakkını asla ödeyemeyiz. Her gün daha da iyiye gittik. Beklediğimizden daha güzel bir sonuç aldık. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ü.F

Denver testi yaptırmak için kurumunuza başvurduk. Test sürecinde Zeynep hanımın profesyonelliğinden çok memnun kaldık. Aile olarak tüm kaygılarımızı gidermemizde yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
G.P

İletişimsizlik evliliğimizi bitirecekti neredeyse. Sürekli kavga etmekten yüksek sesten bıkmıştım. Orta yolu bulmanın ne demek olduğunu unutmuştuk sanki. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştık. O gün evliliğimiz ve bizim için dönüm noktası oldu. Kavgalarımız azaldı, ilk tanıştığımız günlere geri döndük sanki. Daha ılımlı, daha sevgi dolu olduk. Sevgili tanem hocam siz olmasaydınız biz bunu başaramazdık. Sizinle tanışmak bizim için çok büyük bir şanstı. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
B.Ç

Ergen danışmanlık sürecinde gökçen hocamızla ilerledik. İstediğimizden çok daha olumlu sonuçlar aldık. Aile bağlarımız günlerimiz güçlendi. Gökçen hocam olmasa biz bunları başaramazdık. Pes etmemize müsade etmedi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
O.P

Bireysel danışmanlığa başladığımda çok umutsuzdum çünkü yaşadığım şeyler çok ağırdı. Dilek hocam benim için çok büyük bir şans oldu. Beni anladı, dinledi, yol gösterdi. Emdr sürecine geçerken her şeyi profesyonelce ilerletti. Beklediğimden de güzel sonuçla ayrıldım kurumuzdan. Tüm ekibe ve sevgili hocama çöm teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.L

Kızımın okul sürecinde çok problemler yaşadık. Arkadaşlarıyla iletişim kurmuyor sürekli ağlıyordu. Günlerce okulda beklememe rağmen alışamamıştı. Değerli Banu hocam bu süreçte bizlere çok yardımcı oldu. Kızımın yaşadığı korkuları anlattı süreci nasıl yöneteceğimizi öğretti. Çok teşekkür ederiz bizlere yol gösterici oldu.

Default Avatar75
F.C

5 yaşındaki oğlumda alt kaçırma ve parmak emme problemleri vardı. Doktora girmiştik ama fiziksel olmadığını psikolojik olabileceğini söylemişti. Zeynep hocam bu süreçte bizlere çok destek oldu. Oğlumuzun aslında duygularını bastırdığını, içsel yaşadığı şeyleri bizlere anlattı. Sürecimiz beklediğimizden de güzel sonuçlandı. Her şey için minnettarız hocam.

Default Avatar75
Z.K

Lise sürecinde arkadaş problemleri yaşamaya başlamıştı oğlum. Onlar ne isterse onu yapmaya başlamıştı sanki. Eşimle bu durum bizi çok tedirgin ediyordu. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayla tanıştık. Sürecimiz çok güzel bitti memnun kaldık. Düşünenlere tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.S

15 yaşındaki kızım için dilek yanımla görüşmeye başladık. Boşanma sürecimiz ve kavgalarımız onu çok etkilemişti. Bu konuda bizlere ve kızımıza çok destek oldu. Düşünen herkese öneriyoruz. Doğru bildiğimiz pek çok yanlış var. Doğru adres burası.

Default Avatar75
E.K

Çocuğuma artık yetemiyordum o kadar hareketli ve enerjisi bitmiyordu ki şaşırmıştım. Daha sonrasında hiperaktivite ile ilgili testler uygulandı sonrasında Attentioner Dikkat Programı başlandı şuanda çok daha uyumlu ve bizleri yormadan devam ediyor, odaklanmasında da gelişmeler görüyoruz.

Default Avatar75
T.Ç

Ergenlik dönemindeki kızıma arkadaş olmaya çalıştıkça aramızdaki saygı çerçevesi kalkmıştı. Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyordum taki Zeynep hamımla tanışana kadar. Aslında doğru bildiğim pek çok yanlış olduğunu gördüm. Aynı durum kızım içinde geçerliydi. Biz aile olabildik. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.Ş

16 yaşamdaki oğlum kavgacı, öfkeli birisine dönmüştü. Zeynep hanım bunu değiştirmesini iyileştirmesini sağladı. Oğlumla bağımızı güçlendirmemize yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz sevgili hocamız.

Default Avatar75
P.L

Denler test sürecimizi Zeynep hocamız yönetti. Test sürecinde bilgilendirmeleri, yaklaşımları, ifade şekli ile alanında uzman birisi. Aklımızda soru işareti kalmadan ayrıldık yanından. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
M.G

Öfkemi kontrol etmekte çok zorlanan bir adamdım. Ne yaparsam yapayım çözemedim. Ta ki gökçen hocamla tanışana kadar. Tüm önyargılarımı kırmamı, ben olmamı sağladı. Her düştüğümde desteği yanı başımdaydı. Ne yapsam hakkınızı ödeyemem. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
M.Ş

Sınav sürecinde oğlumun kaygısı çok artmıştı. Çalışıyor ama başarılı olamıyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle gökçen hanımla görüşmeye başladık. Her görüşmede oğlum daha mutlu olmaya kendine güvenmeye başladı. Emekleri için değerli gökçen hanıma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.F

İlkokul sürecinde yaşadığımız problemlerle ilgili görüştük Zeynep hanımla. Alanında uzman birisi. Kızım kendisini çok seviyor ve her gittiğimizde daha da gelişerek, yenilenerek ayrılıyoruz yanından. İyi ki tanıştık değerli hocam. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.O

Güven problemim ilişkime çok yansımaya başlamıştı. Sürekli erkek arkadaşımı kontrol ediyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım gökçen hanımla. Çok bilgili, güleryüzlü, profesyonel bir hanımefendi. Kendimi bularak çıktım o odadan. Emeklerinize minnettarım.

Default Avatar75
S.K

Değerli Buse gökçen hanımdan ergen danışmanlığı aldık. Kızım ve biz çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
J.Y

Bireysel Danışmanlık sürecimde Zeynep hamımla görüştüm ve çok memnun kaldım. Kendiniz için yapacağınız en doğru şeylerden biri destek almak. Kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.P

Ailemle yaşadığım olayları kaç yaşına gelirsem geleyim aşamıyordum. İnternette dilek hocayı gördüm ve o an evet kendisiyle bunu çözebilirim dedim ve çözdüm de. O kadar güzel ve profesyonel bir süreç ilerletti ki asla yapamam dediğim şeyleri yaparken buldum kendimi. Sizi çok seviyorum hocam sizinle tanışmak büyük mutluluk.

Default Avatar75
H.P

Kızım yaşıtlarından daha farklıydı. Bazı şeyleri yapmakta zorlanıyor zorlandıkça hırçınlaşıyordu. Zeynep hocam bizleri bilgilendirdi, gelişimsel açıdan tüm sürecimizi inceledi. Güleryüzü, bilgisi ve kızıma yaklaşımlarıyla çok değerli bir hanımefendi. Hocamıza çok teşekkür ederiz, yaptığınız her şey bizim için çok değerli.

Default Avatar75
G.O

Oğlum sadece belirli şeyleri yiyordu, istediği olmadığında saatlerce ağlıyordu. Zeynep hanıma gittiğimizde çok ümitsizdik çünkü daha önce her şeyi denediğimizi inanıyorduk. Aslında onun davranışlarını arttırıcı davrandığımı hocam sayesinde farkettik. Biz düzeldikçe oğlumuzda düzeldi. Ailemize şans oldunuz hocam. Emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.U

Oğlum kreşteki arkadaşlarına uyum sağlayamıyordu. Sürekli ağlıyor gitmek istemiyordu. Öğretmenleri destek almanın faydalı olabileceğini söylemişti. Zeynep hanımla bu dönemde tanıştık. Aslında yaptığımız şeylerin oğlumuzu ne kadar tetiklediğini korkuttuğunu farkettik. Kısa bir sürede çözüme ulaştık. Şuan okula gülerek eğlenerek gidiyoruz. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Ü.Ş

Gökçen hanımdan kızımız için danışmanlık aldı. 15 yaşında ve akran zorbalığını çok yaşamış bir çocuktu. Kendisini hiç sevmediğini söylüyordu. Değerli hocamız bunu değiştirmesini sağladı. İyi ki tanıştık. Bizler için çok değerlisiniz hocam teşekkür ederiz tüm emekleriniz için.

Default Avatar75
Ş.I

Eşimle birlikte dilek hocadan destek aldık çokta memnun kaldık. İletişimi bilmeyen bir çifttik. Dilek hanım sayesinde yaptığımız tüm yanlışları doğrulara çevirdik. Kendisine minnettarız.

Default Avatar75
Z.B

14 yaşındaki oğlum tam bir oyun bağımlısıydı. Sürekli oyun oynuyor, kimseyle görüşmüyordu. Bu süreçte tek konuştuğu kişi Zeynep hocam oldu. Her görüşmede daha da iyi oldu. Sosyalleşmeye, bizimle vakit geçirmeye başladı. Hakkınızı ödeyemeyiz hocam, tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.B

26 yaşında kendisini sevmeyen bir kadındım. Hayatımın her noktasında kaybetmekten yorulmuştum. Zeynep hocam bunu değiştirmemi kendimi görmemi sağladı. Ben’i bana tanıttı. Hayatımda tanıştığım en değerli insanlar biri. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.I

Kızım her şeyden korkuyordu. Karanlık, böcek, yalnızlık, ses, yağmur… sayamayacağım kadar çoktu. Ta ki Zeynep hanımla tanışana kadar. Uyguladığı yöntem ve teknikler, bizlere yaklaşımları, kızımla iletişimi çok güzeldi. Korkularımız bitti, iletişimimiz düzeldi. Sevgili hocama çok çok çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
M.N

Lise dönemindeki arkadaşları kızıma zorbalık yapıyordu ama o bunu sürekli reddediyordu. Ne desem bana kızıyordu. Çözümü bulamamıştım. Zeynep hocam o güzel çözümü bizlere getirdi. Kızımla iletişimi çok güzeldi. Onu dinledi, anladı, her konuda destek oldu. Sevgili hocamıza çok teşekkür ederim. Bizler için çok değerlisiniz hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
A.L

17 yaşındaki kızımla Zeynep hanımdan destek aldık. Kısa bir sürede olumlu sonuç aldık. Tüm ekibe ve hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
E.M

Oğlum 14 yaşındaydı. İçekapanık sürekli oyun oynayan bir çocuktu. Gökçen hanım bunu değiştirmemizi sağladı. Oğlumla kurduğu bağ ve iletişim inanılmazdı. Sizleri tanımak çok büyük bir mutluluk ve şans. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.R

Evlilik hem çok istediğim hemde korktuğum bir şeydi. Nişanlıma anlatamasam da bir şeylerin ters gittiğini fark ediyordu. Desteğiyle dilek hocayla görüşmeye başladık. Bilgisi ve kararlı tapusu bizleri çok memnun etti. Aklımızda tek bir soru işareti bile bırakmadan ilerlememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.F

Ergenlik dönemindeki kızım çok hırçındı. Sürekli okuldan şikayet alıyorduk. İletişim kurmayı reddediyordu. Öğretmenimizin yönlendirmeyle Zeynep hanımla görüştük. Kızımın hırçınlıkları bitti daha mutlu, güleryüzlü biri haline geldi. Bizde aslında yaptığımız tüm yanlışları farkedip düzelttik. Sevgili hocamıza çok teşekkür ederiz. Emeklerini ödeyemeyiz.

Default Avatar75
H.L

Tercih dönemimizde tanıştık gökçen hanımla. O süreçte ve daha sonrasında hem kızımıza hem de bizlere çok destek oldu, pek çok şey öğrendik. Aile olmayı öğrendik. Ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
B.N

Çocuğumuz için danışmanlık aldık gökçen hanımdan. Sürecimiz çok güzel ve hızlı şekilde sonlandı. Güleryüzü ve sonsuz desteği için kendisine çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
O.U

Çocuğumuz olduktan sonra eşimle sanki birbirimizden uzaklaşmıştık. Bu durum beni çok üzüyordu ama çözüm bulamıyordum. Arkadaşlarımızın tavsiyesi ile Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Bizlere o kadar iyi geldi ki. Bilgisi, konuşma şekli, yönlendirmeleri ve profesyonelliği ile çok memnun kaldık. Minnettarız.

Default Avatar75
Ş.K

15 yaşında bir oğlum var. Boşanma sürecimizden sonra içine kapandı, odasından çıkmamaya başladı. Bir şeyler ters gidiyordu ama ne yapacağımı bilmiyordum. Zeynep hocam bu noktada hem oğluma hem de bana çok destek oldu. Oğlum sosyalleşmeye, benimle bağ kurmaya başladı. Zeynep hanımla konuştukça özgüveni yükseldi. Sevgili hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.P

10 yaşındaki oğlum okula gitmek istemiyor sürekli ağlıyordu. Beni bırakmak istemiyordu. Burada bizim de çok hatalarımız oldu sonradan anladık ama düzeltemedik. Gökçen hocamız bu noktada bizlere çok destek oldu. Oğlumla iletişimleri bizlere aktarımları ve yönlendirmeleri çok güzeldi. Sevgili hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
H.O

Boşanma sürecimizden doğru giden evliliğimizde son çare Danışmanlık alalım demiştik. İyi ki de almışız. Sevgili dilek hocam bu süreçte bizlere çok destek ve yol gösterici oldu. Biz olmayı gördük öğrendik. Kendisine ne desek ne kadar teşekkür etsek az kalır. Sizleri seviyoruz hocam.

Default Avatar75
D.S

Kızım benden ayrılmıyor, başkasıyla kalmak istemiyordu. Artık bu beni çok yormaya başlamıştı. Gökçen hanımla tanıştığımızda değişmeye başladı. Her görüşme bize çok iyi geldi. Biz ebeveyn olmayı öğrendik. Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.E

Evlilik öncesi danışmanlık için kurumunuza başvurmuştuk. Yollarımızın tanem hocamla kesişmesi bu sayede oldu. Evliliği tanımamızı, biz olmamızı sağladı. Korktuğumuz her şeyi aştık. Sizleri çok seviyoruz biricik hocamız. İyi ki tanıştık

Default Avatar75
C.K

Kızım konuşmada sorunlar yaşıyordu. Kreşe başladığında daha büyük bir sorun haline gelmişti. Kendisini anlatamadıkça öfkeleniyor, ısırıyordu. Çözümü Zeynep hocamda bulduk. Gelişimsel olarak, konuşma olarak ve bu n önemlisi aile olarak değişim yapmamızı sağladı. Minnettarız. Sizinle tanışmak bizim için çok değerli.

Default Avatar75
Ü.G

Kızım her şeye ağlamaya başlamıştı. Önüne geçemiyorduk artık. Zeynep hanım yaptığı davranışın sebeplerini, bizim tutumlarımızı, aile içi iletişimizi her noktayı onardı. Kızımla olan iletişimi çok güzeldi. Kendisine teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
U.Ş

Erken ergenlik durumu yaşıyorduk. Kızım yaşıtlarından daha büyük duruyordu. Ancak arkadaşlarının onunla dalga geçmeleri sürecimizi çok kötü yapıyoedu. Zeynep hanım bu noktada bizlere destek oldu. Kızımı dinledi anladı ve her nokta için bilgilendirdi güçlendirdi. Sevgili hocam teşekkür ederiz tüm emeklerinize. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
C.S

Takıntılarım boyut atlamıştı sanki. Hayatım boyunca hep vardı ama son zamanlarda beni ve çevremi çok etkilemeye başlamıştı. Araştırma yaparken Zeynep hocamla tanışma şansım oldu. Hayatıma yeni bir şans oldu. Beni dinledi, bana kendimi tanıttı ve sevmemi sağladı. Çok teşekkür ederim güleryüzlü hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
R.H

Eşimin ailesi evliliğimizin üzerinde bir Karabulut gibiydi. Her yaptığımız şeye, birbirimizle iletişimimize bile karışır hale gelmişlerdi. Bu da sürekli kavga etmemizi sağlıyordu. Dilek hanım ilk başta aile olmayı, biz olmayı öğretti bize. Sonra ise o dengeyi korumayı. Tüm her şey için kendisine minnettarız. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.L

Boşanma sürecimizde eşimle yaşadığımız sorunlar oğlumuzu kötü etkilemişti. İkimize de öfkeliydi. Bizden uzaklaşmıştı. Zeynep hamımla başladığımız süreç hepimize çok iyi geldi. Oğlumun öfkesi dindi bizim iletişimimiz her geçen gün daha iyi oldu. Bize kattığınız her şey için teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
Y.F

Ergenlik sürecini ebeveynler olarak yönetemedik. Çocuğumuz bizden uzaklaştı. Kendi içine kapandı. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Gökçen hanım bize bunları öğretti. Doğru bilgimiz pek çok yanlışı gördük. Çocuğumuz okulda başarılı, sosyal ve kendine güvenli bir genç haline geldi. Minnettarız. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.E

Çocuğumuzla ilgili Danışmanlık aldık Zeynep hanımdan. Sıcakkanlılığı, oğlumuza yaklaşımı, bilgilendirmeleri, emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Biz kısa bir sürede sonuç aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.D

Dikkat problemi düşüncesiyle kurumunuza başvurduk. Zeynep hanım bizlere çok yardımcı oldu. Her görüşmede daha da iyi olarak evimize döndük. Bizlere kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.F

Korku ve kaygım çok fazlaydı. İzlediğim filmler bile çok korkutmaya başlamıştı beni. Hayatımda herkese bir şey olacağından korkuyor ve onları çok daraltıyordum. Ailemin yönlendirmesi ile gökçen hanımla görüşmeye başladım. Çok tatlı ve bilgi birisi. Bana, hayatıma çok iyi geldi. Korkularım bitti, kaygımı kontrol etmeyi öğrendim. Hepsi sizin sayenizde sevgili hocam. Sizlere çok teşekkür ederim, ışığım oldunuz.

Default Avatar75
H.E

Dikkat geliştirme programında tanıştık gökçen hocamla. Çok memnunuz. Sürecimizi yönlendirmesi, çocuğumuza yaklaşımları, bilgilendirmeleri profesyonelceydi. Teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık kendisiyle.

Default Avatar75
K.P

Sürekli bebeklerimizi kaybetmek eşimle ilişkimizi de kötü etkilemişti. Aynı evde yaşayan iki yabancı gibiydik. Dilek hanım bunu değiştirmemizi sağladı. İlk görüşmede bile farkları hissettik. Her seans bizler için yeni bir bakış açısı ve farkındalıktı. İyi ki tanıdık sizleri hocam, destekleriniz için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.N

Aile içi iletişimsizliğimiz çocuklar ergenlik dönemine girince daha da çok artmıştı. Artık çözüm bulamayınca destek almaya karar verdik. Gökçen hocamızla başladığımız süreç hem bize hem de çocuklarıma çok iyi geldi. Aile olmayı öğrendik. Değerli hocam sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.D

Eşimin ailesi ile yaşadığım problemleri eşime ne kadar istemesemde yansıtmaya başlamıştım. Aile dostumuzun tavsiyesi ile Zeynep hanımdan seans almaya başladık. Bizlere çok iyi geldi. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.G

16 yaşındaki kızımızı için gökçen hanımla görüşmeye başladık. Görüşmeyi hiç istememişti ancak gökçen hanımla tanıştıktan sonra koşa koşa gitmeye başladı. Her hafta kendisini buldu, adımlar attı. Şuan hedefi net ve bu doğrultuda doğru adımlar atan bir genç oldu. Hocamıza çok teşekkür ederiz. Kızımıza ve bize çok iyi geldiniz hocam.

Default Avatar75
H.O

Kardeş kıskançlığı evimizde boyut atlamıştı. Her gün kavgadan bıkmıştım artık. Zeynep hocam bu kavgalara son verdi. Çocuklarımla çok güzel bir frekans yakaladı, iletişimleri ve paylaşımları çok olumluydu. Kavgaları her gün azaldı. Onlar kardeş olmayo bizde adil olmayı öğrendik. Zeynep hocam her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.J

Kardeş kıskançlığı boyutunu değiştirmişti bizim evde. Sürekli kavga ve paylaşamayan durumu vardı. Çok yormuşlardı beni. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hocaya gittik. İyi ki de gittik bizlere o kadar iyi geldi ki. Evimize güneş gibi doğdu sanki. Çok teşekkür ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
R.K

15 yaşındaki ikizlerim sürekli kavga ediyorlardı. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Çok farklı karakterdelerdi. Öğretmenimizin tavsiyesiyle Gökçen hanımla sürece başladık. İlk başta zorlandılar ama sonra bir anda her şey bitti. İletişimleri arttı, birlikte pek çok şey yapmaya başladık. Onların bu güzelliği ailemize de yansıdı. Gökçen hanım bizlere çok iyi geldi, ne kadar teşekkür etsek emeğine az kalır. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.O

Bireysel sürecimde Zeynep usanmaz hanımefendiden destek aldım. Aşamadığın konuları sayesinde aştım ve kendimi buldum. Minnettarım. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
E.P

Eşimle olan problemlerimizi değerli Zeynep hanım sayesinde çözdük. İlk görüşmeden son görüşmemize kadar o kadar enerjik ve güleryüzlüydü ki nasıl zamanın geçtiğini anlamıyorduk. Bilgisi ve desteği ile evliliğimizi kurtarmamızı sağladı. Ne kadar teşekkür etsek az kalır sevgili hocam, sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.N

Öfkesini kontrol edemeyen etrafındaki herkese kızan bağıran bir kadın haline gelmiştim. Çok pişman oluyordum ama düzeltmiyordum. Zeynep hocam kendimi iyileştirmemi sağladı. Yaklaşımı, konuşması, süreç yönetimi ile alanında uzman biri. Minnettarım size hocam, hayatımı şekillendirirken desteğiniz benim için büyük bir şanstı.

Default Avatar75
U.D

Dikkat problemimizle ilgili gökçen hocama gelmeye başladık. Çok bilgili ve alanında uzman bir hanımefendi. Oğlumuza yaklaşımları, bizimle iletişimi ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Z.N

Ergenlik dönemi korkulu rüyamız haline gelmişti. Kızımızı kaybettiğimizi düşünmeye başlamıştık. İlk görüşmeye zorla gelse de gökçen hocayla tanışınca hevesle gelmeye başladı. Her geçen gün çok daha iyi olduk. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.G

Öfke kontrolünü sağlayamamak tüm hayatımı etkilemeye başlamıştı. Zeynep hanım kendimi tanımamı, duygularımı kontrol etmemi sağladı. Hayatıma ışık oldu. Her şey için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Default Avatar75
S.G

Covid sürecinden sonra daha da kötüye gitmeye başlamıştım. Çok düşünmekten uyuyamıyordum, iştahım azalmıştı. Yakınlarımı kaybetmek beni çok kötü etkilemişti. Dilek hocamla başladığımız bireysel süreçte emdr ile devam ettik. Kendimi tanımaya, düşüncelerimi toplamaya başladım. Sürecim daha da iyi gidiyor. Teşekkür ederim sevgili hocam.

Default Avatar75
Y.S

Çift danışmanlığı sürecimizde uzmanımız dilek hanımdan çok memnun kaldık. Profesyonelce yaklaşımları, güleryüzü ve desteği içim minnettarız. Sürecimiz beklediğimizden de güzel bir şekilde sonlandı. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
K.I

Hamilelik sürecim ve sonrası eşimle ilişkimizi etkilemişti. Sadece çocuk için bir arada duruyor gibiydik. Tanem hocam bu süreçte bizlere yol gösterici oldu. Eş olmayı unuttuğumuzu, ifadelerimizin sertleştiriniz fark ettik. Adım adım her hafta daha da iyi olduk. Sevgili hocamıza çöl teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.D

Ergenlik dönemine erken girmek sürecimizi olumsuz etkilemişti. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Bizleri çok güzel bir şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Teşekkür ederiz hocam herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
T.M

Kaygı problemim gün geçtikçe artıyordu. Destek almayı düşünmüştüm ama hep bir bahane buldum vazgeçtim. Erkek arkadaşımın desteği ile gökçen hocamla görüşmeye başlamıştım. İlk günler çok zordu ama denemekten vazgeçmedim. Değerli hocam hep bana yol gösterici ve destekçi oldu. Şuan çok daha iyiyim. Sizleri çok seviyorum hocam, hayatıma yeni bir dönem açmamı sağladınız.

Default Avatar75
M.B

Oyun bağımlılığı ile kurumunuza başvurmuştuk. Değerli zeynep hocam sürecimizi ilerletti. Biz yaptığımız yanlışları onarmayı oğlumuz ise kendisine güvenmeyi kendisini sevmeyi öğrendi. Minnettarız size hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
R.B

Dikkat testi ile ilgili tanıştık gökçen hocamızla. Test yönlendirmesinde, uygulama aşamasında ve sonuçları bizlere aktarırken sürecimizi profesyonelce yönetti. Aklımızda tek bir soru işareti bile bırakmadı. Kendisine minnettarız. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.N

Oğlumda sürekli bağırma ve vurma davranışları başlamıştı. Önüne geçemez hale gelmiştik. Artık bizde davranışlarımızı kontrol edemiyorduk. Zeynep hanım özellikle kendimizi düzeltmemizi sağladı. Biz düzeldikçe oğlumuzda düzeldi. İyi k tanıştık hocam, teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.M

Aldatılma korkum çok yüksekti. Erkek arkadaşımı çok seviyordum ama sürekli bunaltıyordum. Ama istemeden oluyordu. Zeynep hocamla tanışmam bu sorunum sayesinde oldu. Her düştüğümde elimden tuttu, her görüşmede o kapıdan daha da iyi bir şekilde çakmamı sağladı. Çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
K.P

Öğretmenimiz kızımızın dikkat eksikliği olabileceğinden şüphelenmişti. Uzman desteği almamızı önerdi. Banu hanım ilk görüşmemizde tüm bilgilendirmeyi yaparak bizleri çok rahatlattı. Test sürecinde kızımıza yaklaşımları, onunla iletişimi çok güzeldi. Sonuç görüşmesinde yönlendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız hocam

Default Avatar75
H.R

Çocuk danışmanlığı sürecimizde Zeynep hamımla tanıştık. Çocuğumuza yaklaşımları çok güzeldi. Sürecimizde bizlere desteği, tüm emeği, kararlılığı için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
R.M

Yaşadığımız alt kaçırma problemi için zeynep hanıma gelmiştik. 11 yaşındaki oğlum geceleri bazen de gündüzleri altına kaçırmaya başlamıştı. Eşimle korkmaya başlamıştık. Zeynep hocam bu süreçte hem bize hem de oğlumuza çok iyi geldi. Her seferinde de daha iyi olarak ayrıldık yanından. Teşekkür ederiz sevgili hocam.

Default Avatar75
Y.P.D

Yaşadığım kötü olayları aştığımı düşünmüştüm ama bir gün hepsi daha kötü bir halde geri geldi. Düşüncelerimi durduramıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hanım ve emdr yönetimi ile tanıştım. Sürecimi o kadar profesyonelce yönetti ki her seferinde iyi ki dememi sağladı. Şuan çok iyiyim. Değerli hocam sizleri çok seviyorum, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
U.M

Temizlik ve düzene çok dikkat etmeye başlamıştım. Önceden de vardı ama son zamanlarda günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı. Değerli Buse hocam ilk görüşme de bile beni rahatlattı. Tüm sürecimi profesyonelce yönetti. Kendimi bulmamı sağladı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
R.B

Alt kaçırma sorunumuz tuvalet eğitiminden beri vardı. Doktora gittik ama fiziksel olmadığını söyledi. Zeynep hanım bu süreçte bizlere destek oldu. Tuvalet eğitimini ne kadar yanlış verdiğimi farketmesi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
S.V

Kardeş kıskançlığı ile ilgili merkezinize başvurmuştuk. Değerli Zeynep burcu hocamız bizlere yol gösterici oldu. Ebeveyn olarak davranışlarımızdan, konuşmalarımıza ev düzenimize kadar yaptığımız pek çok eksiği gördük. Şuan çok iyi bir noktayız. Teşekkür ederiz hocam iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
A.I

Kızımın yoğun korkuları ve tırnak yemeleri vardı. Ne yaptıysak çözüm olmamıştı. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Zeynep hanımla tanıştık. Tüm sürecimizi profesyonelce yönetti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.Ş

Kavgalarımız azalmadan gün geçtikçe artıyordu. Artık eşimle hakaret boyutuna gelmiştik. Arkadaşımızın yönlendirmesi ile tanem hanımla sürece başladık. Çok memnun kaldık. Bilgisi, güleryüzü, süreç yönetimi ile tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederiz. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.F

Oğlumun okula uyum sorunuyla beraber alt kaçırmaları başlamıştı. Arkadaşımın önerisiyle değerli Banu hanımla tanıştık. Oğluma yaklaşım, enerjisi, bilgisi ile çok güzel bir süreç geçirdik. Tüm destekleri için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.B

Tuvalet eğitimi ile ilgili bilgim hiç yoktu. Çocuğunun hazır olduğunu biliyordum ama ben hazır değildim sanırım. Bu süreçte tüm bilgilendirmeleri bana yapan, kendimi bulmamı sağlayan değerli gökçen hocamıza çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
N.Ç

4 yaşındaki oğlum yaşıtları gibi değildi. Sanki bazı konularda eksik kalıyordu. Zeynep hocamla bu süreçte tanıştık. Gelişimsel süreçleri, becerileri hepsini bizlere detaylıca anlattı. Oğlumuza Denver testi uyguladı. Bizlere yaklaşımları çok güzeldi. Değerlendirmeleri, tüm emekleri için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.N

Zeynep hanımla Denver testi sürecimizde tanıştık. Test başlangıcından sonuç görüşmesine kadar bizlere yaklaşımından, bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Değerli hocam sizi tanımak bizim için şans oldu. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.H

Eşimin yaşadığı takıntı durumları gün geçtikçe artmıştı. Evde temizliğe, söylediğimiz her şeye takılıyordu. Çift danışmanlığı sürecimizi Zeynep hocamızdan aldık. Hem eşime hem de bize çok iyi geldi. Aslında onu birazda bizim tetiklediğimizi farkettik. Değerli hocamıza teşekkür ederiz herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.D

Okula uyumda çok büyük sorunlar yaşıyorduk. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Zeynep hanımla tanıştık. Okul süreci, bizim tutumlarımız, duygusal yaklaşımlarımızla ilgili bizlere bilgilendirmeler yaptı. Okula uyumumuz düzeldi. Değerli Zeynep hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
L.D

Okulda arkadaşlarıyla sorun yaşayan kızımın sınav dönemi etkilenmeye başlamıştı. Okulla konuşsak ta bir çözüm olmadı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayı tanıdık. Öğretmenlerimize telefonla bilgilendirme yapması, bize ve kızıma yaklaşımları çok olumluydu. Bize kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.S

Kızımı için gökçen hocayla görüşmeye başladık. Tüm sorunlarımızı sayesinde çözdük. Çok bilgili ve güleryüzle bir hanımefendi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Ş.F

Evliliğimizin ilk ayları çok güzelken 6 aydan sonra bozulmaya başlamıştı. Ne olduğunu anlamıyordum ama sürekli kavga ediyorduk. Eşime ısrarlarımla çift danışmanlığına başladık. İlk görüşmede bile pek çok şeyi farketmemişse sağladı değerli Zeynep hocamız. Sürecimiz hala devam ediyor. Evliliğimizin ilk günleri geri döndük. Çok teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
S.R

Çift danışmanlığı sürecimizi Dilek hocamızla tamamladık. Bizlere yaklaşımı, güleryüzü, süreç yönetimi ve profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıdık sizleri hocam.

Default Avatar75
Ü.H

Liseye giden oğlum bir anda okula gitmek istememeye, sürekli bağırmaya başlamıştı. Öğretmenleri okulda bir sorun olmadığını söylüyordu ama davranışlar artarak devam ediyordu. Gökçen hoca bu sürecimize ışık gibi geldi. Oğlumuzu dinledi, anladı ve bizlere çok iyi yönlendirmeler yaptı. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.S

Evlilik öncesi danışmanlık için Zeynep hanımla tanıştık. Ailelerimizin devreye girmesi bizi sürekli kavgaya götürüyordu. Zeynep hocam profesyonelliği ve güleryüzü ile bizlere çok iyi geldi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.F

Oğlum 4 yaşındaydı ancak öğretmeni gelişimsel olarak bir uzmana gitmemizi istedi. Zeynep burcu hocamızla bu süreçte tanıştık. Bizleri çok güzel bilgilendirdi, Güleryüzü ile oğlumuza yaklaşımı çok iyiydi. Denver testi uygulayıp yönlendirmeleri yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.K

Çocuğumuz olduktan sonra eşimle uzaklaşmıştık birbirimizden. Bu konuyla ilgili çift danışmanlığı almaya karar verdik ve iyi ki de başladık. Zeynep hanım erkekçe, kadınca, ben olmak gibi bilmediğimiz pek çok şeyi bizlere öğretti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.B

İkiz çocuklarımı okula uyum sorunu yaşıyorlardı. Aynı sınıf mı ayrı sınıf mı tartışmasını çok yaşadık. En sonunda gökçen hocamızla seanslara başladık. Çok kısa bir sürede çözüme ulaştık. Hocamıza ne desek ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
O.L

Evliliğimizde yaşadığımız iletişimsizlik her gün kavga etmeye dönmüştü. Artık ikimizde eve gitmek istemiyor ama birbirimizi çok seviyorduk. Dilek hocam kendimizi tanımamızı doğru iletişim kurmayı bizlere öğretti. Sizleri çok seviyoruz hocam minnettarız.

Default Avatar75
D.C

Oğlumun dikkat eksikliği yaşıyor olabileceğini ve destek almamız gerektiğini önermişti öğretmenleri. Bunun üzerine gökçen hocamızla tanıştık. Bizleri teste yönlendirdi. Test sürecinde oğlumla iletişimleri çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz tüm emeklerinize.

Default Avatar75
G.H

Çocuk danışmanlığı ile ilgili Zeynep hanımdan destek aldık ve çok memnun kaldık. Tüm kuruma ve hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.D

Hayır demeyi bilmeyen ve kendisini hiç düşünmemiş bir kadındım. Ta ki Zeynep hanımla tanışana kadar. Seanslara hiç gelmek istememiştim çünkü yapamayacağımı düşünmüştüm. Bu düşüncemi değiştirmemi, kendime olan güvenimi kazanmamı sağladı. Minnettarım size değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
O.P

Denver testi ile ilgili destek aldık. Test sürecinde yaklaşımı, bilgisi, sıcakkanlılığı ile bizlere yardımcı olan sevgili Zeynep hocamıza çok teşekkür ederiz. Sürecimizi netleştirdi, tüm soru işaretlerimizi giderdi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
J.D

Boşanma kararı ile dilek hocamıza görüşmeye gittik. Çünkü çözemeyeceğimize inanmıştık. Ancak ilk görüşmede şunu farkettik. Kendimizi tanımadan karşımızdakini anlayamazmışız. Kendimi bulduk evliliğimizi düzelttik. Değerli dilek hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.B

Üniversite sınav sürecini yönetemedik ve profesyonel bir görüş, destek almak istedik. Gökçen hanım bu konuda uzmanlığı, sıcakkanlılığı, bilgileri ile sürecimizi çok güzel yönetti. Tüm ailem adına kendisine çok teşekkür ederim. Düşünen tüm ailelere ve gençlere tavsiye ederim.

Default Avatar75
T.K

Nişanlılık sürecimizi yönetmeye çalışmak savaşta silahsız kalmış gibi hissettiriyordu. Aileleri memnun etmek, orta yolu bulmaya çalışmak nişanlımla bizim ilişkimizi mahvetmişti. Zeynep hanım bize mutlu ilişkimizi nasıl koruyacağımızı, nasıl biz olacağımızı, önceliklerimizi yani puana kadar farketmediğimizi kendimizi tanıttı, hatırlattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.V

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı almıştık. Eşimle oğlumuza destek olmak için pek çok fikir üretsekte uzman görüşünün daha doğru olacağına karar verdik ve gökçen hanımla çocuk danışmanlığı sürecine başladık. Sürecimizi uzatmadan en doğru şekilde ilerlememiz için yol haritamızı belirledi ve bizlere çok destek oldu. Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz, sizlere çok destek olan bir hanımefendi. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.S

Okulda yaşadığımız sorunlar bizi gökçen hanımla tanıştırdı. Aslında sorunların sebebinin çocuğumuzun yaşadığı dikkat problemi olduğunu anladık. Sonrası çok hızlı ve başarılı geçti. En iyi yönlendirmeyi yaparak sağlıkla sürece devam etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben çok evhamlı bir anneyim ancak Gökçen hoca o kadar güzel süreci yöneten, bilgili ve kararlı bir uzman ki hiçbir endişe ya da korku yaşamadım. İyi ki siz hocam iyi ki.

Default Avatar75
B.S

Kızımızın sürecinde desteği ve ilgisi için Gökçen hanıma teşekkür ederiz. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
B.S

Çift danışmanlık sürecimizde bizlere destek olan, doğru bildiğimiz yanlışları gösteren, aile olmanın ne demek olduğunu farkettirmeden değerli Zeynep hocamıza çok teşekkür ederiz. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
T.F

Dikkat eksikliği sürecinde pek çok yol denesekte başarılı olamamıştır. Gökçen hanım en doğru yönlendirmeleri yaparak bizi dikkat programı ile tanıştırdı. Tüm sürecimizi profesyonelce yönetti. Süreç içi kontrolü, bilgilendirmeleri, enerjisi bizleri hep daha ileriye taşıdı. Başarı ile süreci sonlandırdıysak gökçen hanım sayesindedir. Teşekkür ederiz, sizinle tanımak bizim için çok değerli.

Default Avatar75
S.P

5 yaşındaki oğlum hala parmak emiyordu. Bunun beraberinde alt ıslatma başlayınca uzman desteği almanın doğru olacağını düşündük. Arkadaşımızın tavsiyesi ile gökçen hocayla tanıştık. Aslında oğlumuzun bu durumunun altınsa yatan duyguları, bastırılmışlıkları farkettiğimizde gökçen hanıma gelmekle en doğru kararı verdiğimizi anladık. Sadece oğlumuza değil tüm çocuklara yaklaşımı çok olumlu ve profesyonelce. Çok teşekkür ederiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Y.S

Kızımızın yaşadığı dikkat problemi ile ilgili ne yapacağımızı bilmiyordum. Banu hanım en doğru bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yaparak sürecimiz sağlıklı ve hızlı ilerlemesini sağladı. Dikkat programı ile çok başarılı adımlar attık. Kızım her görüşmeden sonra daha da başarılı olmaya başladı. Pozitif enerjisi ile hem bize hem de kızımıza çok iyi geldi değerli hocamız. Kendisine çok teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
G.R

Takıntılarım tüm hayatım olmuştu. Bitmiyordu aksine çoğalıyordu. Çok yorulmuştum. Kontrol edemiyordum. Zeynep hocam bu kontrolü ve hayatımı bana geri verdi. O kadar sıcakkanlı birisi ki onu her gördüğümde umudum, mutluluğum, farkındalığın arttı. Kendimi sevdim. Ve sonra farkettim ki artık takıntılarım kalmamıştı. Sevgili hocam yaşamıma kattığım en değerli dönüm noktalarından bir tanesi siz oldunuz. Ne desem ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Default Avatar75
I.P

Yeni bebeğimiz eve mutluluk getirecek diye düşünürken büyük bir kardeş kıskançlığı ile karşılaştık. Nasıl davranacağımızı bilemedik ve süreci daha da kötüleştirdik diyebilirim. Gökçen hanım bizi bu çıkmazdan çıkardı. Yaptığımız yanlışları, kabullenemediğimiz noktaları görmemizi sağladı. Teşekkür ederiz sevgili hocam. Ailemize yaptığınız güzel dokunuş bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
N.H

Covid sürecinde yaşadığım kayıplar sevdiklerimi fanusta tutma isteğimi arttırdı. Onları kaybetmekten başlarına kötü bir şey gelmesinden çok korkuyordum. Ve bu onları kısıtlamama kavgalarıma sebep oluyordu. Ailemin desteği ile Dilek hanımla seanslara başladım. Korkularımı yendim, özgürleştim. Benimle birlikte ailemde çok rahatladı, iletişimimiz hiç olmadığı kadar güzelleşti. Çok kıymetli dilek hocam, yaşadığım korku dolu günleri çiçeklerle donattınız. Artık korkmadan adımlar atıyorsam bu sizin sayenizde. Sizlere minnettarım.

Default Avatar75
U.P

Bireysel sürecimde Tanem hocanın desteği benim için çok önemliydi. Her düştüğümde elimden tuttu. Kaybetme korkum ilişkilerimi olumsuz etkiliyordu. Çevremde kimse kalmamıştı. Kaybetme korkumun yanına yalnızlık korkusunda eklenmişti. Tanem hoca sürecimi çok preofesyonelce yönetti. Teşekkür ederim değerli hocam hayatıma dönüşünüz için.

Default Avatar75
V.P

Okula uyum problemimiz çok kötü bir hal almıştı. Her sabah ayrı kavga ve iknalarla okula gitmekten yorulmuştuk. Gökçen hocam sürecimize profesyonellikle yaklaştı. Kızımızla çok güzel bir iletişim kurdu. Yöntemleri, bilgisi, güleryüzü ile bizim farketmediğimiz pek çok noktayı gördü ve iyileştirdi. Kızım okula o kadar güzel uyum sağladı ki artık arkadaşlarını bırakıp eve gelmek istemiyor. Emeğiniz ve desteğiniz için minnettarız. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Default Avatar75
T.S

6 yıldır evliyiz ve evlendiğimiz günden beri sorunlarımız var. Bunu ya farketmedik ya da etmek istemedik ama en son küçük kızımıza yansıdığını görmek bizleri yıktı. Profesyonel destek almak istedik ve Değerli Dilek hocayla tanıştık. Kendisini tanıdıktan sonra neden daha önce bu desteği almadık diye eşimle kendimize çok kızdık. Çünkü Dilek hocam sayesinde sorunlarımızın temelinde yatan şeyleri daha net gördük, farklı bir bakış açısı kazandık. Ailemizi onarmamızı ve gerçek bi aile olmamızı sağladığını sevgili hocam. Sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.O

Oğlumuza dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı konmuştu. Gelişimi için pek çok yolu denesekte verimli olamamışdık. Banu hocamız bizi dikkat geliştirme programı ile tanıştırdı. Sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Oğlum yaşıtları ile iletişim kurmaya, akademik olarak onlarla rekabete başladı. Çok teşekkür ederiz değerli hocam, emeğiniz ve desteğiniz bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
T.T.I

Düşüncelerim durmak bilmiyordu ve günlük hayatım çok kötüye gidiyordu. Sürekli kötü düşünmekten her şeyden korkar olmuştum. Tanem hanımla görüşmelere başladığım süreçte yapabileceğime inancım hiç yoktu. Kendisi o desteği ve inancı bana verdi. Çok bilgili ve güleryüzle bir hanımefendi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki sizi tanıdım hocam.

Default Avatar75
R.U

Oğlumuzun dikkat eksikliği sürecinde tanıştık gökçen hanımla. Uyguladığı testler, bilgilendirmeleri ve net anlatımıyla bizleri çok rahatlattı. Aklımızda tek bir soru işareti bile kalmasına izin vermedi. Oğlumun dikkati, sosyallliği ama en önemlisi özgüveni gelişti. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
G.S

İlkokul süreci beklediğimizin aksine çok kötüye gidiyordu. Okuma ve yazmada çocuğumuz çok zorlandı ve sürekli ağlamaya okula gitmek istememeye başladı. Çaresiz kalmıştık eşimle. Öğretmenimizin yönlendirmeyle Banu hocayla tanıştık ve aslında çocuğumuz öğrenme güçlüğü yaşadığını öğrendik. Test ve yönlendirme süreçlerinde bilgisi, enerjisi için Banu hocama çok teşekkür ederiz. Bizleri o kadar güzel ve net bir şekilde bilgilendirdi ki sürecimiz çok hızlı ve doğru ilerledi. Prep yönetimini denedik ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.H

Çift sürecimize Tanem hocamla başladık ve çok memnunuz. Yardımları ve desteği için kendisine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Z.I

Yaşadığımız aldatma süreci çok ağır ve içinden çıkılmazdı. Bireysel gitmek istemiştim ama çift olarak görüşmek süreci daha hızlı ilerletecekti. En yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Tanem hocadan randevu aldım. Eşim çok önyargılıydı ama ilk görüşmeden sonra istekle gelmeye başladı. Farkında olmadığımız ya da görmezden geldiğimiz pek çok sorunumuzu aştık. Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.C

Boşanma sürecimde eşime bağımlı olduğumu farketmiştim. Ondan ayrı kalamazdım, beni bırakıp gidemezsin düşüncelerim rahatsız edici şekilde artmıştı. Eşimin isteği ile dilek hocayla çift sürecine başladık. Her şeyden önce ben demenin kendi varlığımın önemli olduğunu öğrendim. Aslında yaptığımız ama kabullenmelisiniz yanlışlarımızı gördük. Çok sağlıklı bir boşanma süreci geçirdik. Eşimle birbirimize bakışımuz ve anlayışımız onarıldı sanki. Değerli dilek hocaya desteği, netliği ve bilgisi için çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıştık sevgili hocam.

Default Avatar75
V.R

Eşimden uzaklaşmıştım. Sanki yabancı gibi gelmeye başlamıştı. Her yaptığında küsur bulmaya çalıştığımı anladığımda sorunun bende olduğunu farkettim. Eşimin desteği ile Tanem hocama çift olarak gelmeye başladık. Bazen bireysel bazen çift olarak devam ettik. Güleryüzü, bilgisi ile bizlere çok güzel bir süreç planladı hocamız. Eşime bakışım, evliliğe bakışım en önemlisi kendime bakışım değişti. Çok teşekkür ederiz biricik Tanem hocam.

Default Avatar75
S.D

Lise sınav sürecinde sadece kızım değil aile olarak bocalamıştık. Daha önce tecrübe etmediğimiz bir süreç olduğu için ne dememiz gerektiğini bilmiyorduk. Gökçen hanım koçluk süreci ile bizlere yol gösterici oldu. Kızım çok severek sürece devam etti. Her görüşme yeni bir şey kattı bize. Ve sonunda isteği liseye girmesini sağladı. Ama en önemlisi kızımız çok değişti, farkındalıkları olan bir genç oldu. Değerli hocam ne kadar teşekkür etsek azdır size.

Default Avatar75
C.Ş

2. Evliliğimde ilkinde yaptığım hataları yapmayacağım demiştim ama bu seferde farklı şekillerde hatalar yapmaya başladım. Eşimin de kontrol edemediği öfkesi bunu tetikledi. Tanem hanımla tanıştığımızda kendimizi çok rahat ve güvende hissettik. Evet çözüm burada dedik. Öyle de oldu. Tanem hanım bizim ışığımız oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
V.I

Değerli tanem hocam eşimle sizlere çok teşekkür ederiz. Yaptığım düşüklerden sonra sürekli eşini suçlayan bir kadın haline gelmiştim. Kendime engel olamıyoedum ve o da artık beni suçlamaya başlamıştı. Tanem hanım güleryüzü enerjisi ve bilgisi ile bizlere çok değerli şeyler öğretti. İyi ki tanıştık iyi ki sürecimizi sizinle ilerlettik.

Default Avatar75
V.U

Eşim hamile kaldıktan sonra çok değişmişti kaygıları ve korkuları arttı. Artık ne yapacağımı şaşırmıştım. Bende sinirli bir adam olmuştum. Tanem hanıma gelmeye başladığımızda ne kadar değiştiğimizi ve farklılaştığımıxı gördük. Eşimin korkularının benim öfkemin sebebini farkettik. Şuan çok tatlı bir kız çocuğuna ve mutlu bir aileye sahibiz. Teşekkür ederiz tanem hanım.

Default Avatar75
N.M

Eşimle kavgalarımızdan dolayı gelmeye başladık. Tanem hanım danışmanımızdı. Bilgisi ve destekleri için teşekkür ederiz. Biz çok memnun kaldık. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.G

Bireysel başladığım sürecime şuan eşimle birlikte devam ediyoruz. İletişim kurmaktan yoksun bir çifttik. Çok güzel ifade ettiğimizi düşünüyorduk ama ram tersiymiş. Tanem hanım bunu görmemizi, ifade becerisinin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösterdi. Bu süreçte profesyonelliği ve süreç yönetimi kesinlikle mükemmeldi. İyi ki sizi tanıma şansını yakaladık. Her şey için binlerce kez teşekkür ederiz

Default Avatar75
T.L

Evlilik öncesi danışmanlık için tanem hanımla bir sürece başladık. Evlilikten önce kendimi tanımadığımı hep yaptığım şeylerden beklenti içinde olduğumu farketmemi sağladı. Kendini sevdiğinde karşındaki kişiyi de gerçekten sevip değer verebiliyormuşsun bana ve nişanlıma bunu öğretti. Sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz kendisine.

Default Avatar75
F.P

Eşimle çocuğumuzu kaybettikten sonra birbirimizi de kaybetmeye başlamıştık. Yaş sürecini bir türlü yaşayamadık. Tanem hocam bu yolda bizlerin elinden tuttu, suçluluk duygularımızı, değersiz hissetmelerimizi düşüncelerimizi hepsini keşfetmemizi farketmemizi ve onarmamızı sağladı. Kendisine minnettarız. Çok teşekkür ederiz sizleri tanımak bizim için büyük bir şanstı.

Default Avatar75
B.H

Yaşadığımız olumsuz süreçte, geçimsizliğimiz ve kavgalarımız arttı. Çift danışmanlığı çok istedim ama eşim hiç istememişti. Tek bir görüşmeye gelmeyi kabul etti. Ama ilk görüşmede tanem hocayla konuşmamızdan sonra kendisi isteyerek geldi ve onardık. Şuan çok çok daha iyi bir noktayız. Işık gibi gülümsemenizle bizlere çok iyi geldiniz. Sizleri çok seviyoruz hocam.

Default Avatar75
F.T

Uzun süren evliliğimiz çok iyiyken bir anda birbirimizden uzaklaştık konuşmayı kestik. Sanki yabancı gibi olmuştuk. Dış kişilerin ilişkimize müdahale etmesine çok izin verdiğimizi farkettik. Tanem hanım bunu nasıl kontrol edebileceğimizi, aile olmanın ne demek olduğunu, biz kavramını tekrar öğretti bizlere. İyi ki siz hocam, teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.N.R

Sağlıklı boşanma danışmanlığı için başvurduk kurumunuza. Tanem hamımla başladığımız süreç ilişkimizi düzeltti iyileştirdi. Şuan birbirimizi anlama ve tanıma evresinde çok olumlu şekilde ilerliyoruz. Boşanmanın bizim için kaçış olduğunu farkettik. Kendimizi sorunlarımızı kabul etmek yerine direk bağları koparacaktık. Tanem hocaya çok teşekkür ederiz. Ne desek hakkınızı ödeyemeyiz hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
S.O

Çocuklarımızda problem var diye düşünürken asıl sorunun çift olarak bizde olduğunu fark ettik. Tanem hanım bilgisi ve doğru yönelendirmeleri ile çok yardımcı oldu bizlere. Hem çocuklarımıza yaklaşımımız hem de eşimle birbirimize yaklaşımımız çok değişti. Minnettarız hocam ailemize yeni bir ışık oldunuz. Teşekkür ederiz sizlere.

Default Avatar75
Y.D

çift Danışmanlık sürecimizde desteği, güleryüzü, profesyonelliği için Tanem Bircan hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Bizlere çok iyi geldi. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
C.E

Nişanlılık evresinde sürekli kavga etmeye başladık. Evlenme hayali kurarken ayrılık noktasına geldik. Araştırmalarım sonucunda tanem hocayla sürece başladık. Daha ilk görüşmede olumlu adımlar atacağımızı anladık. Her görüşmede daha iyi çıktık. Şuan evli ve çok mutluyuz. Kendimizi, birbirimizi tanıdık. İyi ki varsınız hocam teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.D

Evliliğimizin ilk aylarında problemler başlamıştı. Çok severek evlenen bir çifttik. Neden böyle olduğunu çözememiştik ama sürekli kavga ediyorduk. Arkadaşımızın tavsiyesiyle Tanem hanımla tanıştık. Kullandığımız dilden, birbirimize bakışımıza kadar pek çok şeyde yanlış baktığımızı gördük. Sürecimiz çok olumlu ilerliyor. Desteği, bilgisi ve güleryüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.S

Eşimle yaşadığımız süreci tanem hocam sayesinde onardık. Kendisine çok teşekkür ederiz. Sürecimizde bizlere desteği için minnettarız.

Default Avatar75
Y.D

Üniversiteye adapte olmakta çok zorlanmıştım, onun yanında kimseyle konuşamıyor, kalabalık yerlerden resmen kaçıyordum. Özgüvenim yoktu sanki. Tanem hamımla bu sürecimi aştım. Kendimi, neleri sevdiğimi, seneleri sevmediğimi gördüm. Kendimi buldum. Sizi çok seviyorum hocam her şey için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.L

Çocuklarıma davranış konusunda öfkemi kontrol edemeyecek noktaya gelmiştim. Çok sabırlı bir insanken sürekli bağırmaya başlamıştım. Tanem hoca ile öfkemi, kendime olan bakışımı, düşüncelerimi her şeyi çözdük. Kendisinin güleryüzünü görünce gülümsememek elde değil zaten. Enerjisi, bilgisi ve sonsuz desteği ile size o başarma gücünü veriyor. Çok teşekkür ederim sevgili hocam.

Default Avatar75
G.P

Ölüm korkusu annemin vefatından sonra daha da yoğun bir şekilde hissettirmeye başlamıştı kendisini. Ailemi yanımdan ayırmak istemiyordum. Hepsini kısıtladığımın farkındaydım ama engel olamıyordum. Tanem hocamla aştım tüm korkularımı. Her düştüğümde elimden tuttu. Minnettarım size hocam. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
J.Y

Evlilik sürecine girdiğimde kaygı problemimde artmıştı. Sürekli endişeli her şeyi problem eden birisi haline gelmiştim. Tavsiye ile tanem hanımla tanıştım. Yaşadığım şeylerin yadırganacağından çok korkardım ama kendisini gördüğümde hayatımda hiç bu kadar rahat bir şekilde kendimi dile getirmediğimi fark ettim. Kaygı ve korkularım azaldı hayatım istediğim yönde ilerlemeye başladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
Y.G

Bireysel sürecimde bana desteğini hep hissettiren ve bu süreci olumlu sonuçlandırmamı sağlayan değerli tanem hanıma çok teşekkür ederim. Yaşamımdaki eksiklikleri tamamlamamı sağladınız. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
K.Z

16 yaşındaki oğlum kimseyle konuşmazken içini dökmezken Gökçen hanımla konuştu, sıkıntılarını anlattı. Anlattıkça yüzü güldü, kendini buldu. Gökçen hanıma çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
V.S

Neurosound sürecimizde bizlere çok destekçi oldunuz, çocuğumuzla çok güzel ilgilendiniz teşekkür ederiz Gökçen hanım. Sonucumuz düşündüğümüzden çok daha olumlu oldu. Herkese tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
K.L

Sınav dönemindeki oğlum tam bir ekran bağımlısı olmuştu. Sabahtan akşama kadar oyun oynuyor ders çalışmıyordu. Bu süreçte aile olarak Zeynep usanmaz hanımdan destek aldık. Bilgili ve güleryüzlü bir hanımefendi. Kendisine tüm yardımları için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.S

Erken ergenlik yaşamıştık. Bunun çocuğuma bu kadar etki edeceğini düşünmemişTim. Kendisi de farkındaydı. Akran zorbalığına uğruyor her gün ağlayarak eve geliyordu. Kendi isteği ile Zeynep hanıma gittik. İyi ki de gittik. Aile olarak bize çok iyi geldi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.Z

Emdr kesinlikle tavsiye ettiğim bir yöntem. Özellikle yaşadığınız ağır travmatik olaylarda sizlere çok yardımcı oluyor. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ettiğim bir yöntem. Tüm Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine teşekkür ederim.

Default Avatar75
M.Ş

Oğlum derslerini anlamıyor, dikkati çok çabuk dağılıyordu. Okula hiç gitmek istemiyor, ders yapmaktan kaçmak için sürekli uyuyordu. Öğretmenimizin tavsiyesiyle Dilek hanıma gittik. Bizi bilgilendirdi ve uyguladığı test ile çok güzel yönlendirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M.S

Okul ve velilerden sürekli şikayet alıyordum. Çocuğum sonuna bilse de bazı davranışları bilerek yapıyordu sanki. Gökçen hocam bizimle çok ilgilendi, bilgilendirdi ve sürecimizin nasıl daha hızlı sonuç alabileceğini anlatarak bizleri teste gönderdi. Çocuğumuzun davranışlarının sebebinin yoğun dürtüselliği olduğunu öğrendik. Çok teşekkür ederiz hocam siz olmasaydınız belki bu sonuçları alamaz olumlu ilerleyemezdik.

Default Avatar75
K.D

Bireysel olarak görüştüm gökçen hanımla. Tamamen depresif biriydim. Bıkmıştım her şeyden. Ben demenin ne demek olduğunu, kendini sevmenin nasıl bir şey olduğunu öğrendim. Teşekkür ederim değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
F.B

Kızımla geçirdiğiniz süreç ve ona yardımlarınız için çok teşekkür ederim Zeynep hanım. İstemeyerek gelmişti ama daha sonrasında Zeynep ablasına gitmek için gün saydı. Kendisine güvenen bir genç haline geldi. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.H

Çocuğumda tuvalet problemleri oluşmaya başladı. Tuvalet eğitimimiz çok güzel tamamlanmıştı ama daha sonra bozuldu. Sürekli ağlayan ve bağıran bir çocuk haline geldi. Dilek hocam bu süreçte hem kızıma karşı hem de bize karşı güleryüzlü ve sıcakkanlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.K

Çift danışmanlık sürecimde yanımda olan her zaman eşimle düştüğümüzde desteğini bizlere gösteren dilek hocama çok teşekkür ederiz. Evliliğimizde yaşadığımız problemler tüm aileye yansımıştı ve böyle devam ederse iki aileyi birbirine düşürecekti. Sürecimiz içerisinde eksiklikleri hataları görmek sarsılmamızı sağladı. Değerli hocama teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.B

Sevgililerim tarafından sürekli terk ediliyordum. Kendimi hiçbir zaman hayatımdaki kişiye layık görmedim. İlk ilişkimden sonra kalan bu duyguyu bir türlü aşamadım. Kendimi beceriksiz, hiçbir şeyi haketmeden biri olarak görüyordum. Emdr yöntemi bu sürecimde çok yardımcı oldu.adım adım başarıya gidiyorum ve artık kendimi çok seviyorum.

Default Avatar75
M.M

Zeynep hocamın yönlendirmesi ile EMDR yöntemine başladık. Bireysel sürecimin çok daha olumlu gitmesine yardımcı oldu. Eşime ve kızıma davranışlarım düzeldi. Kendine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.N

Oğlumun okula uyum problemi başlamıştı. Sınıftaki arkadaşlarına vurmaya, sürekli ağlamaya başladı. Okulu çok seven çocuk bir haftada değişti. Dilek hocam süreci o kadar profesyonelce yönetti ve bizleri bilgilendirdi ki olumlu adımları hemen görmeye başladık. Teşekkür ederiz

Default Avatar75
H.F

Ailemle yaşadığım problemleri unutamıyordum ve çok kin güdüyordum. Artık hem fiziksel hem de zihinsel yorulmuş, çökmüş gibiydim. Emdr yönetimi ile bu süreci aştım. Çok olumlu adımlar attım. Anılarıma gitmekten korksam da bunu uzmanımla aştım. Tüm kuruma çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
P.A

Güven kurumun ana temelini oluşturmuş. Gittiğinizde kesinlikle memnun kalacağınız bir kurum. Çocuğum için gittiğimde sürecimiz için en doğru yönlendirmeleri yaparak bilgilendirerek bizlere yardımcı oldular. Çocuğuma otizm tanısı kondu. Ancak değerli uzmanımız bizi bu kadar güzel yönlendirmeseydi eğitim sürecimiz için geç kalabilirdik. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.K.G

Kızımın uzun yıllardır devam eden davranışları vardı ama takıntı olabileceğini düşünmemiştik. Son yaşadığımız olayla bir şeylerin ters gittiğini anladık ve Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Kızımıza olan yaklaşımı ve güleryüzü kızımın daha da cesaretlenmesini ve istekli davranmasını sağladı. Bizlere tüm bilgilendirmeleri yaptı. Sürecimizden çok memnun kaldık.

Default Avatar75
O.G

Kendimle ilgili çözemediğim konular için Zeynep hocamla görüşmeye gittim. Yıllarca kaçmıştım bir anlık kararla sürece başladım. Zeynep hocamı tanıyınca doğru karar olduğunu anladım. Bana uzattığınız ve hep yanımda olan yardım eliniz benim için çok değerliydi. Teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
Z.O

Sağlıklı boşanma danışmanlığı için başvurmuştuk ama yaptığımız hataları, aslında yanlış anlaşılma olanları, beklentilerimizi gördükçe sürecimiz daha iyiye gitti ve eşimle değerimizi anladık. Bu yolda bizlere yardımcı olan Dilek Hocama çok Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.S

Annemi kaybetmenin etkisini üzerimden atamıyordum. Rüyalarımda bile o anları görüyordum. Artık psikolojim tamamen bozulmuştu. Eşimin desteği ile EMDR yöntemine başladım. Yıllardır ertelediğim şey en korktuğum olayı aşmaya ve onarmaya başladım. Çok daha iyiye gidiyor sürecim. Emdr yönetimini benim gibi olan herkese öneririm.

Default Avatar75
D.A

Çok temiz ve ilgili bir kurum. Seans hatırlatmasından karşılama kısmına kadar her bir personeli güler yüzlü ve nazik. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
Y.D

Kızımın ergenlik döneminde boşanma sürecine girmiştik. Bu dönemde onu çok görmediğimi ve yaptığım hataları farketmiştim ama tepkisinden korkuyordum. Bu noktada Gökçen hanım bizlere yardımcı oldu. İletişimi öğretti bize. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Avatar
Betül İ.

Hayatımın zor bir döneminden geçerken bu kurumu ve Zeynep Hanım’ı buldum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Beklentimin çok çok üzerinde bir hizmet aldım. Öncelikle herkes çok güler yüzlü ve nazik. Aile sıcaklığında bir ortam var. Adım attığınız ilk andan itibaren doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Zeynep Hanım’la görüşmelerimiz ise hayatımı değiştirdi diyebilirim. Çok profesyonel ve işinde çok başarılı. Kibarlığı, içtenliği, samimiyeti ve bana kattıkları için teşekkür ediyorum bir kez daha.

Default Avatar75
G.N

Eşimin eski sevgililerine takıntılı hale gelmiştim sürekli onların sayfalarını takip ediyordum. Alıkoyamadığım bir şeydi. Sebebini görmek ve farkındalığının olması bana çok iyi geldi. Bu süreçte görüştüğüm uzmanım Zeynep hanıma çok teşekkür ederim. Çok önemli ve değerli birisiniz.

Default Avatar75
G.H

Deprem korkum gün geçtikçe arttı ve beraberinde ölüm korkum başladı. Her an tetikte olan biriydim. Sonra Emdr yöntemini gördüm ve denemek istedim. Kurumunuzdan aldığım emdr hizmetinden çok memnun kaldım. Anılarım, korkularım yoğun duygularım şuan artık yoklar. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Tüm ekibe ve uzmanıma teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.L

İzmitin en iyi ruh sağlığı kurumlarının kesinlikle başında gelen bir merkez. Uzmanları, sekreteryası ve kurucuları ile tamamen profesyonel bir ekip. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.K

Bireysel sürecimde desteği için Zeynep hanıma teşekkür ederim. Düşünen herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
P.F

Covid döneminin başlaması hayatımın dönüm noktası olmuştu. Takıntılarım ve korkularım gün geçtikçe artmıştı. Herkese sürekli kızmaya ve yönetmeye başlamıştım. Temizlik hastası olup çıktım. Ama daha da kötüsü korkularım ve hiç susmayan anılardı. EMDR yöntemi bunu değiştirmemi sağladı. Hocamın desteği ile çok daha iyi bir noktaya geldim.

Default Avatar75
H.R

Tercih sürecimde beni çok iyi yönlendiren isteklerimi ve hayallerimi önceliğe alan en doğru okula yerleşmemdeki en güzel desteğim gökçen hocaya teşekkür ederim. Hayallerimi yaşıyorum ve bu konuda en büyük rol sizin.

Default Avatar75
H.Z

Çift danışmanlığı süreci için o kadar çok uzmana gittik ki artık bıkmıştık ve tamam olmuyor ayrılalım demiştik. Sonra eşim Dilek hocaya gitmek istedi. Çok ümitsiz ve sinirliydim. Ta ki ilk görüşme sonuna kadar. Bize, sürecimize o kadar profesyonel ve güleryüzlü yaklaştı ki sonunda çözümü bulduğumuzu düşündük ve bulduk. Çok teşekkür ederiz sizlere minnettarız.

Default Avatar75
Ö.L

Kızıma disleksi tanısı konmuştu pek çok özel eğitimi denedik ancak istediğimiz sonucu alamadık. Banu hocamla başladığımız yol daha ilk başından beri bizleri çok memnun etti. Pres yöntemi ile şuan kızım okuma ve yazma da başarı göstermeye başladı. Kendisine olan güveni geldi ve Banu ablasına gideceği günleri saymaya başladı. Değerli hocam hakkınızda ne desem az kalır çok teşekkür ederiz size. Kızımın sürecinde en büyük şansımız sizleri tanımak oldu.

Default Avatar75
G.H

Kızımın okulunda ve öğrenmesinde çok büyük problemler başlamıştı. Öğrenmekte, anlamakta çok zorluk yaşıyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Banu hocayla tanıştık. Yapılan WISC-4 ve diğer testler sonucunda öğrenme güçlüğü yaşadığı ortaya çıktı. Banu hocamın bilgilendirmesi ve yönlendirmesi eşim ve beni çok rahatlattı. Şuan prep yöntemi ile sürecimize devam ediyoruz ve çok memnunuz. Değerli hocam, sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.K

Dilek hocamla sürdürdüğümüz bireysel danışmanlık sürecinden çok memnun kaldım. Problem olmadığını düşünsekte aslında yaptığımız davranışların hepsinin eski yaşantılara dayandığını farkettim. Hocama teşekkür ederim.

Default Avatar75
N.N

Neurosound sürecinde oğluma yaklaşımı, tecrübesi ve güleryüzü ile her gün koşa koşa gelmemi sağladı sevgili gökçen hocam. Sürecimize ortak olduğunuz için çok memnunuz. Sizlere teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.P

Acıtasyon yapmayı kötü olayları seven birisi olmuştum. Ve bu ben değildim. Neden olduğunu çözemiyorum ancak gün geçtikçe artıyordu. Dilek hocam benliğimi görmemi sağladı. Asıl sebebi görmek ise beni şok etti. Söylediğimiz sözlerin yaptığımız en ufak bir davranışın kişide ne etkiler bıraktığını kendimde gördüm. Sizlere çok teşekkür ederim hocam. Ben olabilmemdeki en büyük katkı sizlerin.

Default Avatar75
Yasemin P.

Samimi ve güler yüzlü bir ekip. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir kurum. Güvenerek gözüm kapalı gidiyorum. Çok memnunuz.

Default Avatar75
C.N

Bireysel başladığım süreçte uzmanımın yönlendirmesi ile EMDR yöntemini denedim. Süreciniz içinde çok olumlu sonuçlar ortaya koymanızı sağlıyor. Tavsiye ederim.

Default Avatar75
P.D

Pandemi ile başlayan temizlik takıntım çok artmıştı. Bu sebeple başvurduğum ve çok memnun kaldığım bir kurum. Hijyene çok önem veren, seans aralarınla kesinlikle odayı dezenfekte eden, mis gibi kokan, size kendinizi huzurlu hissettiren bir yer. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.Ş

Bilgi almak için aradığımda bile nezaketle çok güzel yardımcı oldular. Uzmanları, kurum düzenleri, çocuğumla sevecenlikle ilgilenmeleri ile bizlerde ayrı bir güven uyandırdılar. Tüm ekibe teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.P

İlkokula başladığımızın 3. Gününde okuldan şikayetler almaya başlamıştık. Arkadaşlarına ve ders düzenine uyum sağlayamamıştı oğlum. Okula giderken ağlıyor, beni bırakmak istemiyordu. Yanlış olduğunu sonradan anlasam da kızdım, ceza verdim. Ama hiçbir şey fayda etmedi hatta daha da kötü oldu. Banu hocayla ilk görüşmemizden sonra oğlum daha rahatlamıştı. Oğluma güzel yaklaşımı, iletişimi ve enerjisi için çok teşekkür ederiz. Şuan tüm sürece uyumlu ve istekli bir şekilde ilerliyor. Okuldan şikayet artık gelmiyor memnuniyet telefonları alıyorum. Teşekkür ederiz sevgili hocam. Kesinlikle herkese sizi tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
C.K

Çocuğumun tuvalet problemi için görüşmeye gelmiştik. Buse hanımla görüşme sağladık ve memnun kaldık. Kısa bir sürede olumlu sonucu gördük. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.S

Yaşadığımız dikkat eksikliği ile ilgili kurumunuza başvurarak Banu hocamla sürecimize başladık. Gözlemleri ve yönlendirmeleri ile WISC-4 testi yaptırdık. Çok ilgili ve bilgili bir hanımefendi. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz güzel hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
K.L

Emdr ile kendimi buldum ve onardım. Evlenmemiş ve bunun baskısını çok yaşamıştım. Özgüvenim bitmişti, anıları unutamıyordum. Artık çok yorulmuştum. Dilek hocamın yönlendirmesi ile EMDR yöntemini denedim çok memnun kaldım. Değerli hocama teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.H

Memnun kaldığım ve pek çok arkadaşıma da tavsiye ettiğim bir kurum. Süreciniz tamamlansa da sohbet etmek için gitmeyi isteyeceğiniz bir yer. Uzmanıma ve tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederim. Sohbet etmekten çekinen, sosyal fobisi olan ben şuan tamamen sosyal ve sohbeti çok seven birisi haline geldim.

Default Avatar75
N.K

Ergenlik dönemi baş etme zorlandığımız bir dönem oldu. Evde her gün tartışır hale geldik. Aile bağlarımız kopmak üzereydi. Zeynep hocamla geçirdiğimiz süreç bizlere çok iyi geldi. İlk günden son güne kadar her görüşme de bir şeyler öğrendik ve ilerledik. Bizden desteğini hiç eksik etmeyen, tüm olumsuz düşüncelerimize rağmen bizlere yardımcı olan Değerli hocama çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
K.Y

Çocuğumun lise sınav süreci ve tercih sürecinde bilgisi ile yanımızda olan bizlere en doğru yolu gösteren, çocuğumun endişelerini giderek , şuan istediği hedefe ulaşmasında en büyük desteği veren sevgili Gökçen hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki bu sürecimizde sizleri tanıdık hocam.

Default Avatar75
T.N

Kurum kurucu müdürü Tanju beye ve tüm ekibe yaklaşımları, sıcakkanlı tavırları, güleryüzleri ve pozitif enerjileri için teşekkür ederiz. Uzman bir kadro ancak bu şekilde bir araya getirilebilirdi.

Default Avatar75
K.K.G

Profesyonel bir kurum. Seans sistemleri, hatırlatmaları, sabırla bilgilendirme yapmaları, karşılama ve beklerken ağırlamaları bizleri çok memnun etti. Özellikle Elif hanıma güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.P

Yaşadığımız dikkat eksikliği süreci ile ilgili kuruma gelmeye başladık. Banu hocam çok güzel bir şekilde bizleri bilgilendirdi ve yönlendirdi. Çok enerjik ve bilgili bir uzman. Test ve görüşme süreçlerinin hepsinden çok memnun kaldık. Çok çok teşekkür ederiz sizlere sevgili hocam. İyi ki sizinle böyle bir sürece başladık.

Default Avatar75
B.M

Takıntılı düşüncelerim evden çıkışımı 3 saate çıkarmıştı. Sürekli bir şeyleri kontrol etmekten, her şeyi saatlerce temizlikten çok memnundum ama bir sorun olduğunu düşünüyordum. Zeynep hocamla tanıştığımda aslında yaşamadığımı kendime eziyet ettiğimi gördüm. Süreç yönetimi ve bilgisi, güleryüzü ile çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
B.P

Bireysel sürecimde güleryüzü ve bilgisiyle hep yanımda olan Dilek hanıma çok teşekkür ederim. Yürümeye korktuğum yolda pusulam oldu. Kaybolmamam için tüm desteğini verdi. Değerinizi anlatamam. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
N.K

EMDR yöntemini daha önce denemiştim ama devam etmekten kaçmıştım. Bu konuda uzmanınız ve onun desteği de çok önemli. Kurumunuzda tekrar denemek istedim ve iyi ki denedim. Hem uzmanımdan hemde EMDR yönteminden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.F

Kızımın dürtüselliği, dikkat eksikliği ve sosyal anlamda uyumsuzluğu vardı. Banu hocamızın yönlendirmesi ile Neurosound programına başladık. Çok istekliydik. Sonuçta çok güzel oldu. Biz çok memnun kaldık. Çocuğunuz ve hatta yetişkinler olarak bziler için çok etkili bir program.

Default Avatar75
F.P

Eşimle yaşadığımız aile problemlerine geniş ailenin karışması bizi artık mahvetmişti. Ne yaparız ne ederiz diye düşünmekten bıkmıştım. Bu noktada tanem hocamla başladığımız süreç her şeyi puzzle gibi düzenlememize yerlerine koymamıza yardımcı oldu. Güleryüzü, bilgisi ve tecrübesi ile bizleri o kadar rahatlattı ki ne kadar teşekkür etsek azdır kendisine. Sizleri tanımak bizler için çok büyük bir şanstı hocam çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
n.g

18 yaşındaki kızım mezun döneminde çok yüksek kaygı ve endişe içine girmişti. Çok ders çalışıyor ama verimli olmuyor diye sürekli ağlıyordu. Ne yapacağımızı şaşırmıştık artık eşimle. Araştırmalrımız sonucunda öğrenci koçluğu ve Tanem hanımla tanıştık. İlk görüşmede bile kızımda olumlu adımlar vardı. Şuan çok iyi bir süreç ilerletiyorlar. Çok teşekkür ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
K.A

Yaşadığım aldatma sonucunda çok öfkeli biri olmuştum. Kendimi suçladım, eşimi suçladım, çocuklarımı suçladım. Bir girdabın içine girmiş gibiydim. Kardeşimin yönlendirmesi ile Tanem hanımla bireysel sonra çift görüşmeye başladık. Çok güzel bir süreç ilerletiyoruz. Çok memnun kaldım.

Default Avatar75
H.I

Annemi kaybettikten sonra hep kendimi suçlamış hayatı kendime zehir etmiştim. Evlilik hayatım iş hayatım bitme noktasına gelmişti. Yaptığımın farkındaydım ama engel olamıyordum kendime. Tanem hocam ise bu noktada ışık gibi girdi hayatıma. Aslında düşüncelerimin temelini görmemi sağladı. Yaptığım şeylerin sebebini anladım sayesinde. Bana kendimi ve anneme olan güzel duygularımı geri verdi. Size minnettarım hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
H.H

Değerli Tanem hocamla başladığımız çift sürecimizden çok memnunuz. Yaşadığımız tüm kavgalar, atışmalar eşimle bizi çok kötü bir noktaya getirmişti. Evde birbirimizi görmeye tahammül bile edemez haldeydik. Boşanma kelimesini hiç kullanmasakta gidişatımız orasıydı. Arkadaşımızın tavsiyesi ile Tanem hocayla sürece başladık. Erkek dili kadın dili, biz olabilmek, yetişkin ego gibi pek çok şeyi öğrendik kendisinden. Şuan çok daha iyi bir noktayaız. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.S

İkiz çocuklarımın birbirine olan yoğun öfkesi için görüşmeye Gökçen hocama gelmiştik. İki kızıma da yaklaşımı bizlere net bir şekilde süreci anlatması ve yönlendirmeleri bizleri çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Kızlarımın kardeşlik bağları, aile bağlarımız güçlendi.

Default Avatar75
G.Ş.H

Uzmanımızdan ve kurumdan çok memnu kaldık. Detaycı biri olarak her detayı sorsam da sabır ve ilgi ile tüm sorularıma cevap verdiler. Çocuğunuz seanstayken içerideki huzurlu ortamda sizde evet doğru yerdeyim diyorsunuz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.H

Ortaokul sürecinde çocuğumuza dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı kondu. Sürecini olumlu ilerletmek için her yöntemi denemeye karar vermiştik. Araştırmalarımız sonucunda Neurosound programını bulduk. Ön görüşme ve sürece başlama noktasında acabalarımız vardı. Ama iyi ki başlamışız. Çok memnun kaldık. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
G.O

16 yaşındaki kızıma disleksi tanısı konmuştu. Özel eğitim ve pek çok süreç denemiştik. Neurosound programını da denemek istedik ve iyi ki denedik. Kızım sürece ilk başta çok karşıydı, kitap okumaktan, okuldan kaçan biriydi. Ancak şuan kitap serileri okumaya, üniversite sınavına hazırlanmaya başlandı. Çok memnun kaldık.

Default Avatar75
G.T

6 yaşındaki oğlum yapılan testler sonucunda dürtüsel çıkmıştı. İlaç kullanmasını istemiyorduk. Araştırmalarımız sonucunda Neurosound sistemini öğrendik. Ön görüşmeye gittiğimizde değerli Banu hocam bizlere o kadar güzel yaklaştı ve süreci anlattı ki evet aradığımız bu dedik. Sürecimizin sonlarındayız şuanve oğlumun ne kadar geliştiğini kendi gözlerimle gördüm. Ancak aile olarak bizlerinde üzerine düşenler var. Hep birlikte bunu başardık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
R.H

8 yaşındaki oğluma dikkat eksikliği tanısı konmuştu. Verilen ilaçları içmeyi reddediyordu. Bu süreçte uzmanımızın tavsiyesi sonucunda Neurosoundla tanıştık. Tereddüt ederek başladığımız programdan şuan çok memnunuz. Oğlum her geçen gün ileriye gidiyor. Tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.Ö

17 yaşındaki oğlum için geldik Zeynep hanıma. Bizimle sohbet etmeyi bırakmış, tamamen içine kapanmıştı. Daha ilk görüşme de yüzü gülerek odadan çıktı ve ilk hafta da değişimler başladı. Değerli hocam size çok teşekkür ederiz hem oğlumuza hemde ebeveyn olarak bize pek çok şey öğrettiniz.

Default Avatar75
M.K

Sevgili Dilek hocam ilk olarak sizlere teşekkür ederek başlamak istedim. Çünkü hayatimın dönüm noktalarından birisiniz. Yaşadığım tüm sorunları, travmaları, takıntılarımı çözmemde en büyük destekçim siz oldunuz. Bilginiz ve desteğiniz için minnettarım. İyi ki sizinle bir süreç geçirdim.

Default Avatar75
D.

İçtenlikleri ve alakaları için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Başta Tanju Ekinci hocamız olmak üzere uzmanımız ofis personeli olarak herkes çok canayakın ve ilgiliydi.

Default Avatar75
Eda g.

Buse hanıma üniversiteye başlayacağım süreçte yaşadığım korku ve uyum sorunlarım olabileceği düşüncesi ile gittim. Çok kararsızdım ve karar vermek beni çok korkutuyordu. Şuan hala devam etsekte o sorunlarımı çözdüm. Yaşamıma yön vermemde yardımcı olması üniversiteye uyumumu kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederim sevgili Buse hanım.

Default Avatar75
Yasemin

Zeynep hocam süren seanslarımız boyunca oldukça ilgili, sabırlı, disiplinli ve etkiliydi. EMDR terapisi aldığım süre boyunca ve sonrasında hayata bakışım değişti ve gelişti. Sorunlarımın kaynaklarını ve çözümleri artık daha rahat görebiliyorum. Kendimi daha iyi ve huzurlu hissediyorum. Kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri bu terapiye devam etmekti.Hocam sizlere her şey için çok teşekkür ederim

Default Avatar75
V.L.

Tüm ekip olarak bir bütün gibiler. Hepsi aynı enerjiye, güleryüze ve profesyonelliğe sahip. Sadece kahve içip sohbet etmek için bile gitmek istiyorsunuz. İyi ki tanıştık sizlerle

Default Avatar75
Ka. N.

3.5 yaşında ki oğlumun arkadaşları ile sğrekli kavga etmesi, oyuncağını paylaşmaması ve sürekli ağlayarak bir şeyleri istemesi üzerine Buse hocamla tanıştık. Oğlumuz ile çok iyi bir bağ kurdu ve oğlumda çok yollar kat ettik. Kendisine güzel sabrı, ilgi ve alakası için teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
R.

Kurum olarak kesinlikle profesyoneller. Güleryüzleri, süreç yönetimleri, karşılamadan yolcu etmeye kadar olan tüm süreç size kendinizi huzurlu ve rahat hissettiriyor. Danışmanlık almak isteyen herkese kesinlikle önerebileceğim bir kurum.

Default Avatar75
I.Y

Evlilik yolunda yaşadığımız sıkıntılar bizleri çok yıpratmış ve birbirimizden uzaklaştırmıştı. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile biraz çekinerek geldiğimiz bu kurumda sevgili Tanem Bircan hocamız sıkıntılarımızı atmamızda bizlere çok yardımcı oldu. Tekrar kendimizi, ilişkimizi bulmamızı sağladı. Tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Fe.

Çok başarılı ve özverili bir kurum. Wısc-4 testi için gittik ve her anda bizlerle çok güzel ilgilendiler. Uzman kadrosu ve sıcak ortamıyla rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir yer.

Default Avatar75
P. Ay

7 yaşındaki kızım sınıf arkadaşları gibi değildi. Okumaya ve yazmaya geçememişti. Konuşmada bazı zamanlarda güçlük yaşıyordu. Sınıfının gerisinde kalmak özgüvenini tamamen bitirmişti. Nasıl bir yol izlemeliyiz diye araştırırken Banu hocamızla tanıştık. İlk görüşmede bizelere hem süreci anlattı hem de Wısc-4 zeka testi ile bilgi verdi. Test uygulamasıında o kadar ilgiliydi ki okumaktan kaçan kızım kendisinin yanında hecelese de okumayı denemişti. Test sonucunu bizlere aktarark özgül öğrenme güçlüğü olabilme olasılığından bahsetti. Kendisi ile şuan prep görüşmelerine devam ediyoruz ve o kadar memnunuz ki. Çocuğum okumaya hatta yavaş yavaş yazmaya başladı. Kendisine güveni geldi. Bizlerde farkında olmadan yaptığımız baskıcı tavırlarımızı düzelttik. Çok çok teşekkür ederiz banu hocam bu süreçte kızımınızn ve bizim elimizden tutarak düşmemize izin vermediğiniz hep destekçimiz olduğunuz için. iyiki varsınız.

Default Avatar75
Asu G.

Aile içi problemlerimiz gün geçtikçe artmıştı ve çözebilmek adına Dilek Hanım’a başvurdum. Sinirlenmeden kendimi ifade edemiyordum. Kendisi ile 2 aylık bir görüşme yaptım ve artık kendimi rahatlıkla ve sakin bir şekilde ifade edebilmeye başladım. Son derece insancıl bir yanı var aynı zamanda seans öncesi, seans sırası ve sonrasında olmak üzere tüm kuralları ilk görüşmede anlattığı gibi sonuna kadar uygulamaktadır. Çok profesyonel ve tecrübeli olduğunu düşünüyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.s

Zeynep Hanım’ı psikolojik.Bende panik atak ve kaygı bozukluğu vardı ve yıllardır bu durumla uğraşıyordum.Kendisinden emdr tedavisi aldım.Yıllarca uğraştığım o kaygılar korkular bir süre sonra normale döndü.Genç yaşına rağmen oldukça başarılı ikna kabiliyeti yüksek neşeli ve net bir insandır.Ayrıca işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.İyi ki karşılaştık. Her şey için teşekkür ederim.

Default Avatar75
Oğuz F.

Oğlumuz için okuldan o kadar şikayet duymaya başlamıştık ki eşimle ne yapacağımızı şaşırdığımız bir döneme girmiştik. Sürekli öfke patlamaları ve bağırmaları başlamıştı. Kardeşi olmasına bağlamıştık ama onun yanında tamamen sevgi doluydu ve sakindi. Uzman desteği almak için eşim Buse Gökçen hocamızdan randevu aldı ve sürecimiz bu şekilde başladı. Aslında eşimle yaptığımız iletişim hatalarını, tutumumuzdaki eksiklikleri görmek bizi şok etti. Biz kendimizi düzelttikçe çocuğumuzun davranışları da düzeldi. Yardımlarınız, bilginiz ve bize olan sonsuz ilginiz için çok teşekkür ederiz Buse hocam, iyiki tanışmışız sizinle.

Default Avatar75
P.ş

Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ederiz. Bizlere çok yardımcı oldular. Hiçbir zaman aksaklık ya da sorun yaşamadık. Kurum temizliği, hijyeni, ikramları, güleryüzleri ile kendinizi rahat hissettiğiniz bir kurum. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Esra B.

Kızımla ergenlik dönemimi tekrar yaşıyordum sanki. O kadar zor ve çekilmez bir dönem olmaya başlamıştı ki birbirimizden kopmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Bu süreçte tanıştık Zeynep hanımla. Kendisi bizlere yaptığımız doğru bildiğimiz ama yanlış olan her noktayı göstererk ışık tuttu. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki tanışmışız iyi ki sizden destek almışız. Kızım ve ben kendimi tekrar tanıdık sayenizde.

Default Avatar75
T.l

Doğduğumdan beri kaygılı biri olduğumu biliyordum. Her zaman tırnaklarımı yer, sigara içer, kabuslar görürdüm. 35 yıl boyunca bir şekilde tolere ettim/ettiğimi sandım. Tavsiye üzerine görüştüğümde Zeynep Hanım daha ilk görüşmemizde gerçek anlamda görmemi sağladı. Gördükçe bağlantı kurmamı ve iyileşmemi sağladı. Çok daha rahatım. Yaşamak ve hayatı yaşamayı bilmek birbirinden çok farklı. Sayesinde öğrendim

Default Avatar75
Yıldız-Tarık

Pandemi sürecinde 6 aylık hamileyken bebeğimi kaybetmiştim ve yas tutmanın ne demek olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli depresif takılan sürekli ağlayan biriydim. Eşimle kavga etmeye birbirimize en destek olmamız gerekn zamanda köstek olmaya başlamıştık. Çift danışmanlığı mı bireysel mi düşüncesindeyken Dilek hocamla hem bireysel hem de çift süreci ilerlettik. Yas sürecimde her zaman destekçimdi. Eşimle birbirimize duygularımı anlatmayı bizleri öğretti. Yeni bir bebek için daha zamana ihtiyacımız var ama şuan tam olarak oturmuş sağlam bir ilişkimiz oldu. Birbimirizi tekrar bulmamızı sağladığınız Sevgili dilek hocam. Sizlere minnettarız. İyi ki varsınız , iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
G.K

Gayet ilgili ve işini iyi yapan bir danışan Banu Hanım , desteğe ihtiyaç duyduğum her an yanımda bana yol göstericidir , teşekkürler .

Default Avatar75
t.u

Dilek hanıma 8 yaşındaki kızımın yaşadığı yoğun hırçınlık ve öfke problemiyle ilgili gittik.Dilek hanım ilk görüşmede bile o kadar güzel ilgilendi ki sürecimiz için büyük bir umut oldu bizlere. Kısa bir sürede kızımınızn öfkesi azaldı ve davranış kontrolü gelişti. Ailemiz adına sizlere çok teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
Şule

Kızımız sınav döneminde çok içine kapanmıştı ve ona sınav sürecinde nasıl davranmamız gerektiği, sınava hazırlığında nasıl yardımcı olmamız gerektiği konusunda çok endişeliydik. Öğrenci koçluğunu araştırırken tavsiye üzerine tanem hanımla tanıştık. sınav yolunda kızımıza ve aile olarak davranış konusunda bizlere yardımcı için çok teşekkür ederiz. kızım sınavda daha motive ve zaman yönetimini bilerek hareket etti. kocaeli aile danışma merkezi ekibine ve tanem hanımı iyiki tanımışız

Default Avatar75
H.

Başta Tanju Bey olmak üzere tüm uzmanlarına ve ofis ekibine çok teşekkür ederiz. Kuruma adım attığınız anda evet olucak bu sefer doğru yer diyorsunuz. Yaklaşımları ve ilgileri, uzmanın bilgilendirmesi ve yönlendirmesi her noktası ile kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Aslı F.

Kızımın kaygıları ve takıntıları vardı. Bunun üzerine Zeynep hanım ile görüşmelerimiz başladı. Zeynep Hanım’ın yaklaşımı,güler yüzü, etkisini kısa sürede gösterdi. Hem kızıma hem bana çok iyi geldi. İyiki gitmişiz. Kısa sürede birçok problemi aştık.

Default Avatar75
Çi.

Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ederiz. İzmitteki en iyi hizmeti veren kurumların başında geliyorsunuz. İlginiz ve profesyonelliğiniz çok güzel. Çok temiz ve hijyenik bir kurum.

Default Avatar75
W

Biz Dilek Hanım’a oğlumun konuşmaması, kalabalıktan kaçması, arkadaşları ile oyun oynayamaması ile ilgili gitmiştik ve çok memnun kaldık. Birkaç görüşmeden sonra oğlumuz, arkadaşlarıyla oynamaya, kalabalık ortama girmeye ve kelimelerle konuşmaya başladı. Bize yardımcı olduğunuz ve yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
I.ö.

Kızım okuma ve yazmada çok zorluk yaşıyordu. ne yapacağımızı nasıl ona öğreteceğimizi bilemez hale gelmiştik. Sonra tavsiye üzerine Banu Kılıç hocamızla tanıştık. yaptığı testler, bilgisi ve güleryüzü ile hem kızımıza hemde bizlere çok iyi geldi.Prep yöntemi ile bizleri tanıştırdı ve çok güüzel sonuçlar aldık. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N. ş

Merhaba,
Kurumun ilgisi yaklaşımı tavrı çok güven verici. Özellikle Dr umuz İrem hanımdan çok memnunuz, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
s.

Çocuğum hiç söz dinlemeyen, sürekli bağıran ve iletişim kurmadığımız bir çocuk olmuştu. Bir kaç ay içerisinde yaşadığı bu ani değişim beni ve eşimi çok korkuttu. Bu noktada araştırmalarımız üzerine tanıştık Buse Gökçen hocamızla. Aslında yaptığımız küçük eksikliklerin yanlış iletişim neler doğurabileceğini gördük. Şuan oğlum çok daha sakin ve uyumlu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Buse hocam. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
AB.

Merhabalar, ben kendimi kaybetmiş tam olarak bir tükenmişlik sendromuna girmiştim. Ailem ve sevdiğim adamla yaşadıklarım çok ağır geliyordu. tamda bu anda Zeynep hocamla tanıştım ve iyiki tanıştım. kendisi bana benliğimi kendimi farkettirdi ve bakış açımı genişletti. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam.

Default Avatar75
Ç.

Çok sıcakkanlı ve profesyonel bir ekip. Kurum olarak adım attığınız anda size kendinizi huzurlu hissettiren, mutlu olmanızı sağlayan çok güzel enerjileri var. Hepsine çok teşekkür ederiz. Kahve içmeye kesinlikle geleceğiz.

Default Avatar75
Ç.M

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim bu merkezde ilk olarak personelin güleryüzlü olması iyi hissettiyor. Akabinde uzmanımız Sn. Banu KILIÇ bize çok güzel yol gösterdi ve oradan 100% memnuniyetle seanslarımızı tamamlayarak ayrıldık. Kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce 3 farklı klinik deneyimimizinde olduğunuda belirtmek isterim.

Default Avatar75
U.D.

Geçmişte yaşadığım bir olay bugünümü çok fazla etkiliyordu ama asla çözemiyordum. Ne yaparsam yapayım kurtulamadığım bir travma haline gelmişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hocamla ardından EMDR yöntemi ile tanıştım. İlk başta inanmıyordum ne yalan söyleyeyim. Ancak sürece başladığımda beni onardığını, iyileştirdiğini farketmem çok uzun sürmedi. Şuan o anları hatırlasamda o duyguları hissetmiyorum. Kendimi mutlu ve güvende hissediyorum. Çok teşekkür ederim sevgili hocam

Default Avatar75
Bil.

Gökçen hocam Duygu ve düşüncelerimi ifade etme konusundaki eksikliğimi gidermemde çok yardımcı oldu. Üstünü örttüğüm birçok problemle yüzleşmemi ve onları çözmek için adım atmamı sağladı. Metodları kendimi çözümlememde ve kararlar almamda cesaret verdi. Teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
P.Ka

Depresyon olarak adlandırdığım sürecimde tavsiye üzerine Zeynep hocamdan psikolojik yardım almaya karar verdim. EMDRyi daha önce hiç duymadığım için biraz tedirgin olmuştum. Şimdi ise iyi ki bu terapiyi almışım diyorum. Önceden yaşadığım kötü olan her şeye artık pozitif bir şekilde bakabiliyorum. Benim gibi duygusal olarak bitkin hisseden ve geçmişinde kötü anıları olan herkese içim rahat bir şekilde tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
sezgi

Ben 8 ay önce eşimi kaybettim ve Buse hocama ilk başta çocuklarım için gittim. daha sonra banada çok faydası olduğunu gördüm.Bilgisi ve uzmanlığı ile bu büyük yas süresinde hem benim hemde çocuklarım için çok faydalı oldu bana sağladığı bu büyük destek için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
ı.p.

Evlilik yoluna adım attığımızda sevgilimle bir şeyler değişmeye ve olumsuz ilerlemeye başlamıştı. Sanki evlenmeye değil ayrılmaya doğru gidiyorduk. Sürekli kavga kavga artık tükenmiştik. Birbirimizi kaybetmek istemiyorduk ama sanki kaybetmeye başlamıştık. Bu noktada Dilek hocam ilişkimizi onarmamıza yardım etti.Biz olmaktan çıkıp nasıl sen dilini acımasızca kullandığımızı bizlere gösterdi. Şuan evlilik tarihimize çok az bir zaman kaldı ve biz eski sevgimizi, eski iletişimimizi daha da güzelleştirerek onardık. Çok teşekkür ederiz dilek hocam, evliliğimizi adım adım güzelleştirdiniz.

Default Avatar75
R.D

Danışmanım Banu Hanımdan bireysel danışmanlık ve ergen danışmanlığı aldım , çok memnun kaldım ,destekleri ile her zaman yanımda .Teşekkürler…

Default Avatar75
L.ç

oğlumuzda dikkatle ilgili bir problem olduğunu biliyor ama çözemiyorduk. Bu süreçte moxo testi ve banu hoca ile tanıştık. Test sürecinde yaklaşımları bizlere olan profesyonel yaklaşımları güven vericiydi. Oğlumuz için bizlere en iyi yönlendirmeyi yaptı. Şuan çok daha iyiyiz çok teşekkür ederiz sevgili hocam.

Default Avatar75
p.k

Dilek hocama arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim ve iyi ki gitmişim diyorum.içinden çıkılmaz sorunlarımı çözmede asla başarılı olamıyordum ve derin bir depresyone girmiş gibiydim. Değerli hocama bu sorunlarımı çözmem de yardımcı olduğu için ayrıca gösterdiği içtenliği, pozitifliği, ilgi alakasından dolayı çok çokkk teşekkür ederim

Default Avatar75
Öz.F.

Ard arda iki yakınımı kaybettiğim süreçte tanıştım Dilek hocamla. İlk görüşmemizi yaptıktan sonra emdr uygulamaya başladık. Bir aylık süreçte bile çok farketti. Halen görüşmelerimiz devam ediyor ve çok memnunum. Psikoloğa güvenip gitmek gerçekten zor. İnsan kolay kolay herkese derdini anlatamıyor. Dilek hanım sakinliğiyle sizi rahatlatıyor. Özellikle benim gibi sorunlarını herkese anlatamayan, çekingen insanlara ve herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
d.ş.

Tanem hocama 2 ay ergenlik döneminde sınava hazırlanan oğlumuz için gitti. Oğlumla yaptığı bir kaç görüşmeden sonra büyük değişiklikler yaşamaya başladık. İlerleyen dönemlerde ise yavaş yavaş tüm sıkıntılarımız ortadan kalktı. Güler yüzü ve yüzüne yansıyan samimiyetini sizler de karşılaştığınız zaman göreceksiniz. Oğlumun yeme bozukluğuna, davranış sorunlarına en önemlisi kendisini bulmasına çok yardımcı oldu.Tanem hocama çok teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Zeynep

Öğrencilik hayatım boyunca yaşadığım kaygı ve stres sorunları artık baş edemediğim bir noktaya geldiği için uzman desteği almaya karar vermiştim. Araştırmalarım sonucunda Tanem hocama gitmeye krar verdim.Gerçekten çok faydasını gördüm, kendimi daha iyi anlamaya ve yaşadığım kaygıyı daha iyi yönetmeye başladım. Kendimde bu değişimi görmek beni çok mutlu etti, keşke ertelemeyip daha önce psikoloğa gitseymişim. Benim gibi stres ve kaygı bozukluğu yaşayan herkese psikolojik destek almalarını önerebilirim.

Default Avatar75
Füsun

Çocuğumuzun okul sürecinde yaşadıklarından dolayı merkezinize başvurduk. Ekibin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.B

Kızım ilkokula başladığı günden beri hep bir problem yaşıyorduk. Öğretmenleri sürekli dersi dinlemediğini ve dikkatini vermekte zorlandığını ifade ediyorlardı. Uzman görüşü almak istediğimizde Banu hocamızla tanıştık. Bu süreçte yönlendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Kızımıza uyguladığı wısc-4 sonucunda bizleri yönlendirmesi ile disleksi tanısı aldık ve aslında sorunun kaynağını bulmuş olduk. Şuan Banu hocamız ve prep ile akademik anlamda çok başarılı ilerliyoruz. Çok teşekkğr ederiz hocam, iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
Seda G:

Zeynep Hanımla tanıştıktan sonra hayatım çok pozitif ilerledi ve değişti.Kendisiyle Emdr terapisine başladık. .Sayesinde hayatıma daha iyi bakan ve yaşamını istediği yönde ilerleten bir insan oldum.Hem de hayatımdaki negatif düşüncelerin çoğunu değiştirdim.Kendisi çok ilgili , işinde çok başarılı insanlardan.. Teşekkürler her şey için

Default Avatar75
E.b.

Eşimle evlendiğimiz gğnden beri dış etkenler yüzünden huzurumuz yoktu. Öfke sorunları ve anlaşmalıklarımız giderek çoğaldı. Dilek hocamızla bu süreçte tanıştık. Evliliğimize kişiliğime çok etkisi oldu. Şuan tüm sorunlarımız çözüldü eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Dilek Hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür edeiz.

Default Avatar75
üü

Biricik tanem hocamla arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık. Çok şanslıymışız.Çok sıkıntılı bir dönemdi ama Tanem hocamın sayesinde çok kısa bir sürede çözüme ulaştık. Eşimle boşanmanın evresindeydik ama yine de birbirimizi çok seviyorduk. kendimizi tanıdık daha sonra birbirimizi. Sevgimiz çoğaldı pekişti. Çok teşekkür ederiz değerli hocam. Sizleri çok seviyoruz.

Default Avatar75
r.p

Arkadaşımın Tavsiyesi üzerine değerli zeynep hocamdan Emdr terapisi aldım. Yaklaşık 1 senedir panik atakla mücadele ediyodum. Hocamla ilk görüşmemizden itibaren farkı hissettim sıcak kanlı Güler yüzü .Ve emdr yöntemiyle panik atak bozukluğundan kısa sürede kurtuldum.Bilgi ve tecrübesi bana cok yardımcı oldu kendisine cok teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
İ.V.

Güzel karşılamanız ve bizlere sağladığınız güven ortamı için başta kurum müdürü Tanju beye ve tüm ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Herkese kesinlikle öneririm

Default Avatar75
TY

Boşanma sürecine gelmiştik eşimle. Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Dilek hocamla tanıştık. Kendisinden çift danışmanlığı hizmeti aldık ve almaya da devam ediyoruz. Seanslarda her zaman bizleri can kulağı ile dinledi ve en doğru yönlendirmeleri yaptı.Eşimle birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
funda b.

Sevgili Zeynep hocam sizlere buradadn da teşekkürlerimi iletmek istedim. Boşanma süreci öncesinde çift danışmanlığı almayı düşünmüştük ancak eşimle anlaşamadık kısa bir sürede boşandık. Boşanma sürecinden sonra tek olarak danışmanlık aldım.Hocam ile çok rahat bir iletişim kurabildim. Böyle bir travmatik dönemi küçük sıyrıklarla atlamamı sağlayan kişidir. Kendisine sıcakkanlı, güler yüzlü ve içten tarzı için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
T.A

Çok yoğun ve gergin bir iş ortamına sahip biriyim. Çocuklarım olduğunda yaşadığım korku gittikçe artmıştı ve kontrol edememiştim. Artık dayanamayacak noktaya geldiğinde tanıştım Tanem hocamla. Kendi çocukluğumu görmemi ve iyileştirmemi sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır sizlere değerli hocam. İçtenliği ve bilgisi ile kendimi çok güvende hissettim .İyiki siz.

Default Avatar75
Rana

İkiz çocuklarım için başvurmuştum. Çok kavga ediyorlardı. Kıskançlıkları çok fazlaydı. Bu süreçte tanıştık Dilek hocamla.Kendisi çok içten ve samimi birisi. Çocuklarıma olan desteğini hiç unutmayacağım. Onun yardımıyla çocuklarım çoook daha mutlular. Herşey için teşekkürler Dilek hocam.

Default Avatar75
Yağmur

Evlilik hayatımız çok kötüye gidiyordu. bu sayede tanıştık Dilek hanımla. Şuan çok daha iyiyiz. Sadece evlilik hayatımzı değil tüm yaşamımızdaki eksiklikleri düzeltmemizi sağladı kendisi. Minnettarız hocam. İyiki tanışmışız siz ve tüm ekibinizle.

Default Avatar75
H.h.

Oğlumun okula uyum sürecinde çok zorluk yaşamıştık. Bizden ayrılmakta zorlanıyor sınıfta ise durmak istemiyordu İnternet aracıyla sizleri bulduk Banu hanım ilk seanstan itibaren bizlere nasıl davranmamız gerektiğini bu süreçte tutum ve davranışlarımızın nasıl olması gerektiğini bizlere gösterdi ve bu süreci sonunda atlattık. İyiki tanımışım sizleri ve güleryüzlü ekibi.. Banu hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ederim..

Default Avatar75
Pars

3,5 yaşında oğlum için Banu hanımla tanışma fırsatımız oldu ve iyi ki oldu.. Tuvalet eğitimini kesinlikle ret eden oğlumu çok kısa bir sürede eğitime hazırladı.. Doğru sandığımız çok yanlışımız var ve bu noktada Banu hanımın önerileri gerçekten çok değerli.. Çocuklarımız bu hayattaki en değerli varlıklarımız ve onlar için bir iyilik yapmak isterseniz mutlaka bir danışmanlık hizmeti almalısınız, hem çalışanları olarak hem de danışmanları ile çok güzel bir danışmanlık merkezi, teşekkürler

Default Avatar75
Sa.n

Kafamdaki birçok soruyla gittiğim danışmanlık seansında Tanem hanımla konuştukça sıcak samimi enerjisiyle kafamdaki o sorulardan bir çoğunun o kısa sürede çok boş şeyler olduğunu güleryüzünü ve o enerjisini banada yansıttığı için Tanem hanıma sonsuz teşekkürler. Çok iyi geldiniz bana en kısa sürede görüşmek dileğiyle sizi tanıdığıma çok memnun kaldım. Sevgiyle kalın.

Default Avatar75
B.Ö

Banu hocamdan çok memnun kaldık çocuğumla çok ilgilendi problemlerimizi çözmede son derece yardımcı oldu,kendisi çok cana yakın ve işinde profesyonel çekingen oğlum bile ona hemen ısındı herkese tavsiye ederim

Default Avatar75
Ebru A.

4 yaşındaki çocuğuma tuvalet eğitimini verdiğimi düşünmüştüm ama hep bir kaçırma ve kaçınma durumu yaşadık. Araştırmalarımız sonucunda Sevgili Dilek hocamızla tanıştık. Kendisi çocuğumun güvenini ve sevgisini o kadar kazandı ki kimseyle yalnız kalmayan çocuğum görüşmeye gitmek için gün saymaya başlamıştı. Her görüşmede bizlere verdiği bilgiler, sıcak yaklaşımları için Dilek hocama minnettarız. İyi ki sizinle tanışmışız hocam. Hem tuvalet problemimiz çözüldü hem de bizim aile bağlarımız güçlendi. Çocuğumla birlikte beni de onardınız. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Bilge

Oğlum yaşıtları ile anlaşmakta ve sınıfına uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Söylediğimiz her leyi çok iyi anlıyor ve farkını birazda gösteriyordu. araştırmalrımız ve öğretmenlerimizin yönlendirmesiyle zeka testi ve çocuk üniversitesi ile tanıştık ve bu yol bizi Banu Kılıç hocama götürdü. test sürecinde çocuğumuza yaklaşımı bize yaptığı bilgilendirmeler ile kısa sürede iyi ki dememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar75
r.d.

Kızım her şeye ağlamaya, bizimle konuşmamaya başlamıştı. Kardeşi olduktan sonra olan bu değişimler gittikçe katlanarak artmaya devam etti. Çok çaresiz kalmıştık eşimle. Kızımızı kaybediyormuşuz gibi hissettik. Uzun araştırmalarımız sonucunda tavsiye üzerine Banu hocamızla tanıştık. Aslında yapılan hataların pek çoğunun bizden kaynaklı olduğunu görmemizi sağladı. Çocuğumuzun asıl ihtiyaçlarını ve beklentilerini görmemize yardımcı oldu. Çok çok teşekkürler İrem hocam, size minnettarız.

Default Avatar75
Gözde ş.

Kızım kimseyle konuşmuyor, kreşe gitmek istemiyor ve çok saldırgan tavırlar sergiliyordu. Artık başa çıkamaz hale gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Banu hocamla ve sihirli bir değnek değimiş gibi çocuğumda düzelmeler ve olumlu noktalar çoktu. kendisine çok teşekkür ediyoruz

Default Avatar75
Su A.

Çocuğum 5 yaşında ve tuvalet eğitiminde hala problemlerimiz vardı. Her seferinde sabırlı olduğuma kendimi inandırsamda artık benimde sabrım kalmamıştı ve kızıma sürekli kızan bir anneye dönmüştüm. Bu süreçte bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek Hocamızla tanıştık, iyi ki de tanıştık. Aslında basit gibi gözüken ama süreci tamamen etkileyen hatalarımı farketmemi sağladı. Hem kızıma hemde bana çok iyi geldi. Kendisine ve adım attığımız andan itibaren bizlere güleryüzü ve sevecenlikleri ile yardımcı olan ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
p.o

Deprem sonrasında ailemi kaybetmenin acısını bu yaşımda hala hissediyordum ve kendimi giderek yalnızlaştırmıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dilek hanımla tanıştım.iyiki tanışmışım. şuan korkularım azaldı, çevremde insanlar olmasından korkmuyorum aksine daha mutluyum. Güleryüzü ve daima desteği için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
E. D.

3 yaşındaki oğlumun hırçınlığı ve vurma davranışları gittikçe artıyordu. Artık kreşinden şikayet gelmeyen bir gün kalmamıştı. Ne yapacağımızı şaşırmıştık. O anda tramvayda Kocaeli Aile Danışma Merkezi reklamlarını gördüm ve Dilek hocamla bir sürece başladık. Çocuğumun içinde bulunduğu durumu ve bizim anlamadığımız pek çok noktayı görmemizi sağladı. Şuan öğretmenlerinden memnuniyet telefonları alıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışız hocam sizleri çok seviyorum. Size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
çç

3 yaşında bir kızım var, merkezinizden aldığımız hizmetle çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışlarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı oldu. Bu süreçte bizimle ilgilenen ve yardımcı olan Banu Hocama çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
Aslı B.

Oğlum 5 yaşında ve çok agresif bir çocuk. Yaşından dolayı olacağını düşünmüştük ama vurma davranışları başlayınca bir şeylerin ters gittiğini anladık. Bu dönemde İrem hocam ile tanıştık. Oğlumuzun yaptığı bazı davranışların sebeplerini anladıkça ve tutumumuzu değiştirince çok uyumlu bir çocuk oldu. Elif hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız

Default Avatar75
Neh.

Kızımla yaşadığım sıkıntılardan dolayı çok bunalmıştım. O bir şeyleri hep ağlayarak anlattığı için bende bir zaman sonra daha sinirli bir insan olmaya başladım. Bu süreç için bir çözüm yolu ararken Banu Kılıç hocamla tanıştık. Beni en çok etkileyen nokta kızımla olan iletişimiydi. Kızımın 3 yaşında olmasından dolayı bu süreçte benimde ona karşı nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Hem çocuğuma hemde bana karşı olan yaklaşımından çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz

Default Avatar75
İ.C.

Evlilik sürecinde yaşadığımız sorunlar artık bizleri çok yıpratmaya ve öfkemizi kontrol edemememize sebep oluyordu. İnternette araştırma yaparken Dilek hocamız ile tanıştık ve evliliğime eşime çok iyi geldi. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki kurumuzu ve bizi tanıdık.

Default Avatar75
K. Ş.

Oğlum 10 yaşında ve dikkat eksikliği öfke sorunu yaşıyordu. Tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştık ve ilk görüşmede bile çocuğumdaki dğişimi gördüm. Sadece çocuğumu değil bizleri de bilinçlendirdi. İyiki sizin gibi güler yüzlü bir ekiple ve bilgili bir uzmanla tanışmışız.

Default Avatar75
R.F.

Yaşadığım yalnızlık duygusundan kurtulmak benim için çok zordu ve hayatımı gün geçtikçe daha da kötü etkiliyordu. Araştırma yaparken kocaeli aile danışma merkezinin güler yüzlü ekibiyle ve bu duygudan kurtulmamı sağlayan tanem bircan hoca ile tanıştım. kendimi fark etmemi sağladı. çok teşekkkr ederim

Default Avatar75
Y.

Ailemle yaşadığım sıkıntılı süreçte biriyle konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Kendimi ifade edemediğimi farkettim. bu yüzden daha öfkeli bir insan olmuştum. Bu süreçte araştırma yaparken tanem hnm ile karşılaştım. kendisininn güler yüzü ve sabırlı bir şekilde dinleyerek tavsiyeler vermesi üzerine kendimi çok iyi hissettim. hem kendimde yaptığım hataları anlamamı sağladı hemde öfkemi yenmemi sağladı. Kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkürler

Default Avatar75
Gözde

Sayın Dilek hocamı tanıdığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Kendimi mutsuz ve kırgın hissettiğim bir dönemi çok daha kolay atlatmamı sağladı. Sorduğu sorularla ve arkadaş canlısı tavrıyla kendimi rahat hissettirdi, duygularımı çok rahat paylaşabildim. Günlük hayattan yorumlarıyla, esprileriyle ve nokta atışı tespitleriyle olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum ve bana kattığı bakış açısını hayatımın birçok noktasında uygulamaya çalışıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Default Avatar75
a

Kendimi bildim bileli takıntılı düşüncelerim hep vardı ve herkesi bu şekilde zannediyordum. Ancak sosyal çevrem benden uzaklaşmaya başladığında aslında bir şeylerin yanlış olduğunu anladım. Takıntılı düşüncelerim beni neredeyse paranoyak birisi yapmıştı ve ben bunu görememiştim. Tüm hayatım, işim, arkadaşlarım hepsi benden uzaklaşmıştık. Ailemin desteği ile Zeynep hocamı bularak görüşmelerimize başladık. Düşüncelerimin yönünü onardığımda aslında takıntı dediğim davranışlarımda bitmişti. Bana hayatımı geri verdiniz çok teşekkür ederim. Sizlere minnettarım hocam.

Default Avatar75
Tuğçe B.

Kızım okulu çok sevmişti ama artık her gün ağlamaya gitmek istememeye başlamıştı. İşte o an Değerli Banu hocamız hayatımıza girdi. Yaşadığımız süreci, endişeli cümlelerimizi sabırla dinledi, bizlere özgül öğrenme güçlüğünün ne olduğunu ve süreçlerinden bahsetti. Yapılan testlerden sonra planladığımız programla sürece başladık. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve yol göstericimiz oldu. Kendisine minnettarım. Kızımın kendisini farketmesini sağladı. Okumaya, yazmaya başlayan kızımın kendine olan güveni de arttı.

Default Avatar75
S.K.

Zeynep Hanım görüşmelerimizde oldukça dikkatli. Sabırla dinliyor, fark etmediğim detayları cımbızla çekip bana fark ettiriyor. Öfkeyle gittim, utana utana anlattığım şeyler oldu ama o kadar rahatlatıyor ki insanı, yargılamıyor. Eleştirmeden bana iyi gelmeyen davranışlarımı bana söylüyor. Hayatımın yönü değişti. Çok teşekkür ederim

Default Avatar75
Rü.

Merhaba,
Tanem Hoca benim için bir psikologtan çok danışmanım, ışığım gibi.
Güleryüzüyle kapıdan girdiğinizde rahatladığınız, samimiyetine karşılaştığınız anda inandığınız sempatik bir insan.
Soyut olarak sürekli tanılar koyan, sizi olduğunuz kişi dışında görüp sanki o kişiymişsiniz gibi davranan psikologlardan sıkıldıysanız; bence Tanem Hocayla tanışmamışsınızdır.
Maddi çıkarlar gütmeden, her danışanına aynı ilgiyi, aynı saygıyı ve samimiyeti gösteren biridir. Hayatımı size borçluyum hocam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
Uğ.L.

Benim oğlum 14 yaşında ders çalışmıyo ve çok sinirli ailemizde sürekli bir tartışma ve huzursuzluk oluyordu.ne yapabilirim diye düşünürken internette Aile danışma merkezini buldum,öncesinde pek ciddiye almadım fakat kuruma gidip danışmanlarla tanışıp güzel bir sonuç alınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.Bunu anlamamı bizrazda değerli Banu hocam sağladı. İlk görüşmeden çıktığımda biz bunu başaracağız dedim ve bu süreç çok uzunda sürmedi.Şimdi herşey daha güzel daha eğlenceli hayatımızda.kesinlikle hiç teredddüt etmeden herkesin gelmesini tavsiye ediyorum.Aile danışma merkezi ailesine ve çok değerli banu hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
g.r.

11 Yıllık evliyiz uzun zamandır eşimle sorunlar yaşıyordum ve çocuklarım bu durumdan etkileniyordu. İlk kurumunuza başvurduğumuzda kafamız da soru işaretleri vardı. Ancak Aile Danışmanlığı hizmeti alma süreci ile bu soru işaretleri kalktı. Daha sonra çocuğumdaki dikkat eksikliği ve öfke kontrolü konusunda aldığımız hizmetlerle bambaşka bir aile haline geldik.
Aldığımız hizmetle aile içi iletişim güçlendi ve daha mutluyuz. Bu konuda sevgili Tanem Bircan hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız hocam. Bu arada oğlumdaki dikkat eksikliğine gelince; gördüklerime inanamıyorum. Muhteşem bir değişim. ifade bile edemiyorum.

Default Avatar75
İ.Ç

Kaygı/korku problemlerim çok yoğunlaşmıştı ve araştırmalarım sonucunda Zeynep hocadan yardım almaya başladım.Kendisinin tecrübesi ve içtenliği daha ilk görüşmede bana güven verdiZeynep hocamla görüşmeye başladığımızdan beri kendimi daha iyi hissediyorum ve uzun vadede daha çok fayda göreceğime inanıyorum. Teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
S.S

Çocukluğumda yaşadığım olayları kaç yaşına gelmiş olursam olayım düşünmeden duramıyordum. Katlanılamaz bir hal almıştı. Bu durum beni işimden arkadaşlarımdan koparma noktasına getirmişti. Dayanamayacağımı anladığımda araştırmalaırm sonucunda Tanem Bircan hocamla seanslara başladık. Anlatmanın bile ne kadar rahattığını sizlere anlatamam. Tanem hocam duygularımı tek tek ifade ederek kabullenememi ve kendimi onarmamı sağladı. O kadar güzel bir süreç ilerlettik ki sanki yeniden doğdum. Size minnettarım hocam. Her seferinde sabırla beni dinleyip hep yol gösterici olduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanımışım

Default Avatar75
Ezgi Ş.

Uzun süredir içimde yaşadığım kaygı ve huzursuzluk gittikçe artmıştı. Sürekli bir şeyler için kaygılanıyor ve yaşadığım anların değerini göremiyor hale gelmiştim. İşte bu noktada neşesi,bilgisi ve tecrübeis ile hayatıma banu hocam girdi. Arkadaşımın tavsiyesi ile istemeyerek başladığım süreç görüşmelere gün saydığım bir noktaya geldi. Banu hocam aslında kaygılandığım şeylerin sebeplerinin çok farklı olduğunu görmemi sağladı. İyi ki tanışmışız hocam hayatıma yaptığınız güzel dokunuş için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
di.

Pandemi döneminde ailemden 2 kişiyi kaybettim ve güçlü durmak zorundalığı hissederek hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim. Yas sürecinde olduğumu biliyordum ama bana göre hemen olup bitmeliydi. Ancak öyle değilmiş bunu Dilek hocam sayesinde öğrendim. Duygularımı reddetmemem gerektiğini yaşamamın önemli olduğunu bana öğretti. Ağlamanın güçsüzlük olmadığını aksine bei güçlü kıldığını gördüm. Yas sürecimde yol arkadaşım olduğunuz için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır Dilek hocam. Duygularımı sahiplenmeyi bana öğrettiniz.

Default Avatar75
R

Boşanmış bir anne olarak sürekli çalışmak zorundaydım ve bu süreçte kızımın ergenlik dönemine girdiğini bana ihtiyacı olduğunu anlamadım. İletişimimiz gün geçtikçe koptu. Sürekli kavga eder olduk. Sonunda bir uzman desteği almamız gerektiğine karar verdik ve Zeynep hocamla tanıştık. Beklentilerimizi, aslında birbirimize karşı duyduğumuz sevgiyi gösteremediğimizi öğrendik. Srecimiz hala devam ediyor ve gün geçtikçe kızımla çok daha güçlü bir bağımız oluyor. Size minnettarız Zeynep hocam. İyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
T.H.

Evliliğimiz çok güzel giderken sanki bir anda kayaya çarpmış gibiydi. Ne olduğunu tam anlamasakta birbirimizden uzaklaşmaya ve birbirimize çok sert davranmaya başlamıştık. Hatta eşimin beni aldattığını düşünmeye de başlamıştım. Ancak ikimizde düzeltmeye istekliydik. Bu noktada arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hanımla seanslara başladık. Aslında tek sorunumuzun iletişim olduğunu ve iş stresini tamamen birbirimize yansıttığımızı farkettik. Bize verdiği ödevler ile o kadar eğlendik ve farkındalık uyandı ki şuan flört dönemlerimizi tekrar yaşıyor gibiyiz. Güven ve iletişim sorunumuzu aşmamışa birbirimize bağlanmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz Sevgili Dilek hocam evliliğimize yeni bir başlangıç yapmamızda yol arkadaşımız en büyük destekçimiz oldunuz. İyi ki

Default Avatar75
F.Y

Nişanlımla düğünümüze günler kala her şey için çok fazla tartışıyorduk. Her konudan tartışma çıkıyordu. Bunun için destek almayı düşünürken Dilek hanımla tanıştık. Öncesinde kendimi çok kötü hissettiğim için seanslara tek başladım. Sonrasında çift olarak devam ettik ve çok memnun kaldık. Normalde erkek uzman istiyorduk ama dilek hanımla ve ekibiyle tanıştıktan sonra iyiki gelmişiz dedik. Hem iletişim olarak hemde birbirimizi anlama konusunda çok yol katettik. İyiki dilek hanımı tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Dilara

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 4. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Default Avatar75
Z.N

Merhaba biz çocuğumuzu son dönemde kaybettiğimizi düşünüyorduk çünkü içinekapanmış herkesten uzaklaşmıştı. bu süreçte uzmana ihtiyacımız olduğunu düşündük ve tavsiye ile Zeynep hanımla tanıştık.anne baba olarak aslında bizimde yaptığımız pek çok hata olduğunu gördük. görüşmeye gittikçe çocuğum sohbet etmeye sosyal olmaya başladı. Zeynep hanıma ailemize dokunduğu ve bizlerin bağını onardığı için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
A.

Çocuğumun okuma ve yazmada büyük bir problemi vardı.sınıf arkadaşlarından daha geride kaldığı için çok üzülüyordu.öğretmenleri uzman desteği almamızı söyleyince araştırmalarımızla Banu hocamızla tanıştık. kendisi hem yaptığı testler sonucunda bizi doğru yönlendirerek çocuğumuza hemde bilgi ve güler yüzü ile ailemize çok yardımcı oldu. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezinin güzel ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
gg

Tüm kuruma ve değerli Tanju hocamıza çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir ekip ve kurumsallık taktire şayan. Kendimi çok güvende ve huzurlu hissettiğim bir kurum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Melek

Kızım 13 yaşında aile içinde iletişim kuramaz hale geldik kızım çok gergin hep ters cevap veriyor ders çalışmıyor. Çok üzülüyoruz bu konuyla ilgili Kurumunuza geldiğimde psikolog Tanem hanımla tanıştık. Kızımla çok güzel bir diyalog kurdu biz anne baba ve kızım olarak Tanem hanımın rehberliğinde birbirimizle olan iletişimimizi düzelttik. Çok başarılı ve çok sıcak bir ortam çok teşekkür ederim

Default Avatar75

İş yaşamım ve kariyerimle alakalı büyük bir çıkmaza girdiğim dönemde psikolojik destek almak istedim. Bu süreçte Zeynep hocamın yardımlarıyla kendimi gittikçe iyi hissetmeye başladım ,seçenekleri gördüm adeta nefes aldigimi hissettim. Çok memnun kaldım.

Default Avatar75
B.A.

Kendime olan öfkem çok büyüktü. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden kendime düşman olmuştum neredeyse. Ta ki Zeynep Hanımla tanışana kadar. Bende uyandırdığı farkındalık ve yaptığı uygulamalarla kendimle yüzleşmem de çok destek oldu. İyi ki var, iyi ki tanımışım kendisini. Güler yüzlü ofis ekibi de kendimi daha rahat hissetmemi sağladıkar. Hepsine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
c.

Banu hocama son dönemlerde oğlumun yalan söylemesinde artıştan dolayı gittik.Dersle ilgisi kesilmiş ve evde de sürekli agresifti.Bu süreçte eşimle çok çabaladık ama sonuç alamadık. bu noktada tanıştık hocamla.Bize yol gösterdi, çok yardımı dokundu. Biz de anne baba olarak yaptığımız hataları fark edip düzeltme imkanı bulduk. Artık oğlumun böyle davranışlarda bulunmuyor.Banu hocam sizlere tekrardan teşekkür ediyoruz. herkese tavsiye ederiz, biz çok yardımını gördük.

Default Avatar75
p..

Dilek hanıma giderken başta tereddütlerim vardı fakat onu tanıdıkça bakış açım değişti. Samimi yaklaşımı, güven verici konuşmaları, sertifikaları ve aldığı eğitimler ile insana yetkin biri olduğunu fazlasıyla hissettiriyor. Kendisiyle konuşurken çekinme hissi yaşamıyorsunuz bu da kendinizi ifade etmenizde kolaylık sağlıyor. Genelde herkesin psikoloğa giderken ön yargıları olur bunu kırmak istiyorsanız ve bir çekinceniz varsa kesinlikle Dilek hanıma gitmelisiniz, size iyi ki dedirtir emin olun..

Default Avatar75
Ö.K

Tanem ablayı İnternet yoluyla buldum ve aileme ısrar ederek gitmek istedim. Kendısıne Sınav stresi ve hayatımdaki problemler ıcın basvurdum . Kendısı ısıne cok baglı ve danısanlarıyla cok ılgılı bırısı. Ayrıca pandemi surecinde temızliğe gercekten çok dikkat ediyor bu benım ıcın onemli bir durumdu. Seanslar ilerledikçe baya bir ilerleme sagladım. Hala seanslarıma devam etmekteyim. Kendısını her yonuyle cok sevıyor ve psikolog ayrıyanlar ıcın kendısını kesinlikle tavsiye ediyorum

Default Avatar75

Çözüm odaklı uzmanlardan kurulu bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle test süreçlerinde o kadar detaycı ve özenli davranıyorlar ki. Çocuğum için wısc-4 testi yaptırma isteğim sonucunda Banu hocamla tanıştık ve çok memnun kkaldık. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
Z.

Bir süredir takıntı sorunlarıyla uğraşıyordum. OKB olmuş gibiydim. Artık başa çıkamayacağım bir noktaya geldiğinde yardım almaya karar verdim.Dilek hocamla görüştükten sonra EMDR sürecinin uygun olacağına karar verdi ve terapi sürecimiz başladı. Sabırlı, destekleyen davranışları kendime güvenmemi sağladı. Birkaç seans sonrasında bile kendime değişiklikler gözlemlemeye başladım. Terapi süreci bittikten sonra kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissettim. Tüm takıntılarım kötü düşüncelerim geçti. Kendisine tüm çabası için teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.S

Zeynep hocami yaklasik iki aydir taniyorum guleryuzlu canayakin ve en onemlisi guven veriyo kaygı bozuklugum vardi terapiye yeni baslamama ragmen onemli gelismeler var zeynep hocami siddetle herkese tavsiye ediyorum once allah sonra onun sayesinde iyi olucam hayat yasamaya deger allah baska dert vermesin…:))

Default Avatar75
AS

Herkese merhabalar.ikiz kız çocuklarım var kardeş kıskançlıkları artık çok farklı bir boyuta gelmişti. birbirne vurma ve ittirme artmıştı. bu süreçte eşimle ne yapacağımızı bilemediğimiz için bir uzmana danışmak istedik ve o zaman Banu hocamız tanıştık. Sebeplerini doğru olarak bildiğimiz direttiğimiz yanlış davranışlarımızı bizlere gösterdi. kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
G

Alanına hakim uzman psikologların aile danışmanı olarak çalıştığı ve aile bakanlığına bağlı çalışan ilk ve tek kurum olma özelliğini taşıyan kocaelinin nadide kurumu. 33 yaşında bir birey olarak çekincelerim çok fazlaydı. Bu kurum ve değerli Zeynep hocamla tanışmam bu şekilde oldu. Aslında düşüncelerimi olumladığımda hayata bakışımın bile değişeceğini bana öğrettiniz hocam çok teşekkür ederim. Ayrıca çalışan diğer personellerde çok ilgililer. Kendimi değerli hissediyorum bu mekanda. 🙏🙏🙏🙏

Default Avatar75
B.T

Nişanlı ama 40 yıllık evli gibi atışan, bıkmış bir çifttik. Ailelerimiz zoruyla danışmanlık alamaya gitmiştik. Hatta ilk girerken bile kavga ediyorduk. Dilek hocam işte o anda tecrübesi ve bilgisi ile yaptığımız davranışın aslında birbirimizi yıldırmak için olduğunu görmemizi sağladı. İki baskın karakterin birbirini ezme çabasıydı bizim yaptığımız. Bu davranış yüzünden sevgimizi, aşkımızı unutmuşuz meğerse. Aliye hocam bize yeniden birbirimizi sevmeyi öğretti, birbirimizin ellerini neden sıkı sıkı tuttuğumuzu hatırlattı. Sizi çok seviyoruz Aliye hocam. Bu süreçte siz yanımızda olmasaydınız şuan birbirini seven ama gururu, egosu yüzünden kopmuş iki kişi olacaktık. Ama şu anda 2 hafta sonra olan düğününü sabırsızlıkla bekleyen ilk günlerdi sevgisini koruyan bir çiftiz. Size minnattarız. İyi varsınız.

Default Avatar75
N.

Zeynep hocamla ilk olarak kendisinin yakın arkadaşımın psikoloğu olması dolayısıyla tanıştım. Anksiyete, kaygı, depresyon gibi şikayetlerimden çok sıkıldığım ve artık bu sorunlara kendi kendime çare bulamadığım bir dönemde kendisiyle tanışmaya karar verdim. Özellikle bu şikayetlerimi paylaştığımda kendisinin de daha önce bu sıkıntılardan bir çoğunu yaşamış ve bunları aşmış olması bana ekstra güç verdi. Sadece “sizi anlıyorum” cümlesinden öte beni gerçekten anladığını hissettiğim biri oldu Zeynep hanım. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

Default Avatar75
lale

Yaşadığım kötü bir uçak yolculuğu sonrası gelişen uçak fobisi nedeni ile yaklaşık 9 yıldır uçağa binmiyordum. Bir ömür binebileceğimi de düşünmüyordum. İş seyahatleri, tatiller vs her türlü yolculuk eziyetti benim için. Bu korku yüzünden yurt dışına bile çıkamamıştım. Çünkü uçağı düşündükçe midem bulanıyor,dizlerim titriyordu,havadaki uçaklara bakmak beni korkutuyordu hatta birilerini bırakmak için hava limanına gittiğimizde bile geriliyordu, uçağa binmek imkansızdı benim için.Tanem hocamla tanıştıktan sonra düşüncelerimin ne kadar yersiz olduğunu farkettim. Sayesinde tüm korkularımı yendim size minnettarım sevgili hocam.

Default Avatar75
L:Ç

Hayattan tüm beklentimi kesmiştim ve kimsenin bana yardım edememiyecegini düşünüyordum herşey zincirleme gibi kötü gidiyordu ve ölmek istiyordum tek çıkış yolum gibiydi artık gitmek istiyordum herkedten herşeyden.Çocukluğumda yaşadığım tranvalar, yaşadığım kayıplar, stres ve depresyon herşey cıkılmaz hale gelmişti evden çıkmıyor kimseyle konuşmuyordum ve yaşamaktan hiçbir zevk almıyordum aynada kendime bakamıyordum bile arkadaşımın tavsiyesiyle Dilek hanıma gittim ilaç kullanmadan herşeye yeniden pozitif bir şekilde başladım, beni hayata döndüren sevgili dilek hocama sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
Ezgi Hi

Kardeş kıskançlığı için Banu hocama başlamıştık ama ebeveyn olarak yaptığımız hataları kendimizi de gördük. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz Banu hocam.

Default Avatar75
S.S.C.

Ben ilk olarak değerli hocam Zeynep hanıma, kurum müdürü Taanju beye ve tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum.Sürecim o kadar kötüydü ki kendimi tanıyamaz hale gelmiştim.Ama görüşmelerimiz ile kısa bir sürede bu durum değişti. Çok memnun kaldım.Teşekkürler hepinize

Default Avatar75
Y.Te.

16 yaşındaki kızımla birlikte ergenlik dönemini tekrar yaşıyor gibiydim. Eşimle ayrı olmamıza bağladığım bu yoğun süreç artık kontrol edilemez bir hal almıştı. Kendime göre her şeyi yapmış ve çok iyi anlayışlı bir ebeveyn olmuştum. Ancak kızım gün geçtikçe benden ve annesinden kopmaya başlamıştı. Araştırmalarım sonucunda ergen alanında uzman olan Buse hoca ile tanıştık. Bizimle konuşmayan kızımız kendisini hocamıza rahatlıkla açtı. Aslında yaptığımız en büyük hatanın boşanma sürecine kızımızı çok dahil etmemiz olduğunu anladık. Bizden daha çok onun yıprandığını anlamamız çok geç oldu. İletişimimizi, geçirdiğimiz kıymetli vakitleri ve yaptığımız hataları düzelttikçe kızım bizimle vakit geçirmeye başladı. Tamamen kaybettiğimi düşündüğüm ailemi bana geri kazandırdınız Buse hocam sizlere minnettarım. İyi ki varsınız, iyiki bu süreçte sizlerle tanışmışız.

Default Avatar75
Buse D.

Kardeşim lise çağında ve öfkesi, özgürlük isteği çok yüksekti. Okulda sorun yaşamaya başlayınca danışmanlık için Sevgili Tanem hocamızı tavsiye üzerine bulduk ve kardeşime yol gösterici, bir destek sağladı. İlk görüşmede bile değişimi aile olarak gördük. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanem hanım ve Kocaeli aile danışma merkezine.

Default Avatar75
R.A.

Zeynep Hanımla tanışmadan önce ‘Neden benim istediğimi yapmıyorlar?’ sorusunu sürekli düşünür, sinirlenir ve biraz da kırgınlık yaşardım. Zeynep Hanım sakin ses tonu, empati yeteneği ve bıkmadan yorulmadan yaptığı analizlerle bana yepyeni ve çok güzel bir pencere açtı. Alanında uzman olan bu hanımefendi hayatıma resmen renk verdi. Değer görmeyi hak ettiğimi öğrendim ve değer görmeye başladım. Kelimelerim,düşünce yapım değiştikçe bambaşka biri oldum. İyiki hayatıma dokundunuz

Default Avatar75
S.E.K

Sevgili Banu hocam. WISC-4 testini oğluma yapabilen ve bize en doğru yönlendimeyi yapan uzmanımız size ne kadar teşekkür etsek azdır. Çocuğumun sosyal ve akadmeik yaşamını ışığınızla aydınlattınız. iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
Fer.

Erkek arkadaşından ayrılan ve 36 gündür evinden çıkmayan arkadaşımızı tavsiye üzerine tanem hocamıza götürdük. Aslında başlangıçta psikolog desteğine gerek olmadığını, kendi aramızda dostluk üçgeni içerisinde sorununu çözebileceğimizi düşünüyorduk, ama gün geçtikçe kötüleşmeye başlayınca iyice telaşlandık. Yaptığımız araştırma neticesi farklı kişilerden aynı ismi duyunca Tanem bircan hocada da karar kıldık. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir iyileşme göstermeye başladı ve kısa sürede eski haline, işine ve sosyal hayatına geri döndü, tanem hocaya arkadaşımızı bize geri kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
A.N

Kendisi tanıdığım en iyi, yapıcı, samimi ve güvenilir insanlardan biri. Alanında uzman, bilgili ve iletişim sorunu yaşamıyorsunuz. Yoluma ışık olduğunuz ve elimi tutmaya devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim.sürecimiz bitse dahi her zaman yüzümde gülümsemeyle ve minnetle anacağım parıldayan ışığınız hiç sönmesin.

Default Avatar75
g.

Zeynep Hocam Çok Dürüst Işinde Uzman Sadece İş Olarak Yapmıyor Insanlara Biseyler Katabilirim Çabasında Ve Sizinle Tanıştıran Sizi Öneren kişilere de Teşekkür Ederim Korkularımı Ve Sorunlarımı Sizin Sayenizde Çözüme Kavusturabildim

Default Avatar75
İ.Ş.

Çocuğumda dikkatle ilgili bazı problem olduğunu gözlemleyebilsekte net bir sonucu nasıl alacağımızı bilmiyorduk. Bu araştırma sürecinde Banu hocamızla ve WISC-4 zeka testi ile tanıştık. Testin bize yol gösterici olacağından, gerektiği yerde en doğru yönlendirmenin kesinlikle yapılacağından bahsederek çocuğumuzla o kadar güzel ilgilendi ki ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Banu hocam

Default Avatar75
Sara Al

Zeynep Hanım ile tanıştıktan sonra hayatımda her şey değişti. Çok incelikli ve sıcak bir yaklaşımla, içimdeki değeri görmem için bana rehberlik etti. Şimdi Zeynep Hanım sayesinde özgüvenle, daha çok iç sesimi dinlemeyi, yapmayı sevdiğim şeyleri korkusuzca yapmayı öğreniyorum. Bu terapiden sonra, kendimi ve duygularımı açıkça açıklamak ve savunmak için ne kadar cesur olduğum konusunda da kendimden çok şaşırıyorum. Bu sonuçlar, çalışmalarının benim üzerimde ne kadar etkili olduğunu ve bir terapist olarak ne kadar yetenekli olduğunu açıkça gösteriyor. Desteği için çoook ve sonsuza minnettarım ve ona kariyerinde ve hayatında her zaman en iyisini diliyorum. Çok teşekkür ederim!

Default Avatar75
T.g.

Kızıma özgül öğrenme güçlüğü tanısı konduğunda nasıl olacağını nasıl bir süreç ilerleyeceğini bilmiyorduk ve çok üzülmüştük. Pek çok uzmana gitmemize rağmen tam bir sonuç alamamıştık. Prep ve Banu hocamla tanışmamız bu zamanda oldu. Bize kızımızın süreci, yaşadığı durumları detaylıca anlatarak ilk başta rahatlamamızı ve sürece net bakmamızı sağladı. Daha sonra prep yöntemi ile kızımızla o kadar ilgili ve profesyonel çalıştı ki kızım şuan okuma ve yazma noktasında çok iyi bir noktaya geldi. Çok teşekkür ederiz hocam, yaptıklarınız için minnettarız.

Default Avatar75
B.a.

WIsc-4 testi için o kadar çok araştırma yapmıştık ki kafamız çok karışmıştı. Çocğumuzun bağ kurabileceği, kendisini açabileceği bir uzman arayışındaydık. Tam o anda tavsiye üzerine Tanem hocamızla tanıştık. Tanıştığımız ilk andan itibaren kızımızla o kadar ilgilendi ki konuşmakta zorluk yaşayan çocuğum testten sonrada da konuşmak istiyordu. Sonuç görüşmesinde her nokta ile ilgili bilgi vererek aklımızdaki tüm soru işaretlerini cevapladı. Sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız Tanem Hocam. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.

Sosyalleşmeme engel olan bazı sorunlar yaşamaktaydım. Kendi başıma çözebileceğim bir şey değildi ve daha önce gittiğim psikologlar da yardımcı olamayınca umudumu kaybetmiştim. Zeynep hanımla tanışmadan önce kendimi resmen karanlık bir kuyunun içinde yalnız hissediyordum. Beni çok iyi anladı, yaklaşımı harikaydı. İlk randevudan itibaren kendimi daha iyi hissetmeye başlamıştım ve şuan tedavim bitmek üzere. Artık eskisi gibi konforsuz hissetmiyordum rahatlıkla insanlarla tanışabilir, çevremdekileri rahatsız etmeden hayatıma devam edebilir hale geldim. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
S.

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Default Avatar75
Feyza H…

Banu hanıma çocuğumun dikkat eksikliği şikayetim üzerine başvurdum. Kendisi çok başarılı ve güvenilir bir psikolog. Çocuğumun kendini tanımasına, eğilimlerini, potansiyel ve fırsatlarını fark etmesine yardımcı oldu. Dikkat eksikliği ile gittiğimiz danışmanlık merkezinde sorunumuzun çözümü yanı sıra çocuğumuz duygusal ve ruhsal olarak sorunlarla baş edebilmeyi öğrenecek bilince ulaştı.Derslerinde de düzenli bir yükselme görünmekte. Kendisine ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ediyoruz ailece.

Default Avatar75
ş.y.

Zeynep hanimdan son donemlerdeki artan anksiyete ve tedirginlik durumum uzerine destek aldim kendisinde asiri ilgili güleryüzlü ve sizi sıkılmadan dinliyor guzel enerjisi ve yuzu her seye değer tesekkurler zeybep hanim

Default Avatar75
t.

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Default Avatar75
ö

Zeynep Hanım çok samimi, son derece diyaloğu güzel.Benim sorunlarım vardı, onlar konusunda beni çok güzel aydınlattı ve gerçekten çok memnun kaldım.İşini bilen, donanımlı, etkin bir danışman. Son derece memnun kaldım.Farkındalıkla birlikte sorunlarımı aşmak için destek oldu, pozitif geri bildirimler aldım.Bütün sorularıma cevap buldum. Son derece samimiyetle yaklaştı. Şuan daha iyiyim. Danışmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
A.D.

Yaklışık 2 yıl önce eşimi kaybettim.Ani ve beklenmedik bir kayıp yaşamıştım.Artık hayat benim için yaşanmaz bir hal almıştı.Oldukça zorlu günler geçiriyordum.İki çocuğum için ayakta durmak zorundaydım,sorumluluklarım vardı.Herşey bitti derken tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştım.Bu durumu asla aşamayacağımı düşünürken bütün yas sürecim boyunca bana hep destek oldu.Bu durumla yaşamayı öğrendim,kabullenip hayatın bir parçası olduğu gerçeğiyle yüzleştim.Sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki kendisini tanımışım.

Default Avatar75
E.Ç.

Dilek Hanımla evlilik terapisi noktasında destek aldık.Eşim ilk etapta terapi için isteksizdi ama Dilek Hanımın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gelmeye başladı.Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık.Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı.Dilek Hanım bu sorunların çözülmesine odaklı bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımıza etkili bir biçimde azaldı.Çok güler yüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri.İnsana güven veriyor ve rahatça sorunlarınızı paylaşabiliyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ederim.Artık eşimin tavırları olumlu yönde düzeldi,ve birbirimize daha anlayışlı olmaya başladık.Birbirimizi dinlemeyi öğrendik ve iletişimimiz düzelmeye başladı.Dilek Hanım sorunlara karşı çözüm yollarını somut bir biçimde belirtiyor.Kendisine çok teşekkür ederiz.Evliliğimizin düzene girmesinde emeği büyük.

Default Avatar75
K.

Tanem hanımla tanıştığım günden bu yana hayatımda olumlu anlamda çok şey değişti. Sakin ve güleryüzlü yaklaşımı, içinize huzur veren bir ses tonu vardır. Aşamadığım ve artık tahammülümün son noktasına gelen değersizlik hissi ve özgüven eksikliği şikayetiyle başvurduğum o günden itibaren her geçen gün daha da rahatladım. Kendisine teşekkür ediyorum. O benim ruh tamircilerimden biri..

Default Avatar75
T.K.

Oglumun.Cekingen,utangaç bir yapısı vardı.Bu süreçte Banu Hanım bize çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.Birlikte çok yol katettik oğlum onu çok sevdi oyun saatlerini iple cekiyordu zor bir süreci birlikte atlattik.kendisine minnettarım Banu Hanım merhametli ve ilgili yönüyle oğlumun kalbini kazandı bol bol sohbet edip oyunlar oynadilar bu süre zarfında da gereken testleri uyguladi şuanda da herşey yolunda Kendisini tavsiye ederim iyiki götürmüşum oğlumu.

Default Avatar75

Tanem Hocamdan Oğlumla ilgili uyku terörü ve öfke patlamaları ile görüşme talep etmiştim. Kendisinin özverili yaklaşımı ve güler yüzlülüğü her seansimizi daha da kolaylaştırdı…her şey için çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
K.B.

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 2. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Default Avatar75
l.d.

Kendimi tanıma sürecimde, ailemle olan iletişimimde bakış açımı değiştirerek kendimi bulmam konusunda gösterdiği yol, açtığı pencere hayata daha düzenli ve pozitif bakmam konusundaki tavsiyelerine uyarak hayatıma değer ve kendimi anlamama katkı sağladığı için ailem ile artık daha kaliteli iletişimimizin mimari Zeynep Hanıma teşekkür ederim

Default Avatar75
M. K.

Oğlumuzun çok öfkeli olduğu bir durumda kontrol edemediğimiz için destek almaya karar verdik. Zeynep Hanımla başladığımızda davranışlarındaki değişikliği fark ettik. Anne baba olarak bize de pek çok şey kazandırdı. Oğlumuz için görüştük ama tüm ailemiz olumlu etkilendi. Kendisi karşılaştığım zorluklarda ilk arayacağım uzman

Default Avatar75
N.Ç

Çocuğumda öğrenme güçlüğü ve disleksi olabileceğinden şüphelenmeye başlamıştık ve onun yıpranışı kendini dışlanmış hissedişi bizleride çok üzüyordu. Bu yolda Banu hocamla tanıştık.Çocuğuma yaklaşımı bizlere net ve bilgi dolu aktarımları iyi ki gelmişiz dememize sebep oldu. Çocuğum kendini bulmaya ve öğrenmeye başladı. Çok teşekkür ederiz çocuğumuza güzel bir yol bahşettinşz. İyi ki varsınız

Default Avatar75
A.F.

17 yaşındaki oğlumuzu artık tanıyamaz haldeydik. Çok öfkeli, içine kapanaık tam bir oyun bağımlısı haline gelmişti. Tavsiye üzerine Zeynep hocamızla tanıştık. Kimseyle konuşmayan oğlum ona kendisini açtı. Daha ilk haftada olumlu gelişmeleri görmeye başladık. Bizimle sohbet etmeye, arkadaşları ile dışarıya çıkmaya başladı. Çok olumlu gelişmeler ile devam ediyoruz. Size minnettarız zeynep hocam. Çok teşekkür ederiz bize yeniden aile olmayı öğrettiniz

Default Avatar75
M.

Tanem Hanim’la tavsiye üzerine, Ergenlik döneminde olan kızımla iletisim sıkıntımızı ve sınav kaygisini danismak icin tanistik. Daha konusmaya baslarken verdiği güven duygusu insani motive ediyor.Cocugumla iletisimi cok guzeldi. Tanem Hanim in bize cok katkisini gordum. İyi ki yollarimiz kesismis.Ben de katettigimiz yola bakarak herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
F.

Dilek Hanım donanımıyla, güleryüzüyle, güven veren tavrıyla iyi ki yolum kesişmiş diyebildiğim bir danışman.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve danışan olarak inanılmaz memnun kaldım.Daha ilk seansımda doğru yerde olduğumu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.

Default Avatar75
EA

8 yaşındaki kızımla okulda sürekli sıkıntı yaşıyorduk.Arkadaşlarıyla uyumsuz,her şeye ağlayan bir çocuktu.Evde bize karşı her istediğini ağlayarak yaptırıyordu.Araştırmalarımız sonucunda Elif Hanım’ı bulduk.kendisi bize aile içi iletişimin ne kadar önemli olduğunu ,çocuğumuzla kaliteli vakit geçirmenin bu kadar güzel olduğunu öğrenmemize yardımcı oldu.Aslında anne baba olarak bizlerin neler yapması gerektiğini bize gösterdi.kızımın okuldaki sorunları kalmadı gibi bir şey,evde de daha mutlu ve eğlenceli..Elif Hanım’a çok teşekkür ederiz bizi sıkılmadan her zaman güler yüzüyle dinlediği için..İyiki varsınız iyiki Kocaeli Aile Danışma Merkezi’ni tercih etmişiz..

Default Avatar75
Ö.

Geçirdiğim trafik kazası sonrasında araba kullanmak şöyle dursun başkasının arabasına bile bindiğimde panik ataklar yaşıyordum. Bu durumumla ilgili EMDR çalışması uyguladık. İmkansız olarak değerlendirdiğim araba kullanma durumumu artık yendim. İlk seanstan itibaren güler yüzü ve beni kabullenmesi bile bana çok iyi geldi. Ben böyle bir sonuç alabileceğimi düşünemezken Zeynep Hanımın bana sonuna kadar güvenmesi bana güç verdi. Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir psikolog kesinlikle.

Default Avatar75
T.

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Default Avatar75
E..

Banu Hanım’a bir öneri üzerine gitmiştik. Gayet güleryüzlü ve sıcakkanlı birisi. Daha çok psikolog olarak değil aile dostu gibi karşılayıp muamelede bulundu.Kızım bundan daha çok memnun kaldı. Oyun arkadaşı gibi oldu kızıma kendisi.Sıcakkanlı davrandı.Kızımın en azından nelere daha çok yatkın olduğunun farkına vardık.Banu Hanım aile olarak bizimlede görüştü.Bizi de yönlendirdi, doğru yolda ilerledik.Sorunumuzu ılımlı bir şekilde atlattık. Şiddetle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
E.P

6 yaşındaki kızım okula uyum sağlamada, iletişim kurmada çok sorun yaşıyordu. Öğretmenlerinden şikayet duymaktan bıkmıştım artık. Tam okuyamıyor, yazmada hep yanlış yazıyordu. Tavsiye sonucunda Seval hanımla tanıştık iyi ki de tanıştık. Dil gelişimi, sosyal beceriler gibi pek çok noktada bizleri bilgilendirerek yol gösterdi. Kızımın özgüveni yükseldi, arkadaş edinmeye başladı. Akademik anlamda ilerleyebilmesi için eğitimler, çalışmalar ve egzersizler önerdi bize. Şuan çok daha iyi bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Çok teşekkür ederiz Seval hanıma ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine.

Default Avatar75
A.A

Mutsuzluk artık benimle özdeşleşmiş bir şeydi. Hiçbir şey beni mutlu etmiyordu. İşimde, özel hayatımda bu durumumdan dolayı artık kavgalar sorunlar yaşamaya başlamıştım. Kendim çözemeyeceğimi anladığımda bir arkadaşımın tavsiye ile Sevgili Zeynep Usanmaz Hocamla tanıştım. Ağaçlar için her şeyin görünmeyen bir kökü varmış. Mutsuzluğumun kökünü fark etmemi sağladığı için kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendimi tekrar hatırlattınız bana hocam. İyi ki siz, iyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi.

Default Avatar75
d.

Oğlumun ağlama krizi ve paylaşmama sorunları için başvurmuştuk kendisine. 2.5 yaşından az olduğu için herhangi bir müdahale olmuyormuş ama ona rağmen gayet iyi geldi bize Banu Hanım. 3 seans gittik, ilgisi alakası kontrolleri her şeyi tam yerindeydi. Oğlum öyle herkesle yalnız da kalmaz ama Banu Hanım’la olan etkileşiminden anladık ki kendisini çok sevdi. Bizimle olan etkileşimi de iyi motive ediyordu bizi ebevyn olarak. Kreşe başlama tavsiyesi de verdi bize. Henüz başlayamadık ama düşünüyoruz tabii. Şu an bir sıkıntımız yok, güzel ayna oldu bize. Onun sayesinde bazı şeyleri aştık çok teşekkür ediyorum kendisine. Öneriyorum, diğer veliler de gözü kapalı danışabilir Banu Hanım’a.

Default Avatar75
P.S.

Kızımda öğrenme güçlüğü vardı ve aldığım öneriler üzerine Banu Hanım’a gittik. Seanslarla beraber hızlıca ilerleme katettik. Kızımın yapabileceklerini fark etmesini sağladı. 2 aydır danışanıyız, kızım normalde içine kapanık ve kolay iletişim kuramaz. Ama Banu Hanım güleryüzü ve pozitif yaklaşımı ile güzel bir iletişim kurdu. Çocuklarında problem yaşayan tüm arkadaşlarıma da önerdim kendisini.

Default Avatar75
Ş.P.

9 yaşındaki kızım okula uyum sağlamakta, okuma yazmayı öğrenmekte o kadar sıkıntı yaşıyordu ki çıkmaza girmiştik. Ne yapmalıyız?, nasıl devam etmeliyiz? Hiçbir bilgimiz yoktu. Artık her gün ağlamaya gitmek istememeye başlamıştı. İşte o an Değerli Banu hocamız hayatımıza girdi. Yaşadığımız süreci, endişeli cümlelerimizi sabırla dinledi, bizlere özgül öğrenme güçlüğünün ne olduğunu ve süreçlerinden bahsetti. Yapılan testlerden sonra planladığımız programla sürece başladık. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve yol göstericimiz oldu. Kendisine minnettarım.

Default Avatar75
S..

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Default Avatar75
E-G

Nişanlı ama 20 yıllık evli gibi atışan, bıkmış bir çifttik. Ailelerimiz zoruyla danışmanlık alamaya gitmiştik. Hatta ilk girerken bile kavga ediyorduk. Dilek hocam işte o anda tecrübesi ve bilgisi ile yaptığımız davranışın aslında birbirimizi yıldırmak için olduğunu görmemizi sağladı. İki baskın karakterin birbirini ezme çabasıydı bizim yaptığımız. Bu davranış yüzünden sevgimizi, aşkımızı unutmuşuz meğerse. Dilek hocam bize yeniden birbirimizi sevmeyi öğretti, birbirimizin ellerini neden sıkı sıkı tuttuğumuzu hatırlattı. Sizi çok seviyoruz Dilek hocam.

Default Avatar75
A.

Eşimle birbirimize karşı olan göremediğimiz ve kabul etmek istemediğimiz olumsuz davranışlarımızda algımızı açıp farkındalığımızı yükseltmekte ve olumlu yönde gelişmemizde Tanem hanımın çok büyük yardımı ve desteğini gördük. Desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
c.

Evlilik sürecinde olan biri olarak sorumluluklar beni korkutmaya ve nişanlımdan uzaklaştırmaya başlamıştı. Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemez hale gelmiştim. Kendimi, kafamı toplayamıyordum. Bu süreçte Zeynep hocamla tanıştım. Bilgisi, tecrübesi ve güleryüzüyle beni sabırla dinledi. Öneriler ve ödevler verdi. Her düştüğümde sabırla beni ayağa kaldırdı. Mutluluk neymiş yeniden hissetmemi sağladı. Minnettarım size hocam. Bana kendimi tanıttığınız, geçmişimi kabul etmemi sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
Ze.

Yaklaşık 1.5 yıldır Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nden öğrenci koçluğu desteği aldım. Her öğrencinin bildiği gibi üniversite sınavı çok zor ve stresli bir süreç aldığım öğrenci koçluğu bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamama destek oldu. Bunun yanında kendimi sorgulama ve anlama, farklı bakış açısı kazanma, kendimi nerede ve nasıl görmek istediğimi fark etme konularında bana çok yardımcı oldu. Bu süreçte desteğini her an hissetiğim biricik Tanem ablama ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ailesine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
TT

12 yıllık mükemmel giden evliliğimiz çatırdamaya, parçalanmaya başlamıştı. İşlerimizin yoğunluğuyla sürekli problem çıkarmaya ve kavga etmeye başlamıştık. Birbirimizi hala çok sevsekte tahammülümüz mü kalmamıştı çözemiyorduk. Nerede yanlış yaptığımızı göremiyorduk sanki karanlığın içinde kalmıştık. İşe bu noktada çift danışmanlığı almak iyi olur dedik. Dilek hocamızla tanışmamız bu şekilde oldu. İkimizinde çocuk halimize geri döndüğümüzü, bencil yaklaşımlar yaptığımızı, birbirimizi değil sadece istediğimiz şeye odaklandığımızı görmemizi sağladı. Evliliğimizin kurtarıcısı oldunuz Sevgili hocam. Size ne kadar teşekkür etsem, minnet duysam azdır. İletişimin ne kadar önemli olduğunuzu bizlere gösterdiniz. İyi sizinle tanışmışız Dilek Hocam çok teşekkür ederiz bu yolda yanımızda olduğunuz için.

Default Avatar75
c

Sürekli ağlamaktan uyku ve yemek problemlerim baş göstermişti. Ağlamamı durduramıyordum. Erkek arkadaşımın beni terk edişi hiç beklemediğim bir şekilde çok yıkmıştı beni. Bu noktada hayatıma Zeynep hocam girdi. Aslında sebebin erkek arkadaşım değil geçmişimde kendime bile itiraf etmediğim bir nokta olduğunu görmemi sağladı. Aynalara bakmaktan neden kaçtığımı, kaybetme korkumun neden çok olduğunu sayesinde farkettim. Minnattarım size Zeynep hocam. Işığım olduğunuz, beni sabır ve güleryüzünüzle dinleyerek, yol gösterdiğiniz için.

Default Avatar75
E..

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
A.

Boşanmalıyız diye birbirimize hem sözlü hem de psikolojik olarak bağırdığımız bir sürecin içindeydik. Eşimle birbirimize sevgimizden şüphemiz yoktu ama katlanamaz duruma gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Tanem hocamızla. Bize önce kendi varlığımızın önemini sonra birbirimizin değerini tekrar gösterdi. Aslında beklentilerimizi birbirmize hiç söylemediğimizi farkettik. Güven duygusu, sıcak yaklaşımları ve sonsuz desteği için minnettarız.

Default Avatar75
E.S.

Çok değerli Dilek hocam sizlere teşekkürümü sunarak başlamak istiyorum. Evliliğimden önce kendimi kurtarmamı, iyileştirmemi, eşime olan sevgimi farketmemi sağladığınız için. İletişimin bu kadar önemini asla farketmeyen bir ikiliydik. Sürekli kavga etmekten yemek bile yiyemeyecek duruma gelmiştik. Tavsiye sonucunda Dilek hocamla bir yola başladık. İyi ki de başladık. Kullandığımız dilin aslında bize verdiği en büyük zararı, beklentilerimizi birbirimize söylememenin geldiğimiz noktadaki önemini farkettik. Çok teşekkür ederiz hem güzel ekibinize hem de sevgili dilek hocamıza

Default Avatar75
E..

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
Ceyda ş

Hayatım da yaşadığım en zor zamanı Dilek hanım sayesinde atlatmaya çalışıyorum. İyi ki tanıdım güler yüzüyle ve güzel geçen seanslarıyla kendimi daha iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
O.K.

Kızımla yaşadığımız problemler esnasında güvenilir bir psikolog arayışına girmiştik ve hayat bizim karşımıza Dilek hanım’ı çıkardı.Dilek hanım’ın bize ve çocuğumuza olan bilgilendirici tutumu bizi çok mutlu etti.Süreç boyunca önerdiği kitap film aktivite tavsiyeleri ve desteği ile çok yol katettik ve iyiki Dilek hanımla bu sürece başlamışız dedik.Kendisini ve uzmanlığını her koşulda tavsiye eder teşekkürlerimizi sunarız

Default Avatar75
N.

Çıkmaza girdiğimi hissettiğim anda karar vermiştim danışmanlık almaya. Dilek Hanımla karşılaşmam büyük şans. Her daim gülen yüzü ile karşıladı beni. İyiki karşıma çıkmış ve bana derman olmuş. Şimdi çok daha iyiyim. Çok teşekkürler.

Default Avatar75
R . O

Son dönemlerde yaşadığım isteksizlik, hiçbir şeye yeterli enerjiye sahip olmamam, yaptığım şeylerden keyif alamama durumumu fark ettiğimde destek almam gerektiğini fark ettim. Zeynep Hanım beni gerçekten anladı. Arkadaşlarıma anlattığımda seninki de bir şey mi diye kendi dertlerini anlatıyordu. Zeynep Hanım beni dinledi, anladı. Verdiği ödevleri zaman zaman yapmasam da o elimi bırakmadı. Tüm beni engelleyen düşüncelerim değişti. Şimdi çok daha mutlu çok daha özgür hissediyorum.

Default Avatar75
T.B

Eşimle ben boşanma sürecine girmiştik kızım bu süreçten çok etkilenmişti.Okula gitmek istemiyor gittiğimde içine kapanık ve ilgisizdi evde ise hırçın ve agrrsif davranışlar çok sergiliyordu bu süreçte tavsiye üzerine merkezinize geldik ve Elif hanımla tanıştık çocuğumuzun bu süreçte neler yaşadığını neler hissettiğini farkında olmadan yaptığımız hatalarımızı bizim görmemizi sağladı .çocuğum okula daha istekli gitmeye ve aktif olmaya başladı .. Elif hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tercih etmişiz

Default Avatar75
T.Z.

Oğlumu son dönemlerde tanıyamaz olmuştum. Ailesiyle iletişimini kopartması, yalanlar söylemesi sebebiyle çocuğumun ellerimden kaydığını hissediyordum. Pek çok şey denedim ama davranışlarında istediğim değişikliği göremedim. Tavsiye üzerine Zeynep Hanımdan yardım almak istedim. İlk seansa giderken hem oğlum hem ben çok gergindik. Kurumdaki arkadaşlar biz seansa girmeden önce samimiyetiyle bizi rahatlattı. Zeynep Hanımla görüşmelerimiz devam ediyor. Süreç içinde benimle ve babasıyla da konuşması bize çok iyi geldi. Sürecimiz devam ediyor ve biz değişiklikleri şimdiden fark ediyoruz. Ailemizde doğru bildiğimiz yanlışları da fark ettik. Hem oğluma iyi geldi bu süreç hem de oğlum vasıtasıyla tüm aileye. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Hilal

Kocaeli aile danışma merkezi her yönden çok güzeldi. Her zaman Güler yüzle karşılandık. Ve Güler yüzle uğurlandık. İligi alaka çok güzeldi. Bütün olarak her şeyden çok memnun kaldık. Burdan hepinize çok teşekkür ederiz.
Özel bir teşekkürümde ;Filiz Özsoy hocama
Öyle güzel bir süreç geçirdik ki beraber, kendimi çok şanslı hissettim. İyiki sizi tanıdım. İyiki varsınız. Filiz hocam size çok minnettarım.

Default Avatar75
Asuman K

Merkezinizin öncelikle bir parçası olabildiğim için çok mutluyum kendini şanslı atfeden ender kişilerden olabilme saadetini yaşıyorum sayenizde… Özellikle danışmanım İrem hanıma çok müteşekkirim benimle iç dünyama yolculuk yapmayı kabul ettiği için Allah’ım ben ne kadar şanslıyım İrem hanımı tanıdığım için… Özel Kocaeli Aile sağlığı Danışma merkezinizin siz değerli danışmanlarına ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Default Avatar75
Seyma Y.

Sınav kaygısı sebebiyle bir psikolog arıyorduk. Okul kelimesini duyduğunda kızım ağlama krizlerine giriyordu. Benim de tahammülüm kalmamıştı. Tesadüf eseri Zeynep Hanımı buldum. Kızımla çok güzel bir iletişim kurmuşlar. Onun söylediği her şeyi uyguladı. Her görüşmeden çıktığında mutluluğunu fark ediyorum ve bu beni anne olarak çok mutlu ediyor. Aile olarak yapmamız gerekenleri de bize yorulmadan defalarca anlattı. Süreçten çok memnunuz

Default Avatar75
H.D.S

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Zeynep Hocamla tanıştım. İş yerimde yaşadığım sorunlar vardı ve bunlar herkesin başına gelebilir diye düşünüyordum. Seanslarda kullandığım kelimeleri fark ettim. Çevremde normal, olması gerektiği gibi gördüğüm durumların bana zarar verdiğini fark ettim. Meğer uzun zamandır stres yaşıyormuşum. Bana zarar vereceğini düşündüğüm şeylere artık hayır diyebiliyorum. Beni mutlu eden şeylerin farkına vardım. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve Zeynep Hocama teşekkür ederim

Default Avatar75
R.

17 yaşındaki kızımda sosyal fobi gibi durumlar çok fazlaydı ve bu hem okulunu hem de çevresini çok etkilemeye başlamış neredeyse depresyona girmişti. Bu süreçte Zeynep hanımla tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. bu yolda hem anne baba olarak bize hem de kızımıza çok iyi geldi. Kendisine ve güleryüzlü kurumunuza çok teşekkür ederiz. iyi ki bu aileyle tanışmışız.

Default Avatar75
B.A.

Çocuğumda sınav dönemi geldiğinden beri üst düzeyde olan sınav kaygısı bizleri çok endişelendirmişti.Merkezinizde Tanem Hanım’ın bizlere yardımı ve desteği ile bu sorunumuzu aşmış durumdayız. Güleryüzünüz ve sevecen tavırlarınız en başından beri çocuğumun üzerinde çok etkili oldu. Sizlere çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
G.

oğlum ilkokul çağında ancak yaşıtlarına ve okuluna uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Sürekli ağlıyor ve bağırıyordu. okuma yazmaya geçmekte çok zorlanmıştı. bu süreçte Elif Aydın hocamla tanıştık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. olum artık okula çok istekli gidiyor ve aile olarak artık daha da güçlü bir bağa sahibiz

Default Avatar75
O.B

Kısa bir süredir Dilek hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim Dilek Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Berre K.

Dilek Hanımla çok zorlu bir süreçten geçtiğim bir zamanda tanıştım. Eşim ile boşanma kararı almıştık . Kendisini internet aracılığı ile buldum. Evliliğim ile ilgili sorunlar yaşamaktaydım. Ve ne yapmam gerekiyor nereden başlamam gerekiyor bilemiyordum. Ve sanki bir çıkmaza girmiştim . Beni bu durumda çok iyi dinliyor olması ve en önemlisi ise olaylara objektif olarak bakması ve sorunlarımı keşfetmemi sağlaması en önemli durumdu benim için. Rahatlıkla kendisine ulaşabiliyor olmamda en büyük avantajımdı. Evliliğimde yanlış giden durumları keşfetmemi ve düzeltmemi sağladı . Olaylara nasıl bakmam gerektiğini nasıl değerlendirmem gerektiğini öğretti . Çoğu şeyi toparladık ve baya bir yol ilerledik. Kendisine çok tesekkür ederim .

Default Avatar75
H.G.

Herkese merhabalar. Doğru yerdesiniz. Lütfen kendinizi ertelemeyin. Ben bu hayatı çok uzun zaman yaptım. Daha sonra Zeynep Usanmaz hocam ile tanışarak hayatıma yeni bir pencereden bakabilmeyi öğrendim. Yaptığım ve düşündüğüm şeylerin sebebini bilmemek ve sürekli kendimi suçlamak beni çok yıpratmıştı. Bunların altında yatan düşüncelerimi, anılarımı görmemi sağlayarak aslında bir anlamda yeni birey oluşturdu değerli hocam. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Burcu

Çift olarak evlilik öncesinde çok büyük problem yaşamaya başlamıştık artık birbirimize tahammül edememeye sürekli bağırmaya başlamıştık. ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. işte bu süreçte bir destek bir uzman olsun dediğimizde biricik Tanem hocamızla tanıştık. kendisi hem bilgisi ve hem güleryüzü ile aslında ilişkide yaptığımız pek çok yanlışı görmemizi sağladı. şuan düğünümüze çok az bir süre kaldı ve bu süreci en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. tanem hocamıza ve adım attığımız andan itibaren bizi hep sıcakkanlılıkla karşlayan ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
G.Ö

Kızım yaşıtlarından daha gerideydi ve artık her sabah ağlayarak okula gitmek istemiyordu. Kendine olan güveni gitmişti, çok çekingen olmuştu gittikçe de kötüye gidiyordu. Bu noktada Banu Hocamla tanıştık. Disleksi hakkında bize bilgi ve tecrübelerini aktarırken aldığımız ram eğitiminin yanında kızımı destekleyici pek çok şey yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibi iyiki varsınız.

Default Avatar75
Ö.S.

Uzun yıllardır süren birlikte büyüdüğümüz ve büyüttğümüz ilişkimiz bozulmaya birbirimizden uzaklaşmaya başlamıştık. İlk başta ikimizde asla hatalarımızı kabul etmedik ta kiiii Tanem Hocamızla tanışana kadar. Kendisine güler yüzü, bilgisi ve sıcak tavırları için minnettarız. Elimizden tutarak bizi o karanlık kuyudan çıkardı. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibine ve Tanem Hocamıza sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
Yeliz Ö

İsmim Yeliz. Kendimi ve ismimi Tanem Hanımla tanışmamı gururla dile getiriyorum. Çocuk olduğum zamanlarda hiç büyüyeceğimı düşünmezdim şu an 22 yaşındayım ve ben, yeniden doğdum. Öncelikle kendime sonra da Kocaeli Aile Danışmanlığı Merkezine üyelerine yürekten minnettarım. Kendimi aradım buldum ve o kadar varlığımdan mutluyum ki güneşin sımsıcak içimizi ısıtması gibi. İyi ki iyi ki kocaeli deyim iyi ki Tanem Hanım la tanıştım iyi ki çocukken o travmaları yaşadım. Özgürce şunu söylemeliyim ki ben varım varolmaya devam edicem ve şu anım için teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum..

Default Avatar75
i.f.

Merhabalar, çift olarak boşanmanın eşiğine gelmiş ve birbirimize tahammülümüz kalmamış durumdaydık. Birbirimizi sevsek te artık sürekli kavga ediyor, yan yana durmak bile istemiyorduk. Bir uzman desteği almak istedik ve Tanem hanımla tanıştık. Bizim için kabullenmesi zor kendimizde suç bulmak daha zor oldu ama şuan ilişkimiz ve kendi ruh sağlığımız düzeldi. Güleryüzlülüğü ile daima destek ve bilgisi ile yol gösterici oldu. Kendisine ve tüm ekibe bizlere yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z. C. G.

Eşimle yaşadığımız sorunlar artık dayanılmaz kendimizin çözemeyeceği bir hale gelmişti İnternetten yaptığım araştırma ile aile danışmanlığı merkezine ulaştım randevu için bile konuşurken beni içtenlikle yönlendiren Yaren hanım ve İrem hanıma ayrıca teşekkür ederken güleryüzü ve sabrı ile bize destek olan bana insan olduğumu aslında hayatın eleştiriden ibaret olmadığını hissettiren Çiğdem hanıma teşekkür ederim not karşımdaki insan ne kadar tahrik edici olsada iğneleyici sözler kullanmıyorm özüme döndürdüğünüz için sonsuz teşekkürler…

Default Avatar75
Duygu K

Merhaba
Kurumunuzdan Tanem Hanımdan oğlum için destek aldık çok memnun kaldık herkese şiddetle öneriyorum gerçekten çok iyidi. Tüm yakın çevreme öneriyorum

Default Avatar75
Şeyda G.

Eşimde olan öfke kontrolü sorunu yüzünden birbirimizden çok uzaklaşmıştık. Ne anlatsam sürekli sinirlenerek cevaplar veriyordu. Sonrasında özür de dilese bir anlamı kalmıyor tabiki. Daha sonra bir destek alması gerektiğini düşünerek internetten araştırdım. Tanem hanımdan randevu aldım. Bu süreçte ona destek olabilmek adına seanslara çift olarak gittik. Tanem hanımın sabrı ve güler yüzü bize çok iyi geldi. bize yaptığı yönlendirmelerle sıkıntılı dönemi atlattık. Artık her şey daha iyi. Her şey için çok teşekkürler

Default Avatar75
b.ü.

çocuğum hiç konuşmuyordu ve biz bunu çekingenlik olarak düşünmüştük. okul hayatında zorluk yaşamaya başladığında tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ve biricik tanem hocamızla tanıştık. çok teşekkür ederiz. çocuğum çok daha iyii

Default Avatar75
Fa.E.

Oğlum 6 yaşında ve konuşmakta kalabalık içine çıkmakta çok zorluk çekiyordu hep ağlıyor bizlere vuruyordu. Ne denediysek olmadı daha da öfkelendi en sonunda tavsiye ile tanem bircan hoca ile tanıştık. hem çocuğuma hemde bize yardımcı oldu. meğer ne kadar yanlış davranıyormuşuz. çok teşekkür ederi.

Default Avatar75
B.B.A

Pandemi süreci sonrasında eşim ile anlaşamadığımızı ve bunu çözmemiz gerektiğini farkettik. Sürekli kavga etmeye başladığımızda bir uzmana danışmak için araştırma yaptık ve tanem hanım ile tanıştık. Hem kendi gelişimimize hemde ilişkimizi düzeltmemize çok yardımcı ve destekçi oldu. çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M. C.

Pandemi sürecinde evde kaldığım süreçte kendimi iyice kaybetmiştim. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştım. Aslında kendimde alıştığım noktaların iç dünyamın yansıması olarak beni yıprattığını farketmemi sağladı. YArdımları ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür edrim.

Default Avatar75
S.C.

9 yaşındaki çocuğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri vardı. okuluna bizlere arkadaşlarına odaklanmakta kendini geliştirmekte zorluk yaşıyordu. bir arkadaşımızın tavsşyesi üzerine Tanem hanımla tanıştık ve çocuğumun değişimini daha ilk görüşmede görmeye başladık. gün geçtikçe çok daha iyiye gittik. Tanem hanıma ve ekinizie çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Faruk A.

Herkese merhaba. takıntılarım çok üst düzeydeydi ve günlük yaşantımı etkilemeye başlamıştı. çok mutsuz ve kendimden hiç memnun değildim. araştırarak sayın tanem bircan hanımefendiyi buldum. takıntılarım konusunda bana yol gösterici olarak hayatımın düzene girmesidne kendimi bulmamda yardımcı oldu. herşey için çok teşekkür ederim

Default Avatar75
İrem K

Kendi iç dünyamda yaşadığım ve beni yiyip bitiren sorunlarım için bir yardım arayışına girdiğimde tanıştım Tanem Hanımla. İlk başta yaşının benden küçük olması ve daha genç bir danışman olması beni tedirgin etse de ne kadar yanıldığımı süreç içerisinde gördüm. Şuan daha mutlu ve bilinçli birisi oldum. Kendisine beni hayata tekrar bağladığı için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Bilge Ö

Merhaba, 24 yaşında 1 yıllık evliliğe sahip genç bir çiftiz. Dışarıdan görünen bizlere kolay gelen şeylerin aynı çatı altında aslında öyle olmadığını gördük. Eşimle sürekli çatışma halnde olduğumuz için kurumunuza başvurduk ve Tanem Bircan hanımefendiyle tanıştık. Kendisnin yardım ve desteği ile şuan evliliğimiz çok daha sağlıklı. Kendilerine ve güleryüzlü ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Tuba D

Oğlumda öğrenme güçlüğü vardı ve araştırmalarımız sonucunda Banu Hanımla tanıştık. Oğlum kimseyle yalnız kalmazken onunla olmaktan çok mutluydu. Bir kaç test sonucunda dikkat eksikliği çıktı oğlumda ve bu yolda bizlere çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlumun sürekli bağırmalarından rahatsız olmayan onu eğlendiren güler yüzlü ofis arkadaşlarına da çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Mesut S

Merkezinizden aldığımız hizmet neticesinde çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışiarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı olan sayın Tanem Bircan hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız. Ailenin çocuğun gelişiminde nasıl destek olabileceğini kurumunuza başvurarak öğrenmiş olduk iyiki yollarımız kesişti….

Default Avatar75
Y E

Cocugumuzdaki dikkat eksikliği danismaniniz Tanem BİRCAN tarafından tespit edilip seanslar la eksiklikler azalmaya başladı kurumunuzu tercih etmekle çok doğru bir karar vermisiz çok sağolun.