Hakkımızda - İzmit Psikoloji

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmitte 5 yılı aşkın danışmanlık tecrübemizle siz değerli danışmanlarımıza hizmet vermekteyiz.

İzmit Psikoloji, Bireysel Terapi, Çocuk ve Ergen Terapi, Çift ve Evlilik Terapisi, EMDR. ve Testler alanlarında hizmet vermekte olan danışmanlık merkezidir. Ekibimiz kocaelinde alanlarında uzmanlardan oluşan kişilerdir. Uzman kadromuzun CV’lerini inceleyebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Danışmanlarımız ile yüz yüze terapiler yapabilirsiniz.

Zihinsel Sağlığınıza Destek Veren Güvenilir Adres

İzmit Psikoloji Kuruluşu olarak, bireylerin zihinsel sağlıklarını güçlendirmeye ve yaşam kalitelerini artırmaya odaklanan bir profesyonel ekibiz. Alanında uzman psikologlarımız ve terapistlerimizle, İzmit ve çevresindeki topluluklara etkili ve özenli psikolojik destek sunmayı taahhüt ediyoruz.
Uzmanlarımız ruh sağlığı, çift sağlığı ve danışmanlığı, çocuk, ergen ve yetişkin gelişimi vb. alanlarda uzun yıllar deneyim kazanmış, hizmetlerimizi kapsayan ilgili konularda gerekli eğitimlerini almış ve almaya devam eden, hocalarından düzenli süpervizyon alan yetkin kişilerdir.


Kişiye yardım etmeye çalışırken zarar vermemek veya kişinin daha fazla yarar sağlayabileceği seçeneklere engel olmamak temel ilkemizdir. Eğer yaşadığınız durum bizim uzmanlık alanımıza girmiyorsa veya daha fazla yarar sağlayacak başka bir uzmanlık alanı da söz konusuysa, sizi ilk aşamada bu alanlara yönlendiririz.


Kişi hakkındaki her türlü bilgiyi, mutlak bir gizlilik ile saklarız.(Bu aynı zamanda yasal zorunluluğumuzdur.) Kişinin hukuksal haklarına istinaden, bu bilgiler hiç kimseyle paylaşılmaz, paylaşılamaz. Buna birinci derece yakınlar da dahildir. Kişiye ait her hangi bir bilginin paylaşılabilmesi için, öncesinde mutlaka kişinin onayını alırız. Ancak kişinin hayatı veya bir başkasının hayatı tehlike altına girdiği durumlarda bu ilkeyi tekrar değerlendirmeye alırız.
Görüşme sürecinde, psikiyatrik bir sorun olasılığı fark edersek; psikiyatrik bir atak veya kriz durumu ortaya çıkarsa; psikoterapinin yanında ilaç tedavisinden de yararlanmak söz konusuysa; kişinin kendisine veya bir başkasına zarar verme olasılığı varsa, psikiyatrik değerlendirme için kişiyi güvenilir bir psikiyatri merkezine yönlendirmek önceliğimiz olur.


Çocuklar, gençler ve yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri, test uygulamaları ve değerlendirmeleri ile, çocuk ve ergen terapisi , evlilik – çift danışmanlığı, ve seans hizmetlerini sunmaktadır.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Deneyimli ve Lisanslı Profesyoneller:
İzmit Psikoloji Kuruluşu olarak, uzman ekibimiz lisanslı ve deneyimli psikologlardan oluşmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için alanımızdaki güncel bilgi ve becerilere sahibiz.


Kişiye Özel Terapi Yaklaşımı:
Her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, bireye özel bir terapi yaklaşımı benimsemekte ve kişinin benzersiz zorluklarına uygun çözümler sunmaktayız.


Gizlilik ve Güven:
Zihinsel sağlığınıza duyduğunuz güven bizim için önemlidir. Tüm terapi oturumlarımızda gizlilik esaslarına ve etik kurallara uygun olarak çalışırız.


Çeşitli Psikolojik Hizmetler:
İzmit Psikoloji Kuruluşu olarak, bireylerin karşılaştığı çeşitli zihinsel sağlık zorluklarına yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen terapisi gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz.


Çevrimiçi ve Yüz Yüze Oturum Seçenekleri:
Size en uygun olanı seçme özgürlüğü sunarak, hem çevrimiçi hem de yüz yüze terapi oturumları düzenlemekteyiz. Esneklik ve kolaylık sağlamak için çevrimiçi terapi seçeneğimizle her yerden erişilebiliriz.


Nasıl Başlayabilirsiniz?
İzmit Psikoloji Kuruluşu olarak, sizinle birlikte çalışmaktan ve zihinsel sağlığınızı güçlendirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Profesyonel destek almak ve daha sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.
Zihinsel sağlığınız bizim için önemlidir. İzmit Psikoloji Kuruluşu olarak, sizi desteklemek ve daha sağlıklı bir yaşama doğru yolculuğunuza rehberlik etmek için buradayız.